Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tápláló és tisztító mosakodókrém száraz, nagyon száraz, érzékeny bőrre

Zsíros összetevői elősegítik a hidrolipid film megerősítését, és aktív tisztító összetevői hatékonyan küzdenek a mikroorganizmusok szaporodása ellen.

Parabénmentes. Szappanmentes. Hipoallergén.

floram94

2019. szeptember 23.

Szuperszáraz bőrre ajánlotta nekem a patikus, fájdalmas ára volt, de megvettem. Egy pár hét használat után úgy vettem észre, hogy ugyanúgy szárítja a bőrömet, mint bármelyik más SLS-es tusfürdő, esti zuhanyzás után annyira húzodott a bőröm ,hogy nem tudtam elaludni. Kukában végezte és végül egy patikában kikevert 1000 forint/ liter áron kapható tusfürdő 1 hét alatt rendbehozta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

ebeata

2018. október 19.

Kellemes tusfürdő, nem szárítja a bőrömet, finom, diszkrét illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Kellemes tusfürdő, nem szárítja a bőrömet, finom, diszkrét illata van.

CeCeDrake

2015. december 14.

Vegyesek az érzéseim, mert kíméletesen tisztít, az illata diszkrét, viszont a kupakjáról annyit, hogy aki ezt kitalálta, az hátralevő életében csak ezt pattintgassa!
Nyáron elhasználtam kettőt is, ősszel megint vettem, de az már nehezen akart elfogyni.
Véleményem szerint vannak olcsóbb és hasonlóan jó tulajdonságokkal megáldott fürdőtermékek is. Nem tölt sok időt a bőrön, a funkciója a tisztítás, úgyhogy szerintem nem fogom többször vásárolni, mert annyi extrát nem adott 3 tubus elhasználása sem, hogy meggyőzzön a továbbiakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

zsazsa

2015. december 10.

Nem használom minden nap, mert ahhoz picit drága, illetve szerintem több is kell belőle, mint egy átlag tusfürdőből. Tetszik a szolíd illata, fura, de tényleg ápoltabbnak érzem tőle a bőröm, nyugtatja a kiszáradt részeket, a lábam ilyenkor télen brutálisan ki tud száradni, ez a mosakodókrém valóban segít rajta, persze testápolók használata mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

LBN

2015. december 1.

A gyermekem nagyon érzékeny bőrű és az eddigi mosdatóktól mindig dobtam egy hátast, mert előnyeik mellett büdösek. De EZ NEM! Kellemesen puha illata van, nyugtatja a bőrt, nem szárít. Nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Fenolia

2015. október 25.

Nagyon kíméletes, nekem mind tusfürdőként, mind arctisztítóként bevált. Nem szárított és nem irritált és az illata is kellemes volt. A kupakja nekem nem záródott rendesen, szenvedtem vele néha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

gini88

2015. január 29.

Szintén pixiboxban kaptam és ma fogyasztottam el. Tusolásra használtam, meg voltam elégedve vele, szépen puhította a bőrt és nem szárított egyáltalán. Testápolót sem kellett használnom, ha ezzel tusoltam. És az illata... nem gondoltam volna, hogy ennyire finom tisztaságillat és sokáig meg is maradt a bőrömön. Sajnálom, hogy elfogyott. Az ára miatt mostanság nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

kismadár

2014. november 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Én csak az arcomra használom, mert nagyon száraz és érzékeny a bőröm. Valóban szépen tisztít, Isteni finom illata van és egyáltalán nem irritálja a bőröm! Biztosan újra fogom vásárolni, mert nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

ciseklusek

2014. október 15.

Azt hiszem, megtaláltam a tökéletes arctisztítót! Maradéktalanul leszedi a sminket: alapozót, szempillaspirált, szemfestéket. Gyors és alapos. Nedves bőrön felhabosít, kicsit masszíroz, alaposan leöblít, és tökéletesen tiszta az arcbőr. .. és nemcsak tiszta, hanem puha, hidratált. Nekem külön öröm, hogy nem kell utána tonik, micellás víz stb. Számomra a tökéletes 1lépéses arctisztítás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

Csirip74

2014. június 2.

Decemberben sikerült kettő pixire lecsapnom, így ebből is kettő volt nálunk. Kiskamasz fiam használja, a második tubus fogy el mindjárt. Ekcémás a bőre főleg hidegben, ez szépen rendbetette.Spórol vele és reklamál, hogy miért nem vettem utánpótlást..:) Az ára visszatart, de jár az 5 csillag, mert minden szempontból minőségi termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 2.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.