Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: M.toth.linda, az összetevőket feltöltötte: nikus23, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Kompakt púder, érzékeny, kivörösödésre hajlamos bőrre.

• Elősegíti a kivörösödés mérséklését, egyenletessé teszi az arcszínt.
  • Védelmet biztosít az UV sugárzás ellen
  • SPF30/UVA16 (PPD)
  • Rosactiv ® szabadalom komplexet tartalmaz, amely a kivörösödést okozó fő faktorokra hat.
  • Világos és arany színárnyalatban kapható.
  • Könnyű textúrája kellemes komfortérzetet biztosít.

Blanka75

2017. augusztus 11.

Évek óta használtam ezt a terméket, de sajnos megszűnt. Ha vkinek van otthon elfekvőben, lehet kipróbált/használt is, reális áron átvenném. (Pécs)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Cseni

2017. január 5.

nekem sajnos nem jött be. mivel rosáceás a bőröm, így gondoltam, egy kuponos alkalommal kipróbálom (minden megoldás érdekel).illata nincs, az állaga inkább krémes, mint kőpúderes, amikor felkenem enyhén fénylik az arcom, viszont a rosáceás tünetekre semmilyen hatását nem érzékeltem.
adnak hozzá egy szivacsot is, amit úgy lehet előcsalogatni, ha felnyitjuk a púderes részt, alatta van egy rekesz és abban található - ezt azért írom le, mert nekem kb. 2 hétbe telt mire megtaláltam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Strangetoxic

2016. február 23.

A Bioderma bb krém mellé rendeltem, a világosabb színt ami sajnos túl sötét így télre. Megmondom őszintén por állagúra számítottam, ez inkább hasonlít egy alapozóra. Természetes finishe van, nem matt enyhe fényű. Nyárra szerintem tökéletes lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

zimmbo

2015. október 14.

Néhány hete használom. Sajnos rendeléskor a sötétebbet küldték. Még elhasználom vékonyan felvíve, de így tuti nem érvényesül a fényvédő hatása. Egyébként nagyon szeretem, nincs az a poros hatás, amit nem szeretek a púderekben, egységesíti a bőrt, de nem sápaszt. Fedése alig van. Egészséges fényt ad az arcnak. Délutánra sem zsírosodik el nagyon, pedig nekem nagyon zsíros a bőröm. Pattanásokat eddig nem okozott. Nagyon praktikus a kiszerelés, a szivacs is jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

ylexe

2015. február 11.

Szégyen, nem írtam itt véleményt, mert teszteltem a blogon. Most pótolom! Eddig ez a legkényelmesebben használható "alapozó" számomra, és nagyon elégedett vagyok az összetevőivel. Egyetlen hibája, hogy közepes a fedése, de ezért nem vonhatok le csillagot, mert nem is ígér erős fedést, valamint pont azt kedvelem benne, hogy olyan könnyed. Színkiegyenlítésben szerintem nem rossz a kicsike. Valamit valamiért: ez egy gyorsan és egyszerűen felvihető opció azoknak, akik nem kedvelik a maszkolást reggelente, és úgy érzem, ezzel nem ártok a bőrömnek mindennapi használattal sem. Tényleg lehetne több árnyalat, nekem szerencsém volt, hogy a világos tökéletesen passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

dezsu86

2014. március 14.

Már lassan 3 hónapja használom ezt a púdert. Az állaga jó, könnyen eldolgozható. Mivel krémes kicsit nekem az elején alapozó hatású volt, de már ezt is megszoktam. Meg vagyok vele elégedve, mivel az érzékeny bőröm nagyon jól viseli. Nagyon nagy hátránya viszont, hogy csak 2 árnyalat van belőle. A Bioderma BB krém sötétebb árnyalatát nagyon szépen el tudom dolgozni, csak úgy éled tőle az arcom, ez viszont nagyon elüt. Nem hiszem, hogy újraveszem az ára és a kevés árnyalat miatt. Ha lenne több árnyalat azért elgondolkodnék rajta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Janu

2014. január 3.

Ősz óta használom ... nagyon jó az állaga, szépen felvihető a mellé csomagolt szivaccsal. Hátránya az, hogy gyakran kell újratörölni, hogy megmaradjon az egyenletes szinhatás ... és az árához képest elég kevés van benne ... nekem gyakran kell vásárolnom. Kár, hogy csak két árnyalatban kapható ... eddig a világosabbat használtam, de mostanra már ez is sötét nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 3.

stassy

2013. március 2.

Nem jött be. Nem fed jól, szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

Nem jött be. Nem fed jól, szárít.

M.toth.linda

2012. július 11.

Én két napja használom a púdert, két féle színben létezik, egy világosabb, és egy sötétebb színben. Nekem a világos szín is túl sárga az arcomhoz, nagyon el kell dolgoznom, hogy ne látszódjon, viszont az állaga nagyon tetszik, és még fényvédő is van benne! A photoderm AR fölé kenem, és nem kell alapozó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.