Bioderma

Ár:   5049 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofika8, Módosítva: 2018. július 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Magas fényvédelemmel rendelkező spray a napallergiára hajlamos bőrre.

• Érzékeny napallergiára hajlamos bőrre.
  • Arcra és testre.
  • Felnőtteknek.
  • Megakadályozza a napallergia kialakulását.
  • Optimális védelmet nyújt a káros UVA/UVB sugarak ellen.
  • Aktiválja a bőr természetes védekező képességét.
  • Csökkenti a sejtkárosodás kialakulásának kockázatát és küzd a nap okozta idő előtti öregedés ellen (köszönhetően a biológiai Cellular Bioprotection ® komplexnek).
  • Ultra-könnyű textúra.
  • Nem hagy fehér foltot.

Hatásmechanizmus:

• Bioderma Photoderm LEB szabályozza a bőrön az UV sugarak biológiai hatását, köszönhetően az ideális 1-1 SPF30/UVA30 aránynak, amely fontos újításnak számít:
    • Nem blokkolja az összes UVB sugarat, így indukálja a bőrt fokozatos alkalmazkodásra a napfényhez.
    • Nagyon magas védelmet nyújt az UVA sugarak ellen, amelyek felelősek a napallergia kiváltásáért.
  • Az antioxidánsok és a hatásos fényszűrők kombinációja jelentősen csökkenti a napallegria kialakulása és a már kialakult napallergia súlyosságát.
  • A Cellular Bioprotection ® szabadalom biztosítja a bőr védekező funkciójának fenntartását, és a biológiai fényvédelmet egyedülálló módon 3 szinten valósítja meg: genomiális, sejt-és szövet szinten.
  • Végül a Bioderma Photoderm LEB nagyon nagy toleranciát biztos a DAF komplex révén, így csökkenti a bőr érzékenysége és növeli a toleranciáját a nappal szemben. Tehát használatával a bőrben nem lép fel hiperreakció a napsugarakkal való találkozáskor.

Ár: 4500 ft , Eladó: K1Ani
Állapot: 1szer használtam az arcomra, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki előre utalással
raczova

2019. március 18.

Testre vettem, de annyira bevált arcra, hogy iszonyú boldog vagyok 😊😊 jó nagy adag, ( a kis 40 milis tubusokat én nem győzöm venni #fényvédővelnemspórolunk), de ami a lényeg: nekem ez sokkal könnyedebb, gyorsabban beszívódik mint a legtöbb Bioderma arcra való fényvédője. Ez is fénylik-persze, de nincs az a zsíros érzet.. és a bónusz: nem könnyezik tőle a szemem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

kiskrisztinazs

2018. november 10.

Az őszi-téli időszakra vettem, mivel jó nagy kiszerlésű a többi Bioderma fényvédőhöz képest. Nekem nagyon bevált, könnyű eloszlatni kellemes érzés a bőrön és a zsíros pattanásos bőrömre is megfelelő. Az tény hogy kicsit csillogó lesz tőle az arcom de ez nem zavaró számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

tyukanyo

2018. szeptember 3.

Jár az öt csillag, mert egyáltalán nem barnultam nyáron tőle, még nyaraláson a tóparton se.
Már nagyon a végét járja, pár nap múlva ki is fogy. Április óta ezt használom, de csak arcra és nyakra, nagyon ritkán vállra. (Testre mást használtam.)
Sajnos nem az én bőrtípusomra való, de erre számítottam is, de megvettem mert mindenképp ki akartam próbálni egy bioderma fényvédőt, és ennek voltak a legszebbek az összetevői.
Ami nagyon tetszett, hogy felvitel után gyönyörű egységes, egészséges és fényes bőrképet adott. Sajnos ez a bőrkép nagyon hamar átcsapott extrémen olajosba, de nem volt nagyon csúnya, kibírható volt, csak zavart hogy végigsiklott az ujjam a homlokomon.
Ügyelni kell az egyenletes eldolgozásra, mert hagyhat fehér foltot a bőrön, ezért mindenkép tükör előtt ajánlott a felvitele. Nem tudom hogy újraveszem e, most mást fogok kipróbálni. Télen alkalmasabb mint nyáron, a csillogás miatt, de szerencsére nyáron se fulladt be alatta a bőröm, nem is vettem észre hogy rajtam van. Megéri az árát, és nagy kiszerelést is kapunk a pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

gaz1ra

2018. augusztus 11.

Sajna le kell pontozzam, jó pár fényvédőn túl vagyok azóta, de ehhez nyúlok a legritkábban, alig várom, hogy elfogyjon. Zsírosít, megül a hajlatokban a nap végére, a színe se megfelelő számomra, stb.

