Bioderma

Ár:   6030 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2018. június 25.

Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyedülálló UVA és UVB elleni teljesítmény, amely Cellular BIOprotection szabadalommal kiegészítve védelmet biztosít napégés ellen és hatékonyan küzd a bőr korai öregedésével szemben. Arcra és testre egyaránt alkalmazható.

• Extra könnyű textúra, nem hagy fehér foltokat.
  • Nem mitesszerképző.
  • Kiváló bőrtolerancia.
  • Fotostabil.
  • Vízálló.

pankalany

2019. július 16.

Ha fényvédelemről van szó a Biodermára esküszünk. Gyerekeknek a KID, nekünk a férjemmel ez vált be. Egyikünk sem különösebben érzékeny vagy világos bőrű. Gyorsan beszívódik, nem ragad, nem hagy foltot a ruhán. A férjem az arcára is használja (én oda a PC színezett 30-asát használom) eddig nem panaszkodott hogy csípné a szemét vagy kipattogna tőle. Több éve mindig újravesszük, most épp a 400 ml-es kiszerelését használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

kxm

2019. július 10.

Hatékonyan véd, nem égek le vele, és könnyen kenhető, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön. Az illata is jó, barnulni viszont nem tudtam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Makk Zsuzsó

2019. július 8.

Teljesen megfelelő hatású fényvédő, nem égtem le vele, enyhén, fokozatosan lehet mellette barnulni is, hidratál, nem irritál, nem lesz utána sokáig ragacsos a bőr, a ruhát sem fogja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Mila85

2019. július 2.

Nem is ehhez akartam írni a véleményt hanem a bronzhoz, bocs, elnéztem....hogy tudom itt törölni?
Én is évek óta ezt a naptejet veszem testemre. Kellemes az illata, nem erős (még a nívea naptejeket szeretem az illatuk, állaguk miatt). Mielőtt kilépnék a házból ezzel kenem le a ruhából kilógó testrészeimet, én a tenyerembe fújok és onnan viszem fel. Tényleg hidratál is és lehet barnulni mellette picit. A 33 fokban se tapadtam tőle, pld a karhajlatban délután is láttam a fehéres naptejet, szóval bírja az izzadást is. Ez kifejezetten olyan naptej lehet, amit az ember szívesen felken, mert hip hop meg van, és nem azt érzed hogy jaj ne már nem akarom kenni magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Mia0602

2019. július 2.

Sajnos én azt hittem, hogy a Bioderma minden terméke illatmentes. Ez nem az. Viszont szenzációs illata van! A szórófej viszont bekrepált, nálam minden szekrény naptejes mióta használom. A feladatát maximálisan ellátja. Nekem a ruhákat sem fogta össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 2.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Az illata kicsit furcsa számomra és sűrű az állaga, de a munkáját jól végzi, nem égtem le és az allergiám sem jött elő. Annyira nem tetszett, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

e

2018. október 14.

Nagyon szeretem használni, arcra is, a többi márkához képest egész kis viszos filmréteget hagy csak maga után, szüperül lehet rá sminkelni is, gyorsan beszívódik. A naptól természetesen megvéd, egyszer sem égtem le vele, bár nem vagyok az a nagy napozó típus. Az arcomra egész évben minden nap használom, nekem nagyon bevált. Most az 50-es verziót fogom venni nyárra, de attól tartok hogy az fényesebb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Cannes

2018. július 26.

A legjobb naptej amivel talalkoztam!!!!!! Megtalaltam az igazit.Testapolot sem kell hasznalnom napozas utan ami nalam meg semmi masnal nem fordult elo illata is nagyon jo!20 csillagot sajnos nem lehet adni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 26.

ludri97

2018. július 9.

A nagybetus naptej! Nagyon jo, jo az illata is, nem egek meg tole, de meg a hofeher ismeroseim se akinek adtam belole. Nem is keresek ezentul mast... na jo meg az olajos verziojat kiprobalnam :):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Cseniko

2018. március 31.

Remekül teljesít, újravevős termék! Másik márka 50+ -os napvédőjét simán lekörözte! Bioderma napozás utáni testápolóját érdemes megvenni mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.