Bioderma

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sydney, Módosítva: 2011. április 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kiegyensúlyozó hidratáló krém a problémás, zsíros bőrre, mely hidratálja és nyugtatja a pattanások elleni kezelésekben kiszáradt, irritált bőrt.

Benedetta88

2020. április 7.

Sébium csomag részeként jutottam hozzá, külön biztosan nem vettem volna meg. Tudom, hogy kell a hidratálás a kombinált/zsíros bőrnek is, de szerintem ez túlzás. Legalábbis nekem. Nappalra próbálkoztam vele legelőször, kevés mennyiséget vittem fel, de még az sem akart felszívódni, fénylett a fejem, mint a Salamon .....
Sminkelni még úgy ahogy tudtam rá, de egész nap csak azt néztem, hogy még mindig fénylek.
Hamar száműztem éjszakára, ugyanúgy kis mennyiségben, de még reggelre se szívódott fel. Oké, hogy puha lesz a bőröm tőle, de nem tudom mi rajta a "kiegyensúlyozó" , mert jobban jártam volna, ha fel sem kenem. Lehet, hogy nincs eléggé meggyötörve és kiszáradva a bőröm a pattanások elleni küzdelmek miatt, mivel nem is gyilkolom őket és ezért sok nekem ez a krém. De ilyen hidratálásra akkor sem lenne szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Cukorbogyii

2020. március 20.

Ezt a terméket főként akkor szeretem használni, amikor a bőrgyógyászom áltat előírt krém nagyon kiszárítja. Finom az illata és nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Futureline

2019. november 15.

Az illata borzaszto, olyan mint egy olcso tisztitoszer. Eddig csak parszor hasznaltam de arcra biztosan nem fogom megegyszer felkenni. Kozepesen suru allagu jol terulo krem. Olajos reteg marad utana ami belemaszik a szemembe es irritalja. Ezert szemkornyekre nem ajanlom. (A legtobb hidratalomat siman tudom szemkornyekre is hasznalni.) Este hasznaltam eddig es masnapra nem ereztem hogy hu de nagyon jol hidratalt volna. Nyugtatni az elso alkalommal igen, aztan inkabb mar irritalt. Kb. annyi hatasa van mint egy gyengebb arcolajnak. Az Atoderm Nutritive krem sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Aliz79

2019. október 11.

Jo.
Nem szuper, de jó.
Valahogy úgy hidratal, hogy nem tocsog tole az arcom, de ugyanakkor nem erzem a kellő frissesseget a boromon.
Egyszer vagy kétszer vettem, de szerintem újra nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

Jo.
Nem szuper, de jó.
Egyszer vagy kétszer vettem, de szerintem újra nem fogom.

sophiie

2019. június 11.

Éjszakára használom, mivel elég nehéz textúrája van, reggel még ott szokott lenni az arcomon. Jól hidratál, virágos illata van, ami kellemes, de kispórolhatták volna belőle. A tubusa borzasztó, nehéz a vége felé kinyomni belőle. Én kettévágtam és a negyede még ott volt a tubus alján. Nem rossz krém, de nyárra még talán éjszakára is sok. Télen kitűnő lesz :) 4 csillagot adok neki, egyet levonok a tubus miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

anita33

2019. május 22.

Elég problémás és pattanásokra hajlamos a bőröm... De ez a hidratáló tökéletes rá! Este bekenem és reggelre szép, hidratál lesz. Nappal nem használom mert nagyon zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Jutka1989

2019. március 28.

Úgy tűnik, nekem ez a legjobb hidratáló. Általában éjszaka használom, reggelre teljesen sima és puha a bőröm. Nappal is használtam már, elsőre azt hittem, hogy fényes lesz az arcom, de szépen beszívódik és semmilyen ragacsos érzés nincs utána. Nappalra a pórusösszehúzó krémet kenem fel, nekem ez így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

eszo87

2019. március 11.

nekem csak egy átlagos hidratáló krém lett,de egyébként szeretem.
éjszakára használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

nekem csak egy átlagos hidratáló krém lett,de egyébként szeretem.
éjszakára használom

anita779

2019. február 5.

Elég problémás a bőröm, de ez a hidratáló nagyon sokat segít! Esténként szoktam használni és reggelre szépen beszívja a bőröm, hidratál és puha lesz. Nem pattogok ki tőle. Viszont nap közben nem használom, mert zsíros érzetet kelt... Pattanással küzködőknek szerintem szuper "éjszakai" hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

jvivi

2019. január 29.

Talán az egyetlen termék, amiben van illatanyag és valamilyen mágikus módon nem pattogtam ki tőle. Nagyon finom illata van. A téli rutinom részekén estére használom, nagyon jól hidratál, teljesen eltűntek a száraz foltok az arcomról amik télen meg szoktak jelenni, és mégse pattogtam ki tőle, ami csodálatos, mert eddig választanom kellett, hogy a pattanásoktól vagy a száraz területektől szabadulok meg. Használtam már smink alá is és teljesen jól működött az alapozómmal, ami szintén előnye lehet ha valaki a reggeli rutinjába szeretné beilleszteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid, Allantoin