Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2012. június 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Könnyű hidratáló ápoló krém száraz bőrre. Babák, kisgyermekek számára, arcra, testre. Hipoallergén.

nicolekitti

2018. augusztus 18.

A hideg tél nagyon kiszárította a bőrömet, akkor vettem meg. Nekem az állaga nem igazán tetszett, a könyebb krémeket szeretem.
A minőségével nem volt baj, sokáig elegendő volt, nagy nehezen el is fogyott, de újra nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Ingrido

2012. november 1.

Először megijedtem, hogy túl híg. Elegem volt már a drogériás babakrémekből, amik vagy popsikenőcsök, vagy híg lötyik. Most természetesen az érzékeny bőrre való, illatanyag mentes krémekről beszélek. (A többi babakrém illatos, és általában allergén.) Na, kiderült, hogy ez a krém szuper. Felszívódik, van benne anyag (nem híg), enyhe az illata, tartós a hatása és a kisfiam nem pattogzik ki tőle. Ez a krém tényleg megbízható, ezzel nem lőhetünk mellé. Én mindig picit sokallom az árait ennek a termékcsaládnak, de jobb erre a termékre kiadni ezt a pénzt, mint kísérletezgetni más termékekkel és folyton csalódni bennük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.