Bioderma

Ár:   4685 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló, védő hidratáló balzsam csecsemők és kisgyermekek számára. Súlyos bőrszárazságra. Nyugtat, pótolja a hiányzó lipideket, valamint hosszantartóan véd. Illatanyagmentes, parabénmentes. Hipoallergén.

Babalupe

2019. május 25.

Kisfiam bőre ekcémás, emiatt vettem, mert sokmindent kipróbaltunk, bőrgyógyásznál is voltunk, de egyik sem volt az igazi. Teljesen nem múlt el ettől sem, de azért javult. Nekem viszont bevált, az én kezemről teljesen eltűntette az ekcémát és a szárazságot. Elég nagy kiszerelés, így megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

nikolett

2016. november 29.

Mintát kaptam belőle a patikában, elég jó. Elég tömény állagú, szinte vazelinszerű krém (ha valóban ez az, amit én mintában használok). Az arcomra használok, nekem is voltak száraz foltjaim, ez megszüntette őket úgy, hogy este használom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

knoemi

2016. július 31.

Nem nagyon segített az ekcémás kézbőrömön. Felkenés után ugyan felpuhította a bőrömet és enyhítette a pirosságot, de nem sokáig tartott a hatása. Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

PKitty

2016. február 1.

Ekcémás bababőrre használtam, sajnos engem nem győzött meg. Reggel és este is kentem vele a babát, de minden kenés előtt száraz és érdes volt a bőre. Inkább csak szintentartásra volt elegendő, illetve hogy ne jöjjön elő az ekcémás folt (amit csak szteroidos kenőccsel sikerült eltüntetni). Igaz, hogy nem méregdrága, de ennyiért többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

ZaFi

2015. február 6.

Ha gyorsan és látványosan akarok javítani a száraz vízhiányos bőröm állapotán akkor ezt a titkos fegyvert vetem be:)
Hihetetlen bársonyossá teszi még a nagyon száraz bőrt is, felnőtteken is csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

ddora27

2013. június 26.

A kisfiam arcán volt egy száraz,piros folt ami hámlott.Bőrgyógyász által írt steroidos krém javította,de ha abbahagytuk kiújult.Több márkás,drága kencét próbáltunk,de végül ez volt az egyetlen ami helyrehozta és nyoma sincs.Örülök,hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 26.

maddonna001

2013. április 18.

Mi a kislányom születése óta használjuk, a bőre a születés utáni hámlást követően egyből ekcémás lett (sajnos ez örökletes), és nagyon szépen rendbe hozta a bőrét, eltűntek a hólyagos, kipirosodott részek, és elmúlt a viszketése is. Mivel illatmentes, nyugodtan elhet újszülöttre alkalmazni. Amire nem jó: télen az arcot bekenni, mivel nem elég zsíros ahhoz, hogy a hidegtől és széltől megvédje, de nem is erre való. Nagyon kevés kell belőle, így mégsem olyan horror az ára, nekünk fél évig elég volt egy tubus. Most már kevesebbet használjuk, de ez a jól megválasztott babafürdetőnek köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

liliom07

2012. október 13.

Igaz, hogy ez kisbabáknak és gyerekeknek való, de nagyon száraz volt a bőröm tavaly és gondoltam kipróbálom. Jól tettem, a repedezett és viszketően száraz bőrt pár használat után rendbetette, finom puha lett tőle a bőröm. Télen ez a legjobb testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.