Bioderma

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sydney, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. október 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

2020-ban megújult összetétel!

Kiegyensúlyozó hidratáló krém a problémás, zsíros bőrre, mely hidratálja és nyugtatja a pattanások elleni kezelésekben kiszáradt, irritált bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

BiankaJ17

2022. március 27.

Azt gondoltam, hogy az állaga túl nehéz lesz nekem, de nekem csodákat művelt a bőrömmel! Két hét után sokkal simább lett a bőröm, és az állagát is nagyon kedvelem. Én megtaláltam a tökéletes hidratáló krémet, majd nyáron leszek rá kíváncsi, hogy akkor hogyan működik!
UPDATE: Picit elkezdett csípni, főleg ott, ahol Akneroxid krémet használok, de amúgy se venném még egyszer újra, mert a Mixa termékei egyre hívogatóbbak számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 27.

keserud

2021. október 21.

Nekem is bejött, pedig kombinált a bőröm, nagyon szépen hidratál, sőt a gyulladt részek eltűntek! Igen, t vonalban kifénylik, de max oda nem kenek, vagy minimálisat vizes kézzel.. De ennyi kompromisszum nekem belefér! Én ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

davidov993

2021. október 14.

Ezt a terméket legfőképp A vitamin tartalmù gyògyszeres kezelés mellé tudom elképzelni. Illetve extra száraz bőrre, abban az esetben szerintem ez a legjobb választás.
Normál esetben sima zsìros bőrre viszont sok lenne, nem tudja kellőképpen felszivni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

NiniToth

2021. augusztus 23.

Nekem nem jött be, hiába a sébium család többi tagja tökéletesen bevált, az én esetemben ez a krém csak a tényleg extrém száraz területekre jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

Otter

2021. július 22.

Kicsit szeretném megvédeni ennek a krémnek a becsületét. Lehet, hogy sokan nem tudják, de ez egyike azon kevés hidratáló krémeknek, amit kifejezetten száraz bőrre, valamint olyan gyógyszeres kezelés mellé ajánlanak, ami a faggyútermelés szabályozása miatt teljesen kiszárít mindent. Értsd: mindent: a bőröd felszínét, a szád, a nyálkahártyád, szemed... Ez a krém tökéletes arra a célra, amire ki lett találva. Hibátlan. Nappal is és este is lehet használni. Smink alá is tökéletes. Az illata olyan, amilyennek lennie kell. Teljesen rendben van a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Kingimingi

2021. február 2.

A Bioderma arckrémek közül ez az a termék ami sz@rt sem ér. Elnézést a kifejezésért... de egy egyszerűn avonos arckrém többet hat mint ez. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

piszmann

2020. november 15.

Ez a krém borzalmas. Nem hidratál semmit cserébe viszont jó zsíros az arcom tőle órák múlva is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

berenisz

2020. augusztus 26.

Sokáig kísérleteztem az arckrémekkel, érzékeny a bőröm, legtöbbször csípett, illetve egész nap mint valami nagy zsíros maszlag ült az arcomon. A természetes kozmetikumok használtak egy darabig, de 2-3 hónap után borzasztóan száradt a bőröm. Az alapvetően zsíros bőröm hámlott és ilyen kisebb darabok keletkeztek, mikor kentem az arcom. Egy ismerősöm ajánlotta a Bioderma termékeit, gondoltam, kipróbálom, és nem bántam meg. Pár nap elmúltával helyrehozta az arcom, azóta is használom, szeretem. Felváltva használom a Bioderma Sebium Matt Control-al, ha pedig épp szétnyomtam egy-két pattanást, akkor a Pore Refeinert is használom (összehúzza a pórusokat és hamarabb gyógyul).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Queen16

2020. június 3.

Egy idö után rá kellett jönöm hogy nem megfelelő ez a krém nekem, hiába zsiros a böröm csak jobban be zsírositotta a böröm reggelente úgy kelltem fel hogy tocsogott az arcböröm a zsírban amióta lecseréltem a piros verziójára már nem tapasztalom ezt szóval nem újra vevős és nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

TBianka

2020. május 1.

Számomra nem lett kedvenc, az orrom környéke mindig kiszárad többi rész viszont zsíros/ normál és pattanasra hajlamos, nagyon kevés kell belőle így sokáig elég lenne, viszont nekem nagyon sok ez a krém. Pár óra elteltével tocsog az arcom, viszont legalább amióta ezt használom az orrom nem szárad ki, szóval inkább szárazabb bőrre ajánlanám, attól függetlenül, hogy a leírás zsíros bőrt ír... Viszont több pattanást legalább nem okoz, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Fructooligosaccharides, Mannitol, Propylene Glycol, Rhamnose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.