Bioderma

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boldog.dalma, Módosítva: 2017. március 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív nyugtató, ápoló krém arcra és testre, felnőttek, gyerekek és babák részére egyaránt. Irritált, nagyon száraz vagy atópiás bőrre, illetve kortikoszteroidok használatát követően. A táplálő és nyugtató összetevőkben gazdag Atoderm P.O. Zinc csökkenti a mikroorganizmusok szaporodását, azokat az irritáló tényezőket, amik felelősek a száraz bőr állapotának súlyosbodásáért. Az Atoderm P.O. Zinc gyorsan enyhíti a kipirosodást. Hidratáló összetevőinek köszönhetően megerősíti a bőr védőfunkcióját. Illatanyagmentes, valamint szabadalmaztatott D.A.F. (Dermatological Advanced Formulation) komplex összetevőjének köszönhetően a bőr toleranciájának növelésével optimális toleranciát biztosít. A bőr megnyugszik és hidratált lesz, újra puhává és rugalmassá válik. Kiválóan tolerált, könnyen kenhető és gyorsan felszívódik.

ddorcsii

2017. április 17.

Nekem szinte életmentő volt a krém verziója. Eltüntette az ekcémámat amit 2 bőrgyógyász sem tudott :( Remélem a balzsam is hasonló kapacitással rendelkezik.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

dinkka

2017. március 19.

szuper krém, nekem nagyon bevált! ugyanezt a típust nem sikerült beszereznem, ha jól látom, kivonták, és már csak balzsam változatban elérhető. elsőre nekem a krém szimpatikusabb, egyáltalán nem okozott tapadós érzést, simán rá tudtam sminkelni és eltüntetett minden piros foltot az arcomról. remélem a balzsammal is ugyanennyire elégedett leszek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Makk Zsuzsó

2016. április 22.

Ekcémás bőr ápolására használtam. Télen szokott vitustáncot járni az ekcéma rajtam, főleg a hátamon. Na arra nem jó, hogy az éppen fellángolt állapotot elmulassza, arra nekem a szteroidos, magisztrális kenőcsön kívül még semmi nem használt, de utókezelésre, megelőzésre kiváló. Arcra persze nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

norci

2016. április 17.

Arcra nem jott be, tul zsiros, pedig szuperszaraz a borom. A kezeim az allando kezmosastol teljesen kiszaradnak, ezert ejszakara ezt szoktam kenni. Reggelre fura mod nem erzem, hogy barmi pluszt hozzatett volna az eletemhez, pedig elvarnam. Szeretem a Biodermat, de ezzel a kremmel valami nem stimmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Dapple

2016. március 20.

Pár hónapja alakult ki nálam szemkörnyéki ekcéma, és a szteroidos krémek helyett kerestem valami kevésbé károsat. Valamiért egyik gyártónál sem találtam még konkrétan ekcémás szemkörnyékre való krémet, úgyhogy kénytelen voltam az arc, ill testkrémek közt keresgélni. Az egyik itteni vélemény nagyon meggyőző volt, úgyhogy szereztem is termékmintát ebből a krémből. Sajnos azonban nálam nem működött a szemem alatt/a szemhéjamon, vagyis lehet, hogy működött volna, viszont abba kellett hagynom a használatát, mert teljesen begyulladt tőle a szemem..A kezemen levő ekcémát viszont egészen jól kezeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

dibo

2016. január 7.

egy ideig hatásos volt az ekcémás kezemre de 1 év után teljesen hatástalanná vált

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

Pittyputty

2015. december 26.

Imádom ! Arcra is nagyon jó, akinek vizhianyos bőre van annak kiváló ez a termek! Ekcémara is tökéletes !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

zsuh

2015. október 29.

Elképesztő! Magán bőrgyógyászom ajánlotta évekkel ezelőtt és eddig ez az egyetlen krém, ami hibátlanul rendbe tette a kezem. Iszonyatosan száraz, már-már ekcémás a bőröm, főleg a kemény víztől.. 1 nap alatt rendbe teszi a kirepedezett, vérző kezemet, mindenképpen megéri az árát! Nagyon kevés elég belőle, sokáig kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 29.

esstisch

2015. május 12.

Nagyon száraz bőröm van, még a nyár közepén is képes hámlani az orrom és a homlokom, így muszáj erős hidratálókat használnom. Ez az arckrém volt az első és ezidáig az egyetlen, ami maximálisan orvosolni tudta ezt a problémámat. Mivel azonban ez egy viszonylag nehéz, zsíros krém, ami az én bőrömbe csak lassan szívódik be, így kezdetben tartottam tőle, hogy csak télen tudom majd használni és a melegebb időben túl sok lesz, megfullad majd alatta a bőröm és pattanásokat okoz majd. A félelmem azonban alaptalannak bizonyult, a melegebb időben is ugyanolyan tökéletesen használható, maximum kicsit vékonyabb rétegben kell felkenni az arcra, hogy így gyorsítsuk a beszívódást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

szabinapal

2015. április 29.

Nagyon jól hidratál, de a nagyon érzékeny, ekcémás bőrt csípi néhány használat után. (Ha 2-3 napig használom, utána kis szünetet kell tartani, mert viszket tőle a bőröm.) Nem ennyire érzékeny bőrűeknek biztos hogy kiváló, mert a hidratáló hatását tényleg egyedinek találom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak