Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorkabd, az összetevőket feltöltötte: briu, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

Arcra és testre. Új generációs testápoló balzsam száraz, nagyon száraz bőrre, vagy visszatérő bőrszárazság esetén. Természetes lipidszintézist serkentő és lipidpótló hatással.

Noemie

2016. december 31.

A gyerekeknek vettem, olajtusfürdővel együtt és szuper! Allandóan tartják a kis kezüket, hogy nyomjam bele es kenegetik magukat vele. Néha én is használom, ennél gyorsabban eddig semmi sem szívódott be a bőrömbe. ha valah elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

dorabora

2015. február 12.

Bioderma tusfürdővel kombinálom, hogy rendbetegyen az ekcémám, és szuper! :)
Igaz, csíp, de mondták a gyógyszertárban, hogy ez normális; és egészen máshogy csíp, mint amikor egy parfümös, alkoholos, kommersz krém bántja a bőröm. Nem mondom, hogy egy az egyben kezeli az ekcémát, mert nem is ígéri, de sokkal tűrhetőbb az életem vele, és még csak 1,5 hónapja használom.
Nem olcsó, de gazdaságos, és az ember ekcémára ne várjon olcsó megoldást, legalábbis szerintem..
Arcra hidratálónak nagyon kevés, de alapozó alá szerintem szuper, hamar beszívódik, és inkább estére hidratálom bőségesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Bioderma tusfürdővel kombinálom, hogy rendbetegyen az ekcémám, és szuper! :)

zsofiacskm

2014. november 14.

Más csomagolásban, de kb. két hónapja használom kisebb-nagyobb gyakorisággal. A barátom vette az ekcémás bőrére, de ő nagyjából egyszer használta és feladta (nem történt csoda), én még kitartok, de sokkal erősebb hidratáló hatást vártam. Arra a heti egy-két alkalomra, amikor testápolót használok, tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

orsi333

2014. június 29.

tesztert próbáltam ekcémás bőrre, egyelőre jónak tűnik. patikat nem hoz ki, nem csíp, nem ragad, szépen hidratál. a 8 ml-es tesztert egyelőre egy hete használom, gazdaságosnak is tűnik.
vacilálok, hogy megmerjem-e venni a nagy flakont, mert itt-ott nem hidratál eléggé. egyelőre 5 pont

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

erika81

2014. május 5.

A fiam ekcémás bőrére vettem, mert a többi krém nagyon csípett neki. Bevált. Illatmentes. Télen is hetente maximum 1-2 alkalommal kellett használnunk. Ugyan elég drága volt, de karácsony körül vettük és még több mint a fele megvan. Ha elfogy szerintem újat veszünk belőle!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

Andika5

2012. augusztus 25.

Nem rossz, de szerintem nem ér annyi pénzt. Lehet venni olcsóbban jobb testápolót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

bapo

2012. május 22.

Anyósoméknak több flakonnal (1+1) vettem már, kézápolónak használják, nekem nem volt elég hidratáló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 22.

Cicaki

2012. április 18.

A szám körül egyik napról a másikra csúnya, száraz kiütés jelent meg. Erre használtam napi 3-4 szer Bioderma Atoderm PO Zinc-kel felváltva, három nap alatt elmúlt tőlük, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.