Bioderma

Ár:   2755 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2017. december 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Maszk, amely enyhülést nyújt az érzékeny fejbőr számára, csökkenti az irritációt, valamint lágyságot és ragyogást kölcsönöz.

A Nodé A hajkondicionáló nyugtató koncentrátum úgy enyhíti az érzékeny és irritált fejbőr viszketését és irritációját, hogy közben megóvja a haj természetes biológiai egyensúlyát valamint minőségét is. A D-Panthenol bőrgyógyászati hatóanyag nyugtató és tápláló tulajdonságai révén segít csökkenteni a fejbőr irritációját. Nedvszívó tulajdonságai, valamint a bőrfelszín stabilizálásában betöltött szerepe javítják a szaruréteg hidratációs szintjét, így megakadályozzák a diszkomfort érzet kialakulását az irritált fejbőrön. A D.A.F. szabadalmaztatott természetes komplex növeli a fejbőr toleranciaküszöbét a nagyobb komfortérzet biztosítása érdekében.

• Enyhíti az irritációt és a viszketést
  • Hidratál és védelmet nyújt a hajnak
  • Megkönnyíti a formázást anélkül, hogy lenyomná a hajat
  • Illatosított
  • Parabénmentes
  • Hipoallergén

Futureline

2019. november 20.

Megszunt ez is! Mondjuk ezt meg is ertem. Viszonylag testes allagu krem de szinte semmit sem hidratal. 10 percig hagytam fenn es olyan mintha semmit sem hasznaltam volna, ennyi ido alatt a Matrix balzsamom mega puha hajat hagy maga utan. Az illata viszont isteni finom. Egesz estes maszkkent fogom elhasznalni ugy talan hidratal is valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

natasa

2019. november 8.

A fejbőrrel valóban gyengéd, kíméletes. Ápol, véd, kellemes használni. Az ígért ragyogás elmaradt. Nem mattítja le a hajat, de különösebb fényt nem is ad neki. A haj puha lesz, de valamiért jobbat vártam. Egyébként éppen csak hogy be tudtam szerezni, mivel már nem gyártják, a patikus csaj mondta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Lorna

2019. február 17.

Pár éve volt egy allergiás/irritációs reakcióm egy hajfestésre, napokig égett utána a fejbőröm. Hú, ha ez nálam lett volna akkor, hogy örültem volna neki. Most túlszárított, kissé irritált fejbőrrel (Kösz, Lush, Big sampon, kösz:) indultam neki ennek a Bioderma hajkondicionálónak. Nem is tudom, hogy jó a hajkondicionáló elnevezés. Én úgy használtam, ahogy írta az utasításba, hogy a fejbőrre és a haj hosszára is raktam. De annyira tökéletes az irritált fejbőr nyugtatására, irritáció csökkentésére, hogy mindig sajnáltam a hajam többi részére kenni. Teljesen tartja amit ír a fejbőrrel kapcsolatban: nyugtat, hidratál, enyhülést nyújt. Mint hajkondicionáló: nem volt túl jó bontásban, vagy arra, hogy megakadályozza a haj statikus töltődését. Nekem még szállt vele a hajam, nem úgy mint a fizikai kísérletekben, vagy durván feltöltve, csak nem simította ki.
De amire ki lett találva, hogy a fejbőrt nyugtassa, arra nagyon jó. Ha valamiért irritált a fejbőr - télen sapkahordás, vagy a festés, vagy dauer miatt vagy valami miatt nem működik, úgy a fejbőr ahogy kéne arra nagyon tudom ajánlani. Ha újravenném nem pocsékolnám a haj hosszára, oda használnék mást. Kicsit úgy éreztem, hogy olyan mint egy jó arctonik a fejbőrnek. Mosás, tisztítás után segít visszaállítani az egyensúlyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Ziza

2018. december 13.

A sampon mellé vettem, szuper termék mindkettő. Selymes és fényes lesz tőle a hajam, nem száll ezer felé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

ziadrienn

2018. október 6.

erre 10 pontot is adnék ha lehetne :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

erre 10 pontot is adnék ha lehetne :)

maricunka

2018. június 2.

Szuper termék! Nem nehezíti el a hajam, gyönyörűen csillógó és puha lesz, plusz nagyon jól formázhatóvá válik. Eddigi legjobb hajkondicionálóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Radam

2018. február 18.

Szuper termék, samponjával együtt használom, nagyon beváltak, nagyon szép és puha lesz tőle a hajam és a viszkető fejbőrt is azonnal megnyugtatja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Szederinda

2018. február 18.

Mindenkinek ajánlom kipróbálásra ezt a hajbalzsamot / én annak használom /. Szárazságra, rackásodásra hajlamos, se nem göndör, de alig hullámos a hajam, szóval bajlódok vele eleget. Nem szánom rá minden alkalommal a pénzt, de miután elfogyott és más balzsamokkal nem érem el a fele hatást sem, mindig vissza térek ehhez a termékhez.
Gyönyörű fényes és puha lesz tőle a hajam, szépen formázható, ápolt és könnyű lebegős loknik varázsolódnak a szőrös csavarók után. Ezt más balzsamokkal eddig nem sikerült elérnem még. Azt próbálgatom, hogy mi az a minimum mennyiség, ami már elég, hogy ne fogyjon el olyan gyorsan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 18.

Hidratálók: Betaine, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.