Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló arctisztító tej vízhiányos bőrre. Elősegíti a hidratálást, gyengéd, lemosást nem igénylő arctisztító. Kitűnően tolerált még a szem környéki területen is. Nem mitesszerképző.

DianaS

2016. március 22.

Régebben kipróbáltam, amit ígér azt maximálisan be is tartotta. Jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 22.

Régebben kipróbáltam, amit ígér azt maximálisan be is tartotta. Jó termék!

anna13

2015. április 2.

Nekem arc- és sminklemosónak teljesen jól bevált, nem okozott semmilyen allergiás tünetet, ami nagy pozitívum, viszont a hirdetett hidratáló hatást nem tapasztaltam. A tonikkal együtt minden nap használom és végülis meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 2.

Xéni

2013. március 24.

Egyszer vásároltam meg, és utána Édesanyám boldogan elhasználta. Neki nem volt rossz, de nem lett belőle nagy szerelem.
Nálam viszont egy használat is elég volt ahhoz, hogy tudjam, ez nem nekem való, mert olyan szinten irritált, mintha vmi savval kentem volna be az arcom. Szörnyű érzés volt, és hihetelenül meglepő egy BIOdermatól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

andrea.horvath79

2013. március 22.

Nemrég elutaztam, és otthon felejtettem a lemosómat, ezért a legközelebbi patikában ezt vettem.
Nagyon kellemes érzés a bőrnek, egyáltalán nem irritál, tulajdonképpen ennyi is a pozitívum. Sminklemosó funkcióját egyáltalán nem tölti be, a szemsminkből semmit nem mos le, csak elkeni. Ezen kívül nagyon híg, két hét alatt majdnem a felét elhasználtam. Csak reggeli lemosásra tudom ajánlani. Én átszámítva közel 25 euróért vettem, ha ezt nézem, ezért a minőségért pénzkidobás, viszont reggel szeretem, ezért kap egy hármast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

szuperninaa

2013. március 6.

Meglepően pozitív a teljesítménye! Többet adott, mint amit vártam tőle! :-)
Szépen eltávolította a sminket, tényleg nem hagyott olajos nyomot maga után és a hidratálása is elegendő volt. Az illata finom,kissé folyós az állaga így 2 hónapig tudtam használni napi szinten. Ráadásul még a lejárati dátum előtti napokban is jól teljesített, nem volt semmi gond vele,sem az illatával sem az állagával!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

Meglepően pozitív a teljesítménye! Többet adott, mint amit vártam tőle! :-)

Viki000

2012. június 4.

Emlékszem, még csóró fősulisként hónapokig kuporgattam össze erre a pénzt, egyéb Bioderma termékek mellett. Ez volt az első "drágább" arctejem. Nem voltam tőle elragadtatva. Túl híg az állaga, a sminket nem szedte le maradéktalanul, ha nem mostam le vízzel, mitesszereket okozott. Úgy emlékszem, nem szárította a bőrömet, valamennyire hidratált is, de semmi kirívóan pozitív hatást nem tudok mellette felhozni. Számomra egyértelműen NEM érte meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Rhamnose, Mannitol, Fructooligosaccharides, Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!