Arcomat nagyon fényesíti és jobban is el kell dolgozni, hogy ne legyen fehér folt, ezért oda csak no. 2 az Image fényvédők után. Dekoltázsra, testre viszont tökéletes. Pattanásokat egyáltalán nem okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

mpkriszta

2018. augusztus 7.

Ez a második nyár hogy használom, jelenleg a harmadik flakonnál tartok. Szerintem ez mindent elmond. A bőr megfelelő hidratáltsága esetén nem hagy fehér nyomot, nincs nehéz, zsíros érzet. Soha nem napozok, mert 10 perc után képes a bőröm úgy kinézni, mint aki egy hétig a vízpart mellett nyaralt! :) Soha nem égtem még le, viszont az utóbbi időben lábfejemen, karomon, mellkasomon apró piros pöttyök jelentek meg a nap hatására. Ekkor próbáltam ki ezt a naptejet! Ha ilyen cipőben jártok, ne sajnáljátok rá a kissé magas összeget, valóban szuper termék! Csak testre használtam, arcra más a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Andus

2018. augusztus 7.

Most vettem ezt a fényvédőt..jókat jallottam róla. Tudni kell, hogy kismilliót kipróbáltam már..szinte mindegyok után mintha egy zsírosbödönben úsztam volna..a fújósokkal meg úgy jártam pluszban, hogy felénél kimegy belőle a gáz, marha jó 6 ezerért félig dobozokat kidobni. Na szóval..bár fehér és zsìrosan indít..de nekem csodák csodájára pikk-pakk beszívódik ! Száraz a testem. Arcra évek óta a spot változatát használom! Eddig csak pirult a testem de legutóbb már kiütéseim is lettek ( autoimmun beteg vagyok)..bízom benne , hogy jól is teljesít majd. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

anneshirley

2018. július 21.

Testre bevált, de arcon néhány hét után felhagytam a használatával, mert egy idő után viszkető, égő, kipirosodott szemeket okozott. Feltehetően az avobenzone a bűnös, amit nagyon örülnék, ha kihagynának a formulából. A marketing blablában szereplő antioxidánsokból sajnos nem sok van benne. Nyáron szabadtéri sportoláshoz vagy kiránduláshoz viszont nekem teljesen jó, de szigorúan csak testre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

PAncsi79

2018. július 17.

Kinti sportoláshoz, rövidebb szabadban tartózkodáshoz szereztem be ezt, hogy ne mindig a PC fogyjon.
Röviden és tömören: nem jobb a nagy kedvenc PC fényvédőnél, az én bőrömön nagyon fénylik (mindig használok alá hidratálót), ráadásul látszik a fehér réteg, amit hagy, ha nem dolgozom el alaposan. Ha nem nagyon dörgölöm a szemem körül, akkor nem bántja
Arra, amire vásároltam, jó lesz, ráadásul ezt nem sajnálom dekoltázsra-testre is felvinni - hiszen szuper áron kapható, de a kedvencem továbbra is veretlen.

Update:
Egy csillagot elveszek tőle, mert elkezdte ez is bántani a szemem. Továbbra sem használom napközben, inkább csak a reggeli tekerésekhez vagy futáshoz, de nagyon zavaró, amikor úgy kell hazaérnem, hogy alig látok, mert annyira csípi a szemem (megizzadtam és belefolyt a szemembe). Csak sporthoz használom, mert akkor szinte mindegy hogy nézek ki, max még strandon újrakenegetésre fogom elhasználni, de nem hiszem, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Update:

missy89

2018. június 10.

Arcra használom leginkább, nekem nagyon tetszik. Szép az INCI, nem hagy fehér réteget és a szemem sem irritálja. Használok előtte egy kis hidratáló krémet, utána jön ez a fényvédő, majd bb krém és púder, így nem teljesen matt, hanem inkább egészségesen fénylő bőr a végeredmény. Nem vettem észre, hogy pattanásokat okozna, mondjuk rendszeresen hámlasztok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Hajni1980

2018. március 12.

Én múlt nyáron ezt használtam arcra fényvédőnek. Miért? Tindigo oldalán találtam rá és ajánlotta szép összetevői miatt. Másrészt 120 ml van benne nem 50, mint a többi arcra való fényvédőben. Elég volt egész szezonra egy doboz, kb. 5.000 forintból megvolt a fényvédelem. Igen, csillog az arcom tőle, amikor felkenem. Megoldás le kell púderezni. Vettem Uriage arcra való 50 faktoros fényvédőt. Az is ugyanígy csillogott, azt is le kellett púderezni, ha emberek közzé akartam menni. Lényegében minden fényvédő csillogott, amit magamra kentem. Ezek után marad ő, már meg is vettem erre a szezonra az újabb dobozt. Az én bőröm rendkívül mitesszeres, millió számra vannak az államon még most is. De nem lett több tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.