Bioderma

Ár:   3520 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: starkadri, Módosítva: 2015. április 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Bőrhámlasztó hatású arcradírozó habzó bőrradír zsíros, problémás bőrre. Mikrorészecskéi gyengéden tisztítják a bőrt, az elhalt hámsejtek eltávolításával ösztönzik a sejtek megújulását. Kombinált vagy zsíros bőrre. Eltávolítja a szennyeződéseket és tisztít. Egyenletessé teszi a bőrfelszínt. Parabénmentes, hipoallergén.

anitaaa04

2019. december 4.

A kombinált bőrömnek igazi csodaszer. Hetente 2 alkalommal használom este és sokkal puhábbá teszi az arcbőrömet. Eredményessége abban is megnyilvánul, hogy amióta használom nem csillog napközben az arcom, tehát segít kezelni a zsíros bőrt. Igaz hogy nem tartozik a nagyon erősen radírozó kozmetikumok közé de nekem pont megfelel mert végre találtam egy olyan terméket, ami nem karcolja össze az arcbőrömet miközben szépen meg is tisztítja. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 4.

Martu0508

2019. október 6.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Az én bőrömnek kell a radírozás, viszont a fizikai hámlasztók közül kevés olyan van, ami elég gyengéd is a bőrömhöz. Eredetileg a páromnak vettem, de nem tudtam neki ellenállni. Általában hetente egyszer vagy kétszer használom, nem karcol, és a használata után sokkal simább az arcbőröm. Nem csodaszer, viszont ez az eddigi legjobb arcradír, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

nikole01

2019. október 3.

Rendszeresen használom és már sok tubussal efogasztottam. Nagyon szeretem mert szépen és kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

nemethandrea

2019. október 3.

Egyszerű, nagyon gyenge, enyhe arcradírnak mondanám, semmi más.
Nem lesz tőle sem szebb, sem csúnyább a bőr.
Még egyszer nem fogom megvenni, ez biztos.
Vannak ennél sokkal jobb arcradírok kedvezőbb áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

Egyszerű, nagyon gyenge, enyhe arcradírnak mondanám, semmi más.
Nem lesz tőle sem szebb, sem csúnyább a bőr.
Még egyszer nem fogom megvenni, ez biztos.
Vannak ennél sokkal jobb arcradírok kedvezőbb áron.

kgyrk

2019. augusztus 2.

1-2 hetente szoktam használni, igazából nincs benne semmi különös, de amit várok egy arcradírtól azt teljesíti. Az elhalt hámsejteken szépen eltávolítja, de közben mégis nagyon gyengéd és nem csíp. Zuhanyzás közben szeretem használni, mert úgy vettem észre, hogy egy picit nehézkes a lemosása. Árban teljesen elfogadható, mert nagyon sokáig elég, kevés kell csak belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

esztiinberlin

2019. június 26.

Sziasztok!
Nekem ez volt eletem elsö Bioderma termeke, ez mar sok-sok evvel ezelött volt. Azota elfogyasztottam par tubussal :)
Kicsi is eleg belöle es mar a heti egyszeri hasznalt is latvanyos javulast mutat. Az illata kellemes es remekül tisztit.
Nyaron igyakszem heti többször hasznalni, mivel igy könnyebben lesz egy kis szinem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Sziasztok!

anita33

2019. május 27.

Havonta 2-3x használom és több mint egy éve van meg, most kell újat vennem. Tökéletes arcradír az aknéra hajlamos bőrömre. Kellően szemcsés és nem irritáló. Lefekvés előtt használom és utána bekenem az arcomat a bioderma ugyanezen termékcsaládjának hidratálókrémével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

dorigurban

2019. május 25.

Kedvenc arcradírom, heti 1-2 használattal sokkal szebb, simább lesz a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Kedvenc arcradírom, heti 1-2 használattal sokkal szebb, simább lesz a bőröm

AnettLucia

2019. április 1.

Nagyon jó bőrradír, a pattanásaim is hamarabb visszahúzódnak ha ezt használom, a bőröm pedig puha és sima lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

HauszDora

2019. március 27.

Sokáig használtam, azért szerettem mert a mikroszemcsék nem olyan durvák, mint más bőrradíroknál. Simább lett tőle a bőröm, de nem egy csodaszer. Én a kémiai hámlasztókat jobban preferálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid