Bioderma

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tápláló és nyugtató arckrém az érzékeny és kiszáradt arcbőr regenerálására

• Az erőteljes táplálást biztosító Atoderm Nutritive két természetes hatóanyagot (shea- és avokádókivonatokat) tartalmaz, amelyek tápláló, helyreállító és nyugtató hatásukról ismertek, valamint két hidratáló összetevőt (vazelin, glicerin) kombinál.
  • Nem zsíros, gazdag, krémes textúrába sűrítve ezek a hatóanyagok lehetővé teszik, hogy az Atoderm Nutritive  biológiailag állítsa helyre a bőr víz- és lipidegyensúlyát, így az gyorsan visszanyeri eredeti komfortérzetét és rugalmasságát.

Futureline

2019. április 21.

Kozepesen suru allagu jol hidratalo krem. Gyorsan beszivodik es feszesiti a bort. Bar ezt a tulajdonsagat nem emelik ki tulzottan. Pattanast nalam nem okozott sem egyeb borproblemat, pedig tartottam tole az asvanyi olaj tartalma miatt. Amit arctisztitoban nem, viszont arckremben kifejezetten kerulok. Felvaltva hasznalom meg 3 allando favorit arckremmel hamlasztasok mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

beuska89

2019. február 27.

Éjszakai krémként használom, ekcéma megelőzése céljából. Maximálisan megvagyok vele elégedve ebből a szempontból, ha véletlenül este elfelejtem bekenni vele az arcom másnapra sajnos már megjelennek a száraz viszkető foltok az arcomon. Szemkörnyékemre is ezt használom éjszakára.Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

bree07

2019. február 4.

Eléggé vegyesek a tapasztalataim vele. Egyrészről nagyon jó, mert a száraz bőrömet nagyon finoman bepuhítja, és tényleg igaz ami rá van írva. Csodás sminkalap, gyönyörűen fekszik rajta a smink. Alapvetően mióta használom szép fénye lett a bőrömnek, és sokkal puhább. Bár ebben a téli hidegben hajlamos hámlani az arcbőröm néhol, azon nem igazán segített, sajnos. Másrészről azt is észrevettem, hogy a szokott nulla pattanás helyett folyamatosan jönnek ki az arcomon kisebbek, amióta ezt használom. Nem tudom, hogy ez 100%-ban ennek tudható-e be, de gyanús.
Összességében nagyon jó lenne, de télre talán kicsit kevés, meglátom nyáron milyen lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

rekav11

2018. december 30.

U.úgy, mint a Bioderma Sensibio krémeknél (light és rich), ezzel se volt gondom, egy jó krém. Van jobb is, de sokszor használom, mert ár-érték arányban igen-igen jó. Talán a Sensibio Rich változatát jobban szeretem, de nappalra ez is teljesen oké.
Update: itt a krémmánián kezdtem el tüzetesebben nézni az összetevőket, s csak a Bioderma, ami nem tartalmaz sem szilikont, sem illatanyagot (amit néztem: Uriage, La Roche Posay, Eucerin, Vichy), ezért a 4 csillagot átjavítom 5-re. Nekem a legkomfortosabb érzést a La Roche Posay Hydraphase adja, de abban mindkét előbb említett összetevő van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

felicitas

2018. december 20.

Ez már a második Atoderm termék, ami csalódást okoz. Az intenzív testápoló egy csoda, de ez harmatos az extrém száraz bőrömnek. Ugyanúgy húzódik, feszül, mintha egy sima arckrémmel kentem volna. Más krémek többet tudtak, pedig kevesebbet ígértek. Ezt csak az előtte használt hialuronsavas szérum javítja fel, anélkül nekem tavaszra-nyárra lenne elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

kamili07

2018. június 3.

Éjszakára használom retinol után a szemkörnyékemre. Mivel a retinol nekem szárít, de az anti -aging miatt nem akartam lemondani róla, kellett valami, ami ellensúlyozza a szárító hatást. Erre a célra tökéletesen bevált. Puha, hidratált bőr, nyoma sincs szárazságnak. A teljes arcomra nem használom, mer az én kombinált bőrömre sok lenne, csak bajusz gyanta után a megtépett területre szoktam kenni. Nagyon szépen lenyugtatja a szám fölötti helyet. Ja, és a kislányom kezén a télen jelentkező ekcéma szerű tüneteket is eltünteti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

dori92

2018. június 2.

Száraz arcőrre igazi csodaszer. Egyszerű kis krém, de legalább nem irritálja a bőröm és hosszan tartóan hidratál. Nekem ez hozta rendbe az arcom, miután egy Loreal krém teljesen kiszárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

ERRIIIKKKK

2018. június 1.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert a Bioderma termékei általában megmentik a mindennapjaimat.

Nem tudtam elhasználni, nagyon csípett és bevörösödtem minden használatot követően és ezen fellül vastag visszos réteget hagyott, melyet nem is bánnék, de így nem érte meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

mreni876

2018. április 14.

Hideg munkahelyen dolgozom, minden napom tél és a bőröm ezt nagyon megsínyli. Brutálisan száraz arcbőröm lett, néha még fel is szakad a bőr az orromnál. Kétségbeesésemben erre a krémre esett a választásom. Egy ideig nagyon jól táplálta az arcom, de sajnos pattanásokat okozott. Sajnos újabban már ez sem használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

orsi1293

2018. február 21.

Nagyon sűrű állagú, nem hozott javulást az arcomon, ha annyit kenek rá, hogy mindenhova jusson, akkor kipattogzok, ha keveset, akkor száraz marad az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 21.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.