Bioderma

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2021. március 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tápláló és nyugtató arckrém az érzékeny és kiszáradt arcbőr regenerálására

• Az erőteljes táplálást biztosító Atoderm Nutritive két természetes hatóanyagot (shea- és avokádókivonatokat) tartalmaz, amelyek tápláló, helyreállító és nyugtató hatásukról ismertek, valamint két hidratáló összetevőt (vazelin, glicerin) kombinál.
  • Nem zsíros, gazdag, krémes textúrába sűrítve ezek a hatóanyagok lehetővé teszik, hogy az Atoderm Nutritive  biológiailag állítsa helyre a bőr víz- és lipidegyensúlyát, így az gyorsan visszanyeri eredeti komfortérzetét és rugalmasságát.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

KittiTailor

2022. január 31.

A márkának már több termékét használtam korábban és elégedett voltam, ezért mikor a száraz arcbőrömre kerestem krémet, erre esett a választásom. Én az esti lemosást követően használom, éjszakai krémnek. Gyorsan beissza a bőröm és szuperül hidratál, másnap reggel is sima az arcom és nem húzódik, nem viszket. Szépen helyrerakta a bőrömet, egyetlen negatívuma, hogy egy-egy pattanás kijött tőle. Végülis bevált, de következőnek inkább egy másik Biodermás arckrémet fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

virnajnifr

2021. december 5.

Nekem nagyon sok pattanásom lett tőle, nem tudtam elhasználni, így csak 1 pontot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Futureline

2021. november 11.

Par evig hasznaltam es a vege fele nekem is pirosodott mar tole a borom. Nem ereztem azt a jo hatasat mint az elejen,inkabb irritalt. Mar teljesen mas termeket hasznalok helyette es total nem hianyzik.

Kozepesen suru allagu jol hidratalo krem. Gyorsan beszivodik es feszesiti a bort. Bar ezt a tulajdonsagat nem emelik ki tulzottan. Pattanast nalam nem okozott sem egyeb borproblemat, pedig tartottam tole az asvanyi olaj tartalma miatt. Amit arctisztitoban nem, viszont arckremben kifejezetten kerulok. Felvaltva hasznalom meg 3 allando favorit arckremmel hamlasztasok mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Dorcikahh

2021. október 17.

Nagyon szeretem, a tökéletes hidratálókrém. A bőröm tökéletes tőle, nincs zsíros hatás, hamar beszívódik, kellemes állag, és ez végre nem irritál. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 17.

nataliasrtz

2021. szeptember 27.

Kevés kell belőle, jó az állaga,szuperül hidratál és nem irritál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Kevés kell belőle, jó az állaga,szuperül hidratál és nem irritál

Cactuslover

2021. június 21.

Ősztől tavaszig használom őt a száraz, vízhiányos bőrömre és csodát tesz vele. Nem kell sok belőle, nagyon táplálja a bőröm. Illatanyagmentes, ami nekem a legfontosabb ha az arcomról van szó, nem irritál, tökéletesen lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Csilla_Csilla

2021. május 26.

2021.01.16: Nemrég vásároltam ezt a hidratáló krémet és eddig elégedett vagyok vele. Esténként szoktam használni, arctisztítás után (nekem reggelre ez túlságosan nehezen beszívódó krém lenne). Először kicsit tömörnek és ragadósnak tűnt az állaga az arcbőrön, de pár nap múlva rájöttem, hogy a krém alatti micellás víz maradék okozta ezt a ragadósságot (azóta már lemosom rendesen a micellákat...). Azóta nem tapasztaltam ilyen kellemetlenségeket, szépen hidratál, másnap reggel nem érzem azt, hogy egy plusz réteget le kellene mosnom az arcomról, ami szintén pozitívum. Alapvetően, egy nagy szépségápolási rutin átalakításban vagyok és elsődleges szempontjaim egyike, hogy a kiszemelt szépségápolási termék ne tartalmazzon illatanyagot. Ebből a szempontból is ez egy szuper termék!
2021.05.26: frissítem a véleményemet. Végül is bekerült ez a krém a nem szívesen használt termékeim közé. Még a Sipo patikában vettem nagyjából 4000 Ft/40 ml-ért. Amikor elkezdtem foglalkozni a tudatos bőrápolással pár hónapja, akkor semmit nem értettem az inci-ből, csak azt néztem, hogy illatmentes legyen a krém. Oké, szilikonmentes. De ma már nem venném meg ezt a krémet, mert az a mineral oil nagyon nem tetszik a harmadik helyen. Még egy "wash off" termékben elmegyek az ásványi olaj (lemosóban mondjuk), de krémben semmiképpen nem választanám ma már, mert gondot okozhat. Kényelmetlen is az állaga, ragadó, nehezen szívódik be. Ha nem tetszik egy krém az arcomon, akkor elhasználom mondjuk nyak és dekoltázs ápolónak, de sajnos ott is úgy éreztem, hogy szinte összehúzza, összetapasztja a bőrömet... Nem szívesem használom és drágának is tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

evi907

2021. március 16.

Télre vettem, mert a hidegben hajlamos nagyon kiszáradni a bőröm. Használom rendszeresen, igazából elégedett vagyok vele, a de vélemények alapján valahogy többre számítottam, erősebb hatásra. Szerintem bármelyik hidratáló krém ér ennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

JErzsi

2021. február 15.

Nagy alapkrém keresésben és kísérletezésben voltam az elmúlt pár hónapban és büszkén mondhatom, hogy sikerült megtalálnom.
Ez a krém abszolút teljesíti minden elvárásomat egy alapkrémmel kapcsolatban, vagyis nagyon szépek az összetevői, baráti az ára és a kombinált vízhiányos (ami ilyenkor télen inkább már száraz) bőrömet nagyon szépen hidratálja és hidratáltan tartja. Nem okoz irritációt, pattanásokat, szérumokkal jól megvannak. Ezzel zárom az esti rutint és reggelre mindig puha, hidratált bőr fogad. Hagy egy enyhe filmréteget, de este nem zavar.
Újabban a csuklómon megjelenő ekcémával is bajlódok, gondoltam egyet és felkentem oda is, ott is nagyon szépen működött, megnyugtatta és hidratálta azt az érzékeny területet, ami más kézkrémek használatára allergiás reakciót vált ki. Úgyhogy egy igazi multifunkcionális krém lett számomra, már meg is rendeltem az utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

anillam

2021. január 29.

Pikkelysömörös bőrömre vettem, elsősorban a szemhéjamra, mert már nagyon kiszáradt és semmi nem mulasztotta el. Napi 3-szor kentem vele, 3 nap múlva már nem is látszott semmi probléma a bőrömön. Mint alap arckrém nem használom, mert úgy nekem túl zsíros, de a problémás területre kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.