Bioderma

Ár:   5049 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofika8, Módosítva: 2018. július 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Magas fényvédelemmel rendelkező spray a napallergiára hajlamos bőrre.

• Érzékeny napallergiára hajlamos bőrre.
  • Arcra és testre.
  • Felnőtteknek.
  • Megakadályozza a napallergia kialakulását.
  • Optimális védelmet nyújt a káros UVA/UVB sugarak ellen.
  • Aktiválja a bőr természetes védekező képességét.
  • Csökkenti a sejtkárosodás kialakulásának kockázatát és küzd a nap okozta idő előtti öregedés ellen (köszönhetően a biológiai Cellular Bioprotection ® komplexnek).
  • Ultra-könnyű textúra.
  • Nem hagy fehér foltot.

Hatásmechanizmus:

• Bioderma Photoderm LEB szabályozza a bőrön az UV sugarak biológiai hatását, köszönhetően az ideális 1-1 SPF30/UVA30 aránynak, amely fontos újításnak számít:
    • Nem blokkolja az összes UVB sugarat, így indukálja a bőrt fokozatos alkalmazkodásra a napfényhez.
    • Nagyon magas védelmet nyújt az UVA sugarak ellen, amelyek felelősek a napallergia kiváltásáért.
  • Az antioxidánsok és a hatásos fényszűrők kombinációja jelentősen csökkenti a napallegria kialakulása és a már kialakult napallergia súlyosságát.
  • A Cellular Bioprotection ® szabadalom biztosítja a bőr védekező funkciójának fenntartását, és a biológiai fényvédelmet egyedülálló módon 3 szinten valósítja meg: genomiális, sejt-és szövet szinten.
  • Végül a Bioderma Photoderm LEB nagyon nagy toleranciát biztos a DAF komplex révén, így csökkenti a bőr érzékenysége és növeli a toleranciáját a nappal szemben. Tehát használatával a bőrben nem lép fel hiperreakció a napsugarakkal való találkozáskor.

Ár: 2500 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Félig van, Helyszín: Dömös , fizetés: Bármi
Futureline

2019. október 1.

OMG! A Bioderma markan belul csak az iden 3 testre valo fenyvedovel probalkoztam(egyik sem jott be). De mivel az arcra stb. valo termekei nagyon bevaltak ezert gondoltam csak akad egy jo testre valo fenyvedo is a palettajukban. Es igen ez a 4. termek es ez a tokeletes szamomra. Konnyu lotionszeru allaga van. Gyorsan beszivodik, nem hagy feher reteget, nem sargitotta be a feher ruhamat es mattra beszivodik. Nincs fullaszto erzes sem olajos reteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

vadvirag919

2019. július 30.

Megelőlegezek neki egy 5öst, az éles bevetés csak jövő héten lesz.
Viszont még sosem találkoztam olyan napvédővel, ami ilyen szépen becuppant a bőrömbe és egyáltalán nem hagyott zsíros vagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Megelőlegezek neki egy 5öst, az éles bevetés csak jövő héten lesz.

Martina1330

2019. július 18.

Már 2 ève használom napallergiás vagyok ez az egyetlen amit használt eddig tènylegesen.
Illata jò kissè ragacsos èrzete marad nem vèszes èn szeretem aztis, hogy fùjni kell.
Kipròbáltam arcra smink alá is simán mehet nem okoz gondot, ùgyh èn simán hasznáom oda is tökèletes smink alap. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

zsofiszalay

2019. július 18.

Anyukámnak vásároltam, mivel egy ideje kis piros foltok, hólyagok jelentek meg a testén(leginkább a mellkasán) és napallergiára gyanakodtunk. Rendszeresen használja és szemmel láthatóan javult a bőre állapota, kisebb felületen vannak már pöttyök. Mikor befújja vele magát kicsit zsírosnak tűnik a bőre de hamar beszívódik és nagyon kellemes illata van. Remélem hosszútávon is beválik, és sikerül teljesen eltüntetni azokat a fránya foltokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

sezi

2019. július 6.

