Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: r.kajszi, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Azonnali és homogén védelmet biztosít UVA és UVB sugarak ellen. Az UVA elleni védelme megakadályozza a bőr idő előtti öregedését és a napérzékenység tüneteinek kialakulását. A MAXimális UVB elleni védelme hatékonyan óvja a bőrt a leégéstől, s ez által a napsugárzás hosszabbtávú lehetséges ártalmaitól. A szabadalmaztatott Cellular BIOprotection® közvetlenül megvédi a sejteket az UV sugárzás káros hatásaitól, stimulálja a bőr természetes védekező reakcióit és megóvja a DNS-ét.

ciseklusek

2017. június 7.

Felvitel után nehány percig nagyon kipirosodik tőle a bőröm, ami aztán elmúlik. Számomra nem kényelmes viselet. Kissé fullasztó, ragacsos viselet a kombinált bőrömön. Talán száraz bőrön jobban működik.
Fényvédelem szempontjából megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

Fényvédelem szempontjából megbízható.

zsu2013

2016. június 17.

Pigmentfoltjaim miatt vettem a világos színű színezett verziót a Photoderm spot fényvédő mellé, mert akciós volt. Gondoltam alapozó helyett a nyári melegben megteszi és mivel fluid, nem lesz zsíros a bőrömön, mint magas faktorszámú társaitól és talán pattanásokkal sem leszek tele tőle. Nos, ez utóbbit nem is tapasztaltam, viszont az állaga nem tetszik a vegyes bőrömnek. Nekem olajosan fényes, csillogó tőle az arcom, púder nélkül borzalmas, izzadtnak tűnik, szerintem teljesen nem is szívódik be. A színe kellemes, enyhén egységesít, asztal nincs bajom. Nekem a fényvédős kompakt púder, amit előtte használtam a márkától sokkal jobb volt, nagyon szép a világos színű, nyárra tökéletes, bár ruhán fog. PD spot krém is sokkal jobban bevált, mert tökéletesen beszívódik és nem is fénylik így, szóval ezt nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

nkltt13

2015. május 30.

Én elégedett vagyok vele, teszi a dolgát egyszer sem égtem le ennek köszönhetően. Illata szinte nincs is, nem ragacsos. Felkenés után. Kb 10 perc múlva már be is szívta a bőröm, és sminkelni is lehet rá. Annyi bajom van vele, hogy egész nap kicsit fényesebb tőle az arcbőröm, bár gondolom ez minden fényvédő esetében így van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Ametiszt

2014. július 13.

Én a színezett változatát (light árnyalatban) vettem meg. A színezettség nekem szinte nem is látszik, miután felviszem, fedni természetesen semmit nem fed. Egyébként jó, nem okoz pattanásokat, könnyű rá sminkelni, jól véd a leégéstől és rajtam nem is vészesen fényes (mondjuk nem viszek fel belőle sokat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

KrémesenSzépAzÉlet

2014. július 1.

Még nem mondtam el mennyire nem szeretem ezt a krémet? Irritációt nekem sem okozott, bár a szememet csípi egy kicsit, de már tavasszal vállalhatatlanul fényes lett tőle a bőröm, nyárra el sem tudom képzelni. Szörnyű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

PAncsi79

2014. május 3.

A színezett változatot kaptam (Golden colour), ami nagyon aranyos-sárgás szín, egy rózsaszínes-fehér bőrön igen furcsán mutat.
Sajnos ugyanaz a problémám vele, mint Ildinek: nagyon-nagyon fénylik a bőrömön, ráadásul bár a bőröm egyáltalán nem érzékeny, a szemem annyira zavarja, hogy nem merem az arcomra felkenni (eleinte semmi gond nem volt, de az utóbbi hetekben nagyon szenvedek miatta)
Így max a dekoltázsomra merem majd felkenni nyáron :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

Így max a dekoltázsomra merem majd felkenni nyáron :(

mstindigo

2014. április 9.

Nem rossz fényvédő, mert nem okoz pattit, illatmentes, nem is irritál, bár nagyon érzékeny bőrűeknek azért nem ajánlanám, mivel kémiai fényvédős. Ami idegesít, hogy non-oily finisht, vagyis könnyed, nem zsíros érzést ígér, és nekem rettenetesen csillog tőle a fejem... Mivel 50 faktor, nyilván nem égsz le vele, és nem is barnulsz, ha megfelelő módon használod, de ez mindegyik fényvédővel így van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Mila85

2013. augusztus 12.

Valaki nem használ ennek színezett változatát? Most fog elfogyni az AR-em, anyukám viszont ezt használja, szereti nagyon csak neki a simát vettem. ki akarom én is próbálni most.A színezett izgatna...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

magnes

2013. július 7.

Kifejezetten arcra vettem. Sok mindent kipróbáltam már, de mindegyik - ártól függetlenül - elég rémes volt. Ezzel pedig nagyon meg vagyok elégedve!!! Vigyázni kell a felkenésnél, mert az állaga nagyon folyós, és kicsit zsírosnak tűnik, de az én bőröm hipp-hopp beszívta. Első nap egész nap bicikliztem vele, nem égtem le, pedig csak egyszer kentem be az arcom és nagyon fehér a bőröm. Elsőre sem volt olyan zsíros maszk érzésem, mint a legtöbb fényvédős arckrémnél és a nap további részében sem volt kellemetlen. Nem folyt be a szemembe, nem fénylett az arcom, csak gyönyörű, egészséges kinézetű bőrt mutatott. Nekem hatos!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

donnabell

2013. május 18.

Én csak az arcomra használom, mert ezt elviseli... Picit felkenve nekem tömény és világosabb az arcom, de beszívja magát és nem zsíros, nem csillog, nem fehér az arcom. Úgy néz ki be válik, most tesztelgetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.