Bioderma

Ár:   2236 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. október 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Bioderma Cicabio nyugtató, regeneráló, bőrszerkezetjavító krém. Használata javasolt berepedezett, kipirosodott, száraz bőrfelületeken, továbbá kisebb sebészeti beavatkozások és bőrgyógyászati kezelések pl: mikrodermabrázió, mélyhámlasztás után.

Az epidermisz minden rétegben kifejti a hatását. Antibakteriális öszetevőinek (réz és cink) köszönhetően tisztítja az epidermiszt. Hyaluronsav tartalma biztosítja a bőr optimális hidratáltságát.

Alkalmazható arcon és testen egyaránt.

sziku

2020. november 10.

Ősztől tavaszig használom arcra hidratálókrémként. Kb két tubus elég arra az időszakra. Kevés olyan krémet találtam eddig, ami nem okozott nálam pattanásokat és nem is irritált, de ez megállja a helyét mindkét téren. A melegebb időben már "túl sok", kicsit fullasztó érzés a bőrön, de hideg időben tökéletes. Érzékeny bőrűeknek ajánlom kipróbálásra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

plinda

2020. november 8.

Az arcom közepén apró kiütés szerű pöttyök jellentek meg, fájt és nagyon csúnya volt hetekig a bőröm és semmi se segített. Kivéve ez a krém. Pár nap használat után eltünt a pirosság és a fájdalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 8.

Mahoney

2020. október 27.

A hegeket eltűnteti de ott marad a bőr alatti folt. Számomra ez olyan fél siker.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Tig

2020. október 23.

Szeretem ezt a terméket, bár hasonló kategóriásként a La Roche Posay Cicaplast-ját még jobban: az utóbbinak szerintem jobb az állaga, kellemesebb alkalmazni, emiatt szívesebben kenem magamra. De irritált bőrfelületekre, pattanások helyének gyógyítgatására a Cicabio is jól bevált nekem, nagyon jó termék ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

anna990

2020. október 17.

Mivel a koronavírus mizéria óta nem érkeznek meg az eBayes rendeléseim, új hidratálót kellett kerensem. Ezt kíváncsiságból vettem meg, de a legmeglepőbb módon néhány használat után helyrehozta a hiperérzékeny bőrömet. Akármit használtam rá eddig, minimális pirosság mindig jelen volt a szárazabb területeken, olykor kevés hámlással, de ez a krém igazi csodaszernek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

polaroidcat

2020. október 15.

Közel 10 évnyi elkeseredett kísérletezés kellett hozzá, hogy rátaláljak egy olyan termékcsaládra, ami nem előidézi, hanem megszünteti nálam a bőrproblémákat. A Bioderma Sensibio + Cicabio egész egyszerűen hibátlanul hozzák azt, amit ígérnek, ráadásul kedvezményes áron sikerült hozzájutnom a termékekhez (köszi az állandó akciókat, dermaonline). Nálam 10/10.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

anita11

2020. október 8.

Nagyon szeretem! Én is pattanások, az utáni sebek kezelésére vettem.
Estére használom, alkalmanként, és mindig meglepődök a pozitív eredményen: egységesebb és tisztább bőr, gyorsabban gyógyuló pattik. Jolly Jokerként használom, amikor nem itthon alszom, de nem akarok sok kencét cipelni, vagy amikor már nagyon gáz a bőröm (ciklus vagy más miatt)
Picit valóban ragacsos, ezért smink alá nem javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Nagyon szeretem! Én is pattanások, az utáni sebek kezelésére vettem.
Picit valóban ragacsos, ezért smink alá nem javaslom.

mkdorina

2020. szeptember 26.

Már hónapok óta használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Kezdetben sokat javított a piros acnés területeken, a hegeket is gyógyította, de már kevés. Most már jobban figyelek inkább a hámlasztásra és a több lépéses arcápolásra, és a lépések befejezésekor használom. Keverni szoktam a TO Natural krémjével, kicsit felturbózom a hatást. Szeretik egymást, gyorsan beszívja a bőröm, és sokkal szebb a végeredmény.

Tényleg csodakrém! Bárcsak hamarabb rátaláltam volna. Még csak 1 hónapja használom, de hihetetlen sokat javított a bőrproblémáimon. Az arcom bal oldalán lévő acne utáni piros foltokat szinte teljesen eltüntette. A jobb oldalon mélyebbek a hegek, de szorgalmasan kenegetem napi 2x. Bízom benne, hogy szépen lassan helyreállítja az arcomat. Látványos a változás. Ennek nem szabad kifogynia, állandó darab lesz a polcomon. Jövök még vissza véleményezni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Bettina98

2020. szeptember 25.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, főleg a pattanások után maradt hegek gyógyítása céljából. Hát nem is tudom. Először is nekem borzalmas az állaga. Olyan ragacsos lesz a bőröm, hogy néha nem bírom elviselni. Éjszaka szoktam használni. Nem egyszer volt, hogy szó szerint odatapadt az arcomhoz a párna a bekent területen.. Ezt még el is tudnám viselni, ha emellett hatással lenne a problémára. Néha van, hogy bekenem vele a kis sebeket, de nem érzem, hogy bármi is történne, maximum egy picit jobban szárítja. Nekem sajnos nem vált be. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

cintianagy7

2020. szeptember 16.

Először csak az arcomról leszedett anyajegy helyének a kezelésére vettem, de annyira megszerettem, hogy már a sokadik tubussal használom.
Éjszakai hidratálónak kenem fel az egész arcomra. Nagyon hálás érte a pattanásokra hajlamos bőrőm, sokat javít a bőrképemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.