Bioderma

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evelyn86, Módosítva: 2017. július 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tápláló krémtusfürdő mindennapos használatra, amely meggátolja a bőr szárazságának kialakulását. Kíméletesen tisztít. Hidratálja a bőr. Nyugtat és védelmet nyújt. Puhán tartja a bőrt. Allergénmentes. Szappanmentes. Parabénmentes. Hipoallergén.

LolitaLolly

2019. május 21.

Tegnap próbáltam először, de szerintem minden rendben volt vele. Hosszútávon lesz ez persze érdekes, kíváncsi leszek, hogy szárít-e vagy valóban hidratal, mert tegnap mintha egy kis húzódást éreztem volna. Az illata nem rossz, de nem estem hanyatt tőle, az állaga sem rossz, pont megfelelően habzik. Egyelőre 4* az update-ig.

Update: nem nagy szám és gyorsan fogy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Update: nem nagy szám és gyorsan fogy

Aspartia

2019. február 3.

Anyukámnak mindentől viszket a bőre, így karácsonyra megvettem neki a hármas szériát (gél, olaj, krém). A három közül ez vált be a legjobban. Mivel egyforma arányban van a naturlandos fürdetőkrémmel, ezért ez újravásárlós lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

ERRIIIKKKK

2019. január 15.

Nagyon nem.

Reméltem, hogy találok egy kellemes illatú tusfürdőt a nyugalmi időszakra, de az illatán kívűl semmi sem volt amit a nyugalomhoz köthettem volna.
Fájdalmas volt a fürdés, nagyon szárított és előjöttek a piros pöttyeim is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Nagyon nem.

Fájdalmas volt a fürdés, nagyon szárított és előjöttek a piros pöttyeim is.

rekav11

2018. december 27.

Nincs problémás bőröm, eddig a 400-500 ft-os drogériás tusfürdőket használtam, de örülök, hogy rátaláltam erre a minden menetes Bioderma-termékre. Nekem semmi problémám vele, Lehet, hogy ár-érték arányban egy kicsit túlárazott, de a webshopban rendelve kibírható, nagyon sokáig elég!, s nekem megér ennyit, hogy minél kevesebb kemikáliát kenjek magamba. Semmi extra, de ezzel a semmi extraságával nekem pont megfelel. Ha valaki azt szereti, ha zuhanyzás közben érzi a tusfürdő finom illatát, ami még utána is érezhető a bőrén, annak nem fog bejönni, aki inkább arra figyel, hogy minél kevesebb káros anyaggal érintkezzen a bőre, s ezért hajlandó lemondani az illatról vagy az extra jó habzásról, az szeretni fogja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides