Bioderma

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikole01, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kijavítja a már kialakult bőrhibákat, kíméletes hámlasztó hatása révén enyhíti és finomabbá teszi a bőr textúráját, a különleges Fluidactiv® összetevőnek köszönhetően biológiailag szabályozza a faggyú minőségét, ami meggátolja a pórusok elzáródását, és csökkenti a bőrhibákat. Hámlasztó hatása révén a 15% glikolsav egyenletessé teszi a szabálytalan bőrt, és helyreállítja a természetes ragyogását. A D-panthenol intenzíven ápolja és nyugtatja a bőrt.

Martu0508

2019. december 6.

Alapvetően korpás-, szeborreás bőröm van, mitteszerekkel. Túl vagyok az egy hónapos "kúrán" és nem fogyott el a termék, legalább a fele még megvan. Egy-másfél pumpálásnyi termék elég volt nekem a teljes arcra, ha többet tettem rá, akkor "szöszösödni" kezdett. Amíg ép bőrfelületre kentem, nem csípett, sérült felületen (pl. kidörzsölődött orr) is csak pár másodpercig csípett. Amit észrevettem:
- gyengéden hámlasztott, simább, egyenletesebb lett a bőröm,
- a mitteszereim könnyebben kijöttek, láthatóságuk csökkent, a mélyebben gyökerező "kukacokat" is segített kihozni,
- a használatával több faggyút mostam le az arcomról,
- nem tapasztaltam szárító hatást.
Csodaszernek nem mondanám, de összességében elégedett vagyok vele és kúraszerűen folytatni fogom a termék használatát a Bioderma ajánlása szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

- gyengéden hámlasztott, simább, egyenletesebb lett a bőröm,
- a használatával több faggyút mostam le az arcomról,
- nem tapasztaltam szárító hatást.

Jutka1989

2019. november 18.

Az első hámlasztóm. Hónapokig gondolkodtam, milyet vegyek, de e mellett döntöttem, mivel a többi Bioderma termék is bevált. Ezt sem bántam meg. Még csak 1 hete használom, de már mások is észrevették a hatását. Elég problémás, mitesszeres az arcom, de már szépen javul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

natasa

2019. november 1.

Az én bőröm állapotán nem sokat javított. Használom egy ideje, mert sajnos helyenként rakoncátlankodnak a mitesszerek, és kezdett a bőröm egyenletlenné válni. Változást nem látok, nem is szívesen használom. Kellemetlen kis géles semmi, csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Arianne

2019. október 22.

Először is leszögezném, a bőröm alapvetően is problémás.
Erre most még jön az is, hogy abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedését. A bőröm és a hajam iszonyatos módon zsírosodik, ezt nyilván
a még épp magára találó hormonrendszeremnek is köszönhetem. Emiatt az esti rutinom része ez a termék.
Ugyanennek a termékcsaládnak a micellás vizét és a arclemosó gélét használom. Reggel lemosás után pedig a sebium sensitive krém a társam.

Szerintem ennek köszönhetem, hogy eddig még nem szabadult el a pokol. Most a tabi utáni első igazi menstruációm lesz esedékes, pár pattit sajna nem úsztam meg.
Jövök majd még updatelni, eddig teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Először is leszögezném, a bőröm alapvetően is problémás.

Jövök majd még updatelni, eddig teljesen elégedett vagyok.

szanii

2019. október 20.

Nagyon megtetszett amikor beharangozták, hogy kapható lesz nálunk, így 25%os akcióban megrendeltem. Már pár napja használom és eddig abszolút szerelem. A borom napról napra szebb, pattanás nem jött ki mióta esténként alkalmazom. A régebbi borhibák szépen múlnak. A porusaim szépek, tiszták. Engem nem szarit, de reggelente hidratálok. Írja a hátoldalán, hogy ha valakinek érzékeny a bőre és irritálja az csak minden másnap használja. Engem első alkalommal csípett, de hamar elmúlt, azóta nem irritált. Egy hónapig fogom használni, aztán anyával (52) is kipróbáltatom, kiváncsi vagyok vele mit fog művelni. Ujravevos!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

Orsyka9205

2019. október 18.

4 napja használom. Csökkent a miteszereim száma és a zsírosodás sem olyan vészes már. Ha ilyen rövid idő alatt ekkora a változás, csak jobb lehet még. Kedvenc lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Babooca

2019. szeptember 25.

A hideg idő beköszöntével egyre rosszabb a bőröm állapota. Azért is választottam ezt a gélt, mert már nem bírtam elviselni a kis göböket. Tegnap óta használom és eddig csak annyi változást vettem észre, hogy puhább a bőröm, matt, még mindig nem fényesedett át a sminkem, pedig ilyenkor a T-zónám már csillogni szokott. Nagyon szárít, kell mellé egy jó hidratálókrém. Én ezzel egy időben megrendeltem a Sebium Sensitive krémet, és a reggeli arclemosás után azt használom smink alá. Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

nikole01

2019. szeptember 23.

A kombinált és sokszor problémás bőrömnek óriási segítség ez a termék, szinte csak ezzel tudom a bőröm fényességét kordában tartani és a mitesszerek számát csökkenteni. Pár nap használat után már látszik az eredmény: az eltömődött pórusok kitisztulnak, a bőröm sokkal simább és puhább tapintású, illetve a pattanásokat is szépen lehúzza egy éjszaka alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Futureline

2019. szeptember 21.

Ez a Sebium szerum uj csomagolasban. 15% glikolsavval. Az allaga a hatasa, az osszetevoi is szinte ugyanazok. Minnel tovabb hagyod a borodon annal hatekonyabb. Nekem akkor a leghatasosabb ha 24 oran keresztul van a boromon. Hetente 1 alkalommal. Igy rendesen hamlaszt. Nekem a Neostrata 15-ose nagyon irritalta a borom es sokkal jobban csipett mint ez (valoszinuleg a pH-ja alacsonyabb). Ennel nincs irritacio. Enyhe illata van. Attetszo hig gel ami gyorsan beszivodik (raszarad a borre mint a tojasfeherje).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

ami2015

2019. szeptember 20.

Másfél hete használom. Eddig eléggé tetszik, bár kicsit szárít, kell fölé még hidratáló. Puha reggelre a bőröm, szebb a bőrképem, pedig eddig az én bőröm nem igazán szerette a glikolsavat. A parfümöt kihagyhatták volna belőle... A csomagolása is praktikus. Egyelőre 4 csillag. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides