Bioderma

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Bioderma Hydrabio H2O arc- és sminklemosó  gyengéd és hidratáló arc- és sminklemosó mindennapi használatra, amely nem igényel használat után leöblítést.

• Tisztítja az arcbőrt és a szem körüli területeket is.
  • Nyugtat és nem bontja meg a bőr egyensúlyát.
  • Az egyedülálló Bioderma szabadalom, az Aquagenium ® komplex megtanítja  a bőrt, hogy hogyan hidratálja önmagát.
  • Hipoallergén.

Vanda1996

2020. július 2.

Alapdarab , mindig a rutinom része lesz. Hidratál, eltávolítja a sminket , nem okoz irritációt szóval mindent tud, amire nekem szükségem van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

JEN18

2020. június 26.

Nem ragad tőle a bőröm úgy, mint a többi micellás víztől, amit eddig próbáltam ( Yves Rocher, Garnier stb.) Puha a bőröm és hidratált. Újraveszem mindenképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

angi009

2020. május 29.

Must have darab! Örök kedvenc, előtte és utána is több micellás vizet kipróbáltam, egyedül ez nem szárított picit sem. Tökéletes, csak ódákat tudok róla zengeni. Vízhiányos, kombinált bőröm van, egyedül ez a csodaszer puhítja, teszi rugalmassá, abszolút hatékonyan tisztítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

noreb04

2020. április 8.

örök kedvencem, a rózsaszín variánsról váltottam erre, és maradtam.
eltávolítja a sminket, és nagyszerűen tisztítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

örök kedvencem, a rózsaszín variánsról váltottam erre, és maradtam.
eltávolítja a sminket, és nagyszerűen tisztítja a bőrt.

fytandi

2020. január 3.

Tökéletesen távolítja el a sminket, illetve ha nem sminkelek is át szoktam törölni vele az arcom és megdöbbentő, hogy még úgy is szemmel látható a vattakorongon a tisztító hatása.
Többször újravettem és ezután is fogom, vízhiányos bőrömre tökéletes.
Mindenkinek ajánlom.
Kiválóan lehozza a sminket,Unipatikában egész jó akciók szoktak lenni a páros kiszerelésre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Többször újravettem és ezután is fogom, vízhiányos bőrömre tökéletes.
Mindenkinek ajánlom.

tincsolino

2019. augusztus 21.

Ez a legjobb dolog a világon! Tökéletesen leszedi a sminket és az egész arcomnak nagyon jól esik. Finom, nem túl tolakodó az illata, és az enyhén vízhiányos bőrömet szuperül hidratálja. Semmire nem cserélném le! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Sparklingdiamond

2019. július 26.

Nekem ő az igazi!!!❤️👏🏼
Azért tettem le a voksomat nála,mert lassan egy éve őt használom és még a zsírosabb bőröm is olyan szinten imádja hogy egyből feltünik ha más micellás arclemosóhoz nyúlok.Még előtte, Nivea párti voltam, de már látom mennyit is számít a különbség e között és a Nivea között! A kék valamiért ad egy plusz dolgot, amitől szebb a bőröm,jobban is szívleli mint a rózsaszín társáét,de az utóbbira se lehet semmi panaszom, mert problémát nem okozott.
Megy a sok sok csillag⭐️😘⭐️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Nekem ő az igazi!!!❤️👏🏼
Megy a sok sok csillag⭐️😘⭐️

asszembocicsoki

2019. július 24.

Tökéletesen leszed minden sminket, finom enyhe az illata, puha lesz a bőröm tőle..egyszóval szuper!
Patikai kiárusításon vettem közeli lejáratúként 3-4 hónapja de semmi baja azóta sem. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Nikolaj

2019. július 24.

Nagyon tetszik, szépen megtisztítja az arcbőrt. A sminket is szépen lehozza de én második arctisztítóként szoktam használni. Puha bőrt eredményez, ez az egyetlen micellás víz, amit nem szoktam lemosni vízzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

asdf27

2019. május 10.

Nagyon szuper, szépen leszed minden sminket, semmilyen filmes réteget nem hagy, nem szárít, nem irritál. legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.