Bioderma

Ár:   3520 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: starkadri, Módosítva: 2015. április 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Bőrhámlasztó hatású arcradírozó habzó bőrradír zsíros, problémás bőrre. Mikrorészecskéi gyengéden tisztítják a bőrt, az elhalt hámsejtek eltávolításával ösztönzik a sejtek megújulását. Kombinált vagy zsíros bőrre. Eltávolítja a szennyeződéseket és tisztít. Egyenletessé teszi a bőrfelszínt. Parabénmentes, hipoallergén.

Ár: 2200 , Eladó: TothCsenge97
Állapot: Alig használt, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Kingimingi

2021. február 2.

Őszintén szólva a sok Bioderma termék után, ez egy picit csalódás volt számomra. Nem vettem újra. Semmi extra...ennyi pénzért pedig lehetne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

csehkiskata

2021. január 29.

Bár vannak jó tapasztalataim a Bioderma sebium termékeivel, de ez a bőrradír mégsem vált be. Tulajdonképpen egy "nesze semmi fog meg jól" típusú termék. Oké, radíroz. Tulajdonképpen nagyon finoman és az illata is jó, de ennyi. Semmi extra hatása nincs a bőrömre: nem mattabb, nem csinál semmit az esetleges pattanásokkal, nem húzza össze a pórusokat és nem tudja hatékonyan eltávolítani az elhalt hámsejteket sem. Elhasználom, mert ártani nem árt, de sajnos nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Csillag2812

2020. november 28.

Egyik legjobb bőrradírom. Imádom! Lassan 2 hónapja használom, nagyon megvagyok vele elégedve, nálam újravevős termék. Finom szemcséi nem sértik a bőrömet, nem húzódik, kellemes használni. Haszanálata után tiszta, pihe-puha lesz a bőröm. Egyetlen apró hátránya, hogy szerintem kicsit nehéz lemosni, utána az apró szemcsék még az arcomon maradnak.
A termékcsaládból még a habzó arclemosó gélt használom, ami annyira nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

berenisz

2020. október 28.

Egy ideje használom már a Bioderma Sebium termékeket, fokozatosan próbáltam beiktatni mindent. Lassan szoktattam a bőröm, néztem, szereti vagy sem ezt a termékcsaládot (és hát igen, nagyon szereti), így került sor erre a bőrradírra is. Szeretem az illatát, az állaga is teljesen okés, és a végeredmény, az egyszerűen nagyszerű! :D Sima, üde, tiszta lesz tőle az arcom. Nagyon érzékeny az arcom, még a hajamtól is néha pattanásos leszek, de ettől se piros, se húzódó nem lett, semmilyen negatív hatást nem érzékeltem. Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Radam

2020. október 24.

Szerintem ez a legjobb bőrradír amit valaha használtam. Nagyon finom, apró szemcsék vannak benne, nagyon jól radíroz és nagyon puha és szép lesz utána a bőr. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

alizee

2020. október 20.

először is: nem habzik, nem is értem miért írják rá bár ez nem von le az értékéből. nekem kicsik benne a szemcsék és úgy gondoltam, hogy nem is fog jól tisztítani de tévedtem, nagyon friss és üde utána az arcbőröm, szinte fellélegzik.
viszont két dolog zavar, túl folyékony az állaga, vigyázni kell a kinyomásnál mert el lehet pazarolni hamar, másrészt ennyi parfüm teljesen felesleges bele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

dora0504

2020. október 8.

Jó termék. Nagyon erősen tud radírozni, viszont annyi hátrány hogy húzódik tőle a bőröm. Mindenképp hidratáló kell utána az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Szilvus87

2020. szeptember 28.

Bár még nem használom rég óta, nekem pozitív tapasztalataim vannak vele: az illata kellemes, a szemcséi elég picik ahhoz, hogy használjanak, nem csak kergetem őket az arcomon. Állaga viszonylag hígabb, mint a többi hasonló terméké, ezért óvatosan az adagolásnál. Szerintem nem kell belőle sok az optimális hatás elérése érdekében.
Kombinált bőröm van, de sem a zsírosabb, sem a szárazabb részeken nem okoz problémát, kíméletesen tisztít, nem karcol és nem is irritál.
Használata után a bőrömet tisztábbnak érzem, egészen fellélegzik. Nálam bőrradír kategóriában eddig ő a nyerő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Gina77

2020. szeptember 27.

Hát...ez egy hatalmas nem! Nekem gyorsan fogy, nem radíroz kellőképpen, túl picik és kevés szemcse.
Mellé az én kombinált bőröm szárította is, ja és baromi drága. Kb 2,5 hónap alatt el is fogyott heti 2-3x használat után.
Itteni vélemények alapján vettem meg, mert valaki azt írta erős szemcsés és jól radíroz.
Kidobott pénz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Kidobott pénz volt.

csibyg

2020. augusztus 3.

Hatékonyan de kíméletesen tisztítja az arcbőrt, nem karcol, használat után sima egyenletes bőrfelszín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid