Bioderma

Ár:   5049 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofika8, Módosítva: 2018. július 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Magas fényvédelemmel rendelkező spray a napallergiára hajlamos bőrre.

• Érzékeny napallergiára hajlamos bőrre.
  • Arcra és testre.
  • Felnőtteknek.
  • Megakadályozza a napallergia kialakulását.
  • Optimális védelmet nyújt a káros UVA/UVB sugarak ellen.
  • Aktiválja a bőr természetes védekező képességét.
  • Csökkenti a sejtkárosodás kialakulásának kockázatát és küzd a nap okozta idő előtti öregedés ellen (köszönhetően a biológiai Cellular Bioprotection ® komplexnek).
  • Ultra-könnyű textúra.
  • Nem hagy fehér foltot.

Hatásmechanizmus:

• Bioderma Photoderm LEB szabályozza a bőrön az UV sugarak biológiai hatását, köszönhetően az ideális 1-1 SPF30/UVA30 aránynak, amely fontos újításnak számít:
    • Nem blokkolja az összes UVB sugarat, így indukálja a bőrt fokozatos alkalmazkodásra a napfényhez.
    • Nagyon magas védelmet nyújt az UVA sugarak ellen, amelyek felelősek a napallergia kiváltásáért.
  • Az antioxidánsok és a hatásos fényszűrők kombinációja jelentősen csökkenti a napallegria kialakulása és a már kialakult napallergia súlyosságát.
  • A Cellular Bioprotection ® szabadalom biztosítja a bőr védekező funkciójának fenntartását, és a biológiai fényvédelmet egyedülálló módon 3 szinten valósítja meg: genomiális, sejt-és szövet szinten.
  • Végül a Bioderma Photoderm LEB nagyon nagy toleranciát biztos a DAF komplex révén, így csökkenti a bőr érzékenysége és növeli a toleranciáját a nappal szemben. Tehát használatával a bőrben nem lép fel hiperreakció a napsugarakkal való találkozáskor.

pitypang13

2021. január 25.

Elég jó fényvédő, nyáron nem égtem le és nem jött ki a napallergiám. Azóta arcra használtam minden nap. Hagy maga után egy kis fehér réteget és eléggé fénylik tőle az arcom, viszont púderezve nem fénylik át gyorsan és szép bőrképet ad. Néha ha a reggeli szérumok után nem hidratáltam alá eléggé, akkor kukacosodott, de összességében tette a dolgát és 8 hónapig tartott mire elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 25.

piszmann

2020. november 15.

Arcra használom máshova nem elég. Negyed óra alatt ronggyá égek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

Arcra használom máshova nem elég. Negyed óra alatt ronggyá égek vele.

S.K

2020. július 24.

Tavaly óta ha nap éri a karomat és a dekoltázsomat égő, apró kis kiütések lesznek rajtam. Idén a homlokomon is megjelentek. Ha nem megyek napra pár nap alatt elmúlik, de azért így nyáron mégsem ez a megoldás. Az arcomra Eucerint vettem, azzal nincs is gond. Ezzel viszont van. A kiütések nem jönnek ki valóban, de hiába kenem magam vele megégek a napon....mint ha nem is lennék bekenve semmivel. A tegnapi kertészkedés után most kiütés mentesen, de annál vörösebb dekoltázzsal rendelkezem.....😕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

vhunpor

2020. július 17.

Napallergiára hajlamos bőrömre eddig nagyon jól bevált. Szépen beszívódik (arcra nem ezt használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Sziszi1973

2020. június 27.

Évek óta ezt használjuk, arca is kellemes, könnyen beszívódik. Zsíros bőrre is tökéletes, nem allergizál, a család minden tagja használja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 27.

Mia0602

2020. június 24.

Nincs napallergiám, de annyi jót hallottam róla, hogy ki kellett próbálnom. December óta az arcomon használom. Jól lehet rá sminkelni, de a szemöldök szálai között hajlamos megülni. Mostanában a karomra is kenem és a hajlatokban bizony ott a fehér csík. De ezen kívül semmi rossz tulajdonsága nincs, az illata sem tolakodó. Csak azért nem veszem újra, mert van egy drogériás fele ennyiért ugyanilyen jó tulajdonságokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 24.

Dorathea

2020. június 22.

Régóta szemeztem vele, mert nagy kiszerelése miatt viszonylag jó árban van (ha az arcra nézem) és tetszett a magas UVA védelem. Fogyóban volt a kedvenc fényvédőm, még nem jött meg az utánpótlás, épp akciós volt, így megrendeltem. Hát számomra, arcra ez egy borzalom, még 1 óra múlva is csillogva ül a fejemen, nem szívódik be, megül a hajvonalamban, a szemöldökömben, gyakran fehérre is meszel, amit nagyon nem várnék egy kémiai fényvédőtől!
Számomra ez 1 csillag, teljes pénzkidobás azért mégse volt, mert sajnos a kedvenc, berendelt fényvédőm sose jött meg, újraformulázták :'(, így itthon a nagy karanténban elvoltam vele, de nagyon várom már, hogy megjöjjenek az új fényvédőim és ezt végre félretegyem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

MoOEe

2020. február 19.

Ekcémás, napallergiás bőrömre kiváló találat. A sima naptejek semmit sem érnek, ráadásul az illatukat sem szeretem és nekem olyan szinten érzékeny a bőröm, hogy mikor tavasszal megjelennek az első erősebb napsugarak, már munkába menet is kennem kell magam, mert nagyon durván kipirosodik a nyakam és a kezem is. Ez tökéletes, mert bárhova fel lehet kenni, mivel illatanyagmentes, szóval napközben is lehet használni, nem csak napozáshoz. Felkenve nagyon hamar beszívódik, nem keni össze a ruhát, kicsit olyan, mintha egy testápoló lenne, tavasszal - nyáron rendszeresen használom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Futureline

2019. október 1.

OMG! A Bioderma markan belul csak az iden 3 testre valo fenyvedovel probalkoztam(egyik sem jott be). De mivel az arcra stb. valo termekei nagyon bevaltak ezert gondoltam csak akad egy jo testre valo fenyvedo is a palettajukban. Es igen ez a 4. termek es ez a tokeletes szamomra. Konnyu lotionszeru allaga van. Gyorsan beszivodik, nem hagy feher reteget, nem sargitotta be a feher ruhamat es mattra beszivodik. Nincs fullaszto erzes sem olajos reteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

vadvirag919

2019. július 30.

Megelőlegezek neki egy 5öst, az éles bevetés csak jövő héten lesz.
Viszont még sosem találkoztam olyan napvédővel, ami ilyen szépen becuppant a bőrömbe és egyáltalán nem hagyott zsíros vagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Megelőlegezek neki egy 5öst, az éles bevetés csak jövő héten lesz.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.