Apró pici pattanások jelentek meg, ahol használtam a karomon, kézfejemen. Ennek tudom be, mert mindig mikor használtam akkor jöttek ki. De lehet ez egyéni dolog. Nehezen tudtam fújni belőle, és elég nehéz volt emiatt a használata is. Egy fehér réteget mindig hagyott. Picit ragacsos volta bőröm tőle. Nem is szerettem. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

raczova

2019. március 18.

Testre vettem, de annyira bevált arcra, hogy iszonyú boldog vagyok 😊😊 jó nagy adag, ( a kis 40 milis tubusokat én nem győzöm venni #fényvédővelnemspórolunk), de ami a lényeg: nekem ez sokkal könnyedebb, gyorsabban beszívódik mint a legtöbb Bioderma arcra való fényvédője. Ez is fénylik-persze, de nincs az a zsíros érzet.. és a bónusz: nem könnyezik tőle a szemem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

kiskrisztinazs

2018. november 10.

Az őszi-téli időszakra vettem, mivel jó nagy kiszerlésű a többi Bioderma fényvédőhöz képest. Nekem nagyon bevált, könnyű eloszlatni kellemes érzés a bőrön és a zsíros pattanásos bőrömre is megfelelő. Az tény hogy kicsit csillogó lesz tőle az arcom de ez nem zavaró számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

tyukanyo

2018. szeptember 3.

Jár az öt csillag, mert egyáltalán nem barnultam nyáron tőle, még nyaraláson a tóparton se.
Már nagyon a végét járja, pár nap múlva ki is fogy. Április óta ezt használom, de csak arcra és nyakra, nagyon ritkán vállra. (Testre mást használtam.)
Sajnos nem az én bőrtípusomra való, de erre számítottam is, de megvettem mert mindenképp ki akartam próbálni egy bioderma fényvédőt, és ennek voltak a legszebbek az összetevői.
Ami nagyon tetszett, hogy felvitel után gyönyörű egységes, egészséges és fényes bőrképet adott. Sajnos ez a bőrkép nagyon hamar átcsapott extrémen olajosba, de nem volt nagyon csúnya, kibírható volt, csak zavart hogy végigsiklott az ujjam a homlokomon.
Ügyelni kell az egyenletes eldolgozásra, mert hagyhat fehér foltot a bőrön, ezért mindenkép tükör előtt ajánlott a felvitele. Nem tudom hogy újraveszem e, most mást fogok kipróbálni. Télen alkalmasabb mint nyáron, a csillogás miatt, de szerencsére nyáron se fulladt be alatta a bőröm, nem is vettem észre hogy rajtam van. Megéri az árát, és nagy kiszerelést is kapunk a pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

gaz1ra

2018. augusztus 11.

Sajna le kell pontozzam, jó pár fényvédőn túl vagyok azóta, de ehhez nyúlok a legritkábban, alig várom, hogy elfogyjon. Zsírosít, megül a hajlatokban a nap végére, a színe se megfelelő számomra, stb.

Arcomat nagyon fényesíti és jobban is el kell dolgozni, hogy ne legyen fehér folt, ezért oda csak no. 2 az Image fényvédők után. Dekoltázsra, testre viszont tökéletes. Pattanásokat egyáltalán nem okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

mpkriszta

2018. augusztus 7.

Ez a második nyár hogy használom, jelenleg a harmadik flakonnál tartok. Szerintem ez mindent elmond. A bőr megfelelő hidratáltsága esetén nem hagy fehér nyomot, nincs nehéz, zsíros érzet. Soha nem napozok, mert 10 perc után képes a bőröm úgy kinézni, mint aki egy hétig a vízpart mellett nyaralt! :) Soha nem égtem még le, viszont az utóbbi időben lábfejemen, karomon, mellkasomon apró piros pöttyök jelentek meg a nap hatására. Ekkor próbáltam ki ezt a naptejet! Ha ilyen cipőben jártok, ne sajnáljátok rá a kissé magas összeget, valóban szuper termék! Csak testre használtam, arcra más a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.