Bioderma

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Bioderma Hydrabio H2O arc- és sminklemosó  gyengéd és hidratáló arc- és sminklemosó mindennapi használatra, amely nem igényel használat után leöblítést.

• Tisztítja az arcbőrt és a szem körüli területeket is.
  • Nyugtat és nem bontja meg a bőr egyensúlyát.
  • Az egyedülálló Bioderma szabadalom, az Aquagenium ® komplex megtanítja  a bőrt, hogy hogyan hidratálja önmagát.
  • Hipoallergén.

Ár: 2000 Ft , Eladó: simpe_dora
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, postával küldöm
Ár: 2000 , Eladó: mirtillmajoros
Állapot: Új; rajta a zár , Helyszín: Budapest, fizetés: Akárhogyan
tincsolino

2019. augusztus 21.

Ez a legjobb dolog a világon! Tökéletesen leszedi a sminket és az egész arcomnak nagyon jól esik. Finom, nem túl tolakodó az illata, és az enyhén vízhiányos bőrömet szuperül hidratálja. Semmire nem cserélném le! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Sparklingdiamond

2019. július 26.

Nekem ő az igazi!!!❤️👏🏼
Azért tettem le a voksomat nála,mert lassan egy éve őt használom és még a zsírosabb bőröm is olyan szinten imádja hogy egyből feltünik ha más micellás arclemosóhoz nyúlok.Még előtte, Nivea párti voltam, de már látom mennyit is számít a különbség e között és a Nivea között! A kék valamiért ad egy plusz dolgot, amitől szebb a bőröm,jobban is szívleli mint a rózsaszín társáét,de az utóbbira se lehet semmi panaszom, mert problémát nem okozott.
Megy a sok sok csillag⭐️😘⭐️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Nekem ő az igazi!!!❤️👏🏼
Megy a sok sok csillag⭐️😘⭐️

asszembocicsoki

2019. július 24.

Tökéletesen leszed minden sminket, finom enyhe az illata, puha lesz a bőröm tőle..egyszóval szuper!
Patikai kiárusításon vettem közeli lejáratúként 3-4 hónapja de semmi baja azóta sem. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Nikolaj

2019. július 24.

Nagyon tetszik, szépen megtisztítja az arcbőrt. A sminket is szépen lehozza de én második arctisztítóként szoktam használni. Puha bőrt eredményez, ez az egyetlen micellás víz, amit nem szoktam lemosni vízzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

asdf27

2019. május 10.

Nagyon szuper, szépen leszed minden sminket, semmilyen filmes réteget nem hagy, nem szárít, nem irritál. legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Dolorin

2019. május 6.

Lassan 8 hónapja használom. Olyan lemosót kerestem ami nem zsírosítja a bőrömet. Nagyon szépen tisztít, a vízálló sminket is tökéletesen leszedi és nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

pjennii

2019. március 22.

Számtalan krémet kipróbáltam már a fehér mitesszereimre, amikkel már legalább 6 éve szenvedek, de soha, semmi nem segített.
Az állandó rohanó életvitelem miatt átálltam a micellás vizekre, mert sokkal hamarabb végzek az arctisztítással, ugyanolyan hatékonyan. És láss csodát, azt vettem észre, hogy a fehér mitesszereim kezdenek eltűnni. Beszéltem erről egy bőrgyógyásszal, azt mondta hogy nem mindenki bőre bírja a habzó lemosókat.
Elhatároztam, hogy megkeresem számomra a tökéletes micellás vizet.

Kísérleteztem különböző árkategóriájú micellás vizekkel, egyik sem tetszett igazán. Először a Garnier termékeivel próbálkoztam, aztán jött a Nivea, L'Oréal, Balea, Eucerin, de egyiket sem éreztem magaménak. Mindegyik hagyott egy réteget az arcomon, amit nehezen tudtam elviselni, annak ellenére, hogy használatukat követően mindig leöblítettem az arcom. Évekkel ezelőtt kipróbáltam a Bioderma Sensibio darabját, de nem voltam vele egyáltalán megelégedve, mert ugyan nem okozott irritációt, rettenetesen szárított.

A hidegebb idő beköszöntével alaposan megfáztam, gyakorlatilag ennek köszönhetem, hogy rátaláltam erre a kis csodára. Éppen sorban álltam a gyógyszertárban, amikor megpillantottam hogy akciós. Bár az ára így se tetszett annyira, úgy voltam vele, hogy adok neki egy esélyt. Azóta se bántam meg!!

Tökéletesen leszed minden sminket az arcomról, nem hagy maga után ragacsos érzetet, nem okoz pattanásokat, használatát követően pihe-puha, hidratált és tiszta a bőröm!! Egyetlen negatívuma, hogyha a rúzsomat mosom le, utána keserű ízt érzek a számon. Számomra abszolút megváltás!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Elhatároztam, hogy megkeresem számomra a tökéletes micellás vizet.

Alida71

2019. március 17.

Nagyon szeretem, szépen tisztít és ápol. Ajánlom azoknak is akiknek kombinált a bőre. Újra vevő !!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 17.

Krtek1

2019. március 12.

nekem nagyon bevált, érzékeny bőrömre tökéletes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

nekem nagyon bevált, érzékeny bőrömre tökéletes

Egi

2019. február 11.

Nekem nem ragad, nem szárit. Az illata jo. Most nemtudok rosszat mondani. Hosszútávon tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!