Bioderma

Ár:   6030 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2018. június 25.

Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyedülálló UVA és UVB elleni teljesítmény, amely Cellular BIOprotection szabadalommal kiegészítve védelmet biztosít napégés ellen és hatékonyan küzd a bőr korai öregedésével szemben. Arcra és testre egyaránt alkalmazható.

• Extra könnyű textúra, nem hagy fehér foltokat.
  • Nem mitesszerképző.
  • Kiváló bőrtolerancia.
  • Fotostabil.
  • Vízálló.

Aenne

2021. június 21.

Eddig mindig bioderma napozókrémet használtam, de azt sajnos idén már nem lehet kapni amit korábban használtam, ezért vettem ezt helyette. Sajnos nekem ez nagy csalódás volt. Igaz könnyen kenhető, de a napon olyan érzés volt, mintha lefolyna rólam, és zsíros ragacsos érzést hagyott maga után. Ez amit a leginkább utálok egy krémben. Napvédelmével sem voltam elégedett. Én ezt nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 21.

smaragdsziv

2021. május 31.

Nagyon csalódott vagyok, Úgy ajánlották, hogy arcra is simán lehet használni, és úgy terveztem, ez lesz az idei nyári fényvédőm, amivel újra töltöm a pocket verzió tubusát. Nem mondom, hogy mindig sikerül, de még arra is figyelek, hogy pár óránként újra kenjem. De simán kijöttek az UV hatására a szeplőim, és pigmentesen gyógyulnak a pattanásaim. Ráadásul hihetetlen mennyi pattanásom lett. Egy jó rutin sem küzd meg vele (retinollal, peptiddel, c vitaminnal, alkohol- és sulfátmentesen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Mrk93

2021. április 20.

Egyenletesen barnul alatta a bőröm úgy, hogy nem ég le. Könnyű felvinni, elkenni. Beszívja a bőr, így a napozás utáni zuhanyzáskor/fürdéskor se folyik rólam a fehér lé. Kellemes az illata. Bevált! Idén nyáron is ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Petra0226

2021. április 2.

Nagyon szeretem, idén nyáron is újra fogom venni. Nem ragad tőle a bőröm és nem is ég le. Az illata is nagyon finom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

szucsa

2020. augusztus 3.

Nagyon jó illata van ( mondjuk kár, hogy parfüm ). Nem égek le vele, de fontos hogy 1-2 óránként újra legyen kenve. Könnyen beszívódik, jó az applikátora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Minimilli

2020. július 30.

Annyira örültem ennek a krémnek. Nagyon jó az állaga, nem nehéz. A spriccelője is szuper. De ma leégett az arcom.... 3órát voltam kint, ebből 1órát árnyékban. A homlokom és az orrom elég piros. :( Nagyon sajnálom... Testre elhasználom, de arcra kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

Benedetta88

2020. július 30.

Sikerült leégnem vele még úgyis, hogy a nap folyamán többször újra kentem. Hozzáteszem nem hófehér, idén még napot sem látott bőrrel kentem magamra a 30 faktort. Idén már egy kis színt összeszedve gondoltam elég lesz nekem. Hát tévedtem. Párom is megpirult vele. Azóta is használgatjuk, hogy elfogyjon azért, utcára, vagy szaladgálós napokra megfelel, de biztosan nem veszem újra.
Az állaga egyébként jó lenne, könnyen felszívódik, az illata kellemes, de nem értem minek egy napozó termékbe parfüm?!
Azt hiszem maradok az Uriage illatmentes termékeinél, azok még nem okoztak csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

biondi

2020. július 4.

4,5-est adnék neki egyelőre, leginkább az illatanyagtartalom miatt vonnék le tőle, bár engem nem irritál szerencsére. Olyan naptejet kerestem, ami spray-s, rendesen beszívódik, nem fogok fehér cseppeket izzadni, de valamennyire azért jó összetevőkkel rendelkezik. Én eddig a Sun Dance 30-as átlátszó nap spray-t használtam, amit szerettem, de kissé ragadt azért, olajos érzést hagyott maga után, plusz borzasztóak az összetevői. Árban egész jó volt, leárazva 5800 Ft-ért vettem. Kell neki idő, míg beszívódik, de nem hagy ragadós érzést legalább. A bronzosító hatás fontos szempont volt, mert alapból nagyon fehér bőröm van - erről nem tudok még beszámolni, egyelőre csak amolyan mindennapi naptejként használom munkába járáshoz, stb., de szerintem jól megleszek vele akkor is, ha majd több időt töltök a napon. Ápolja a bőröm, nem irritál, és meg kell hagyni, naaaaaagyon finom az illata, de tényleg nem lenne fontos Parfum-öt rakni egy naptejbe. Ettől függetlenül szerintem szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

nreni20

2020. május 25.

A kedvenc naptejem! Nem hagy zsíros érzetet maga után, könnyen kenhető, megbízható védelmet nyújt a leégés ellen a legmelegebb órákban is. És nem mellesleg még az illata is finom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

pankalany

2019. július 16.

Ha fényvédelemről van szó a Biodermára esküszünk. Gyerekeknek a KID, nekünk a férjemmel ez vált be. Egyikünk sem különösebben érzékeny vagy világos bőrű. Gyorsan beszívódik, nem ragad, nem hagy foltot a ruhán. A férjem az arcára is használja (én oda a PC színezett 30-asát használom) eddig nem panaszkodott hogy csípné a szemét vagy kipattogna tőle. Több éve mindig újravesszük, most épp a 400 ml-es kiszerelését használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.