Bioderma

Ár:   2236 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. október 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Bioderma Cicabio nyugtató, regeneráló, bőrszerkezetjavító krém. Használata javasolt berepedezett, kipirosodott, száraz bőrfelületeken, továbbá kisebb sebészeti beavatkozások és bőrgyógyászati kezelések pl: mikrodermabrázió, mélyhámlasztás után.

Az epidermisz minden rétegben kifejti a hatását. Antibakteriális öszetevőinek (réz és cink) köszönhetően tisztítja az epidermiszt. Hyaluronsav tartalma biztosítja a bőr optimális hidratáltságát.

Alkalmazható arcon és testen egyaránt.

mariib

2021. szeptember 8.

Műtéti hegre zseniális a krém, nagyon szépen gyógyul tőle a bőröm. Sok minden másra is hasznos kis termék, jó ha van belőle itthon. Az egész arcomra ritkán kenem, de úgy is működik, bár nekem egy kicsit túl testes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Gyomber32

2021. szeptember 6.

Sebek, illetve pattanások utáni sebek, foltok kezelésére vettem és arra használom, illetve erősen kiszáradt ajkakra. A sebek, irritált területek kezelésében nem vettem észre jelentős változást, viszont az erős kiszáradásra szuper krém. Nagyon testes, és ha egy kis plusz ápolás céljából egészséges területre is kentem az arcomon, akkor pattanásokat okozott.

Nem fogom újravenni, mert nem vettem észre olyan pozitív hatást, amelyet nem értem volna el egy jó minőségű hidratálóval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

SzVE

2021. augusztus 17.

Ekcémára hajlamos bőröm van. Nagyon rossz állapotba került a kezem, amire szteroidos krémet kaptam. Végigcsináltam a kúrát, de még utána is piros, néhol gyulladt maradt a bőröm. Bújtam a krémmániát, és a jó pontozás miatt tettem egy próbát ezzel a termékkel is. A legjobb döntés volt! Gyönyörűen rendbe tette a kezeimet ez a krém és a Babylove ultra sensitive waschbalsam. Már 3 bekenés után látványos volt a javulás! El sem akartam hinni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Nikolo18

2021. június 25.

Májusban eléggé felborult a hormonháztartásom, amitől annyira kipattogott az arcbőrőm, mint tinikoromban.. Az addig bevált Bioderma Sebium Global semmit sem ért, hiába kentem vele az egész fejemet (1-1 pattanással eddig felvette a harcot, de lehet a bőröm is hozzászokott már). Végül belefáradtam, hogy kerülgetem a tükröket és megvettem ezt a krémet, valamint a Bioderma Sensibio Gel Moussant habzó gélt. Esténként először egy egyszerűbb lemosóval megmosom az arcomat, hogy a szennyeződések nagyrészét eltávolítsam, majd jöhet a habzó gél, végül pedig a cicabio. Hihetetlen de 3x használtam este, amikor a párom megjegyezte, hogy sokkal kisimultabb a homlokom ( a pattanás utáni foltokat gyönyörűen eltüntette). Külön tetszik, hogy bármire kenhetem. A kezemre, a számra, az arcomra... tényleg bármire, így nem kell 10 féle krémet összemixelnem esténént. ÉÉÉÉÉs nincs benne parfüm, végre egy krém, aminek nem kábulok be a szagától/ilatától, csak teszi amit kell. A bőrképem sokkal szebb, a bőrőm szereti, én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 25.

DianaS

2021. május 18.

Ez a bevált abszolút kedvenc krémem. Már többször újra vettem, én hidratáló arckrémként használom mivel a pattanásos bőr nagyon meghálálja. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

MasterKitana

2021. április 28.

Nagyon izgatott voltam amikor elkezdtem használni, bőszen kenegettem vele az arcom, de úgy vettem észre, hogy kipattogok tőle:/ valamint nagyon ragacsos érzetet hagy maga után, és kissé nehéz is.
Arcra én azóta nem használom, hanem ha előjön valahol az ekcémám ott kenem vele, arra nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

breku

2021. április 11.

Reggel szoktam felkenni, amikor igényli a bőröm az extra hidratálást. Én nagyon szeretem, könnyű az állaga (nem olyan nehéz mint az lrp cica), gyorsan beszívódik, szépen lehet fölé sminkelni is. Éjszakára nekem kevés lenne, de ez így pont jó. Szerintem a pattanás utáni hegek is gyorsabban gyógyulnak ettől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

plinda

2021. március 15.

Update: Lassan egy éve használom, nyáron csak estére, ősztől viszont reggelre és estére is felkenem. Párszor elcsábultam és kipróbáltam pár másik krémet, de rögtön megjelentek a piros foltok.

Az arcom közepén apró kiütés szerű pöttyök jelentek meg, fájt és nagyon csúnya volt hetekig a bőröm és semmi se segített. Kivéve ez a krém! Pár nap használat után már semmi nyomuk nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

Kisviola

2021. február 24.

1 hete használom minden este hidratálóként,néha ha nem sminkelek aznap,akkor reggel is felkenem! A jó vélemények alapján vettem meg,viszont kicsikét többet vártam tőle!Az tény,hogy jól hidratál ,de még tesztelem ,hogy esetleg a bőrképen javít-e!
Ha este felkenem nekem nem hagy ragacsos érzetet,persze 1 órát mindig várok krémezés utan,addig nem fogdozom az arcbőrömet.
Mivel még a pattanás,heges dologgal nem látok változást ezért szivem szerint 3 csillagot adnék,de megelőlegezek egy 4est és majd meglátjuk ,hogy hosszú távon beválik-e!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

djsvetajana

2021. február 16.

Tök jól hidratál, azzal nincs is gond, de én csak este tudom használni, mert utána órákig ragad a fejem, plusz irgalmatlanul irritálja a szemem, ha véletlenül hozzáér. ha elfogy, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.