Bioderma

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikole01, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kijavítja a már kialakult bőrhibákat, kíméletes hámlasztó hatása révén enyhíti és finomabbá teszi a bőr textúráját, a különleges Fluidactiv® összetevőnek köszönhetően biológiailag szabályozza a faggyú minőségét, ami meggátolja a pórusok elzáródását, és csökkenti a bőrhibákat. Hámlasztó hatása révén a 15% glikolsav egyenletessé teszi a szabálytalan bőrt, és helyreállítja a természetes ragyogását. A D-panthenol intenzíven ápolja és nyugtatja a bőrt.

Bioderma Sébium Night Peel feszesítő, hámlasztó szérum a bőr tökéletlenségei ellen 40 ml
Ár: 6000 Ft , Eladó: Pegikutya
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxposttal küldöm, fizetés utánvéttel
Ár: 3000 Ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesti személyes átvétel, posta

Blaise

2020. június 22.

Végigcsináltam vele 2 kúrát is, de semmi hatását nem érzékeltem. Nem segített a pattanások után maradt foltok és hegek eltüntetésében sem, a használat alatt pedig ugyanúgy jöttek ki pattanások.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

dalmacsek

2020. június 16.

Ez volt az első hámlasztó, amit próbáltam és a 30 napos kúra végére teljesen megváltozott a bőrképem: sokkal simább, egyenletesebb lett és a pattanásaim száma is jelentősen csökkent. Nem csípett, a bőrömet nem irritálta, nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Ercs

2020. június 15.

Ha lehetne, mínusz 10-re értékelném minimum.
Gyulladt pattanásos arcbőrrel küzdök egy hormonális probléma miatt kb. 2 éve. Kozmetikushoz is jártam, ő az Uriage Hyseác termékcsaládot javasolta pluszban, amivel alapvetően meg is voltam elégedve és mutatkozott is javulás, de ezt a Bioderma Night Peel-t annyi helyen láttam, hogy csodaszernek állítják, hogy gondoltam egy próbát megér. Hát nem érte meg, a nagy nehezen javuló tendenciát mutató bőröm rákvörössé vált, amely hatalmas foltokban jelent meg, mintha súlyos égési sérülést szenvedtem volna. Eeznkívül újra jöttek elő gyulladt pattanások. Szerencsére miután abbahagytam és visszatértem az előtte lévő rutinokhoz, visszaállt minden.
Személy szerint nekem abszlút pénzkidobás volt, amit meg is jártam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Ha lehetne, mínusz 10-re értékelném minimum.
Személy szerint nekem abszlút pénzkidobás volt, amit meg is jártam.

Benedetta88

2020. június 9.

Túl vagyok már 2 kúrán, de még mindig van benne, szerintem még egy 3. is kifér belőle. Nagyon keveset használtam egy-másfél pumpányit, ennyi elég is volt az egész arcomra. Először kicsit csípett, de aztán megszokta a bőröm. Bár arra is figyelni kell, hogy ténylegesen megszáradt bőrre vigyük fel. Este használtam, egész éjszakára fent hagytam és reggelre szebb és puhább arcbőrrel ébredtem. Pattanások pár hónapja, talán féléve is van, hogy elkerülnek, mert végre találtam ellenük megfelelő terméket szinten tartásra. Pluszban még a Sébium család többi tagja is segítségemre lehet. Szerintem együtt teljesítenek igazán. Pár halványabb, alig észrevehető szeplőm van, ebben reménykedek még hátha segít halványítani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Eju

2020. június 9.

Sziasztok!
2 hónapja használom a night peelt, majdnem minden este bekentem vele az arcomat. Volt egy kb. 1 cm-es pigmentfoltom az arcomon és szinte teljesen eltűnt. Sokat vagyok napon és nem erősödött vissza :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Sziasztok!

GM2020

2020. május 25.

Kombinált, enyhén zsíros bőröm van, de amiért megvettem, hogy a hegeket segítse eltüntetni. 2-3 hétig, kúraszerűen használtam és az első benyomás alapján teszi a dolgát. Egy negatívum, hogy eléggé szárítja a bőrt, így extrán figyelni kell a megfelelő hidratálásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Lilla91

2020. május 20.

Nagyon akartam szeretni, de nagyon nem illünk össze. Elhasználtam az egészet, de semmi szó szerint semmi hatása nem volt. Nem lett üdébb a bőröm, pattanásaimat sem hatotta meg, nem lett egyenletesebb bőröm. Cserébe egy ragacsos réteget hagyott ami nem szívódott be, jobban mondva az arcomba nem a párnámba igen :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Rea96

2020. április 1.

Glamour napokon vettem leárazva. Használtam egy ideig de nekem nem igazán vált be. Nem vagyok tőle elragadtatva, viszont kevés mennyiség is elég volt belőle. De sajnos nálam nem újravevős :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

PrincessBell

2020. március 30.

Kombinált/zsírosba hajló, pattanásos bőröm van, ebből következően hegek is vannak azért itt-ott az arcomon.
Már 3 hete használom éjszakára és segít a faggyútermelés szabályozásában, kevesebb a pattanásom, de ami nekem nagy pozitívum: segíti a hegek halványodását, van egy "régi haverom", amivel már kezdtem megbarátkozni, hogy ott fog maradni örök életemben, de amióta használom, az is látványosan kezdett gyógyulni.
Összességében szebb a bőrképem, mióta elkezdtem az egy hónapos kúrát. Kevés elég belőle, így biztos, hogy marad még egy kúrára elég mennyiség benne alsó hangon.
Hasonló bőrtípusú emberek számára csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Hasonló bőrtípusú emberek számára csak ajánlani tudom!

Jucccc

2020. március 28.

Zsíros, gyulladt pattanásos bőröm van. Ez már a második kúrám vele. Valóban összességében szebbé, simábbá, talán üdébbé is teszi a bőrt. Viszont a nagyobb pattanások kialakulását nem akadályozza meg, és ha már kialakultak, nem mulasztja el őket hamarabb. Erre a termékre is azt tudom mondani, hogy az igazán problémás eseteken nem segít intenzíven. Amúgy nem rossz, de nekem hiányzik mellette a rendes arcradír is, így azt hetente 1 alkalommal szintén használom. Valahogy úgy érzem, mintha az én bőröm számára kevés lenne ez az enyhe peeling hatás. Valószínűleg még egy kúrát megcsinálok vele, aztán várok egy darabig, hogy milyen irányba változik a bőröm, és attól függően veszem újra (vagy sem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides