Bioderma

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyke, Módosítva: 2016. június 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Sensibio Deo extra kímélő, izzadás szabályozó golyós dezodor 24 órás hatékonysággal túlérzékeny bőrre semleges illattal nők és férfiak részére egyaránt. 24 órás hatékonysággal.Nem hagy nyomot a ruhán. Golyós dezodor mely alumínium- és alkoholmentes.

Nasi

2019. június 17.

Egyáltalán nem vált be. Lefekvés előtt bekentem magam de reggelre enyhe izzadságszagom lett a semmitől :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

ninarny

2018. március 18.

Egy szóval: borzalmas. Én nem vagyok egy izzadós típus, viszont a bőröm nagyon érzékeny, így rengeteg dezodortól fáj a hónaljam. Ezt akciósan vettem - kettő egy áráért - és életemben először rettenetesen büdös lettem. Kifejezetten izzadok tőle.

Szívesen odaadom ingyen a két dezodort. Az egyiket ki se nyitottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Szívesen odaadom ingyen a két dezodort. Az egyiket ki se nyitottam.

titikutyus

2017. október 29.

Elegge le van itt pontozva, de nekem az egyik kedvenc deom. Aluminium- es alkoholmentes, parabenmentes. Minimalis illata van, napkozben mar nem erzodik. Nem fogja meg a ruhat, es nem izzadok tole. Sportolast is birja. Ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Hanna83

2017. február 20.

Azért próbáltam ki, mert alumíniummentes. Nem vált be. Kellemes az illata, de a hatékonysága nulla. Nem vagyok erősen izzadó típus, de ez még számomra sem jó. Soha többet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

kicsikler

2017. február 11.

Valahogy a bőröm nem bírja a dezodorokat, ezért kínomban már a patikába mentem be körbenézni. Rá is találtam erre a termékre. Annyira csalódtam benne...egyszerűen már amikor felkenem akkor is büdöske, de napközben egy fertelmes kis bűzbombává változtat...szerencsétlenségemre dupla kiszerelést vettem belőle, így kettő is van belőle...de elhasználni nem fogom...az biztos. Ja és akkor még az áráról nem is beszéltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Gica81

2016. június 12.

Nem hiszem, hogy többet meg fogom vásárolni. Az illata nagyon finom a flakonban, de a bőrömön már nem érezhető :-(
Nem hozta azt az eredményt, amit ígér, sajnos. Többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

Nem hozta azt az eredményt, amit ígér, sajnos. Többet vártam.

Szane

2016. június 11.

Az illata borzalmas, olyan mintha férfi deo lenne. Próbálkozok a kevésbé ártalmas dolgokkal, de nem jönnek be. Ezek után a hatása se érdekel, biztos nem megyek utcára vele. Akciósan vettem gyógyszertárban, kár volt, sajnálom, hogy nem előbb olvastam a véleményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

leila0803

2016. május 24.

Nekem nagyon bejott. Jo az izzadsaggatlo hatasa, kellemes az illata. Mar kb. a negyediket fogom hasznalni, eddig semmi panaszom nem lehet ra, pedig elotte sokszor allergias voltam mas deokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 24.

Seawater

2016. április 28.

Azért vettem meg, mert nincs benne alumínium. Első napokban úgy tűnt, hogy hatásos, de később egyáltalán nem bizonyult hatékonynak, nem is fogom teljesen elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

ursaminor

2016. február 7.

Nem vagyok nagyon izzadós fajta, de ez a dezodor még így sem vált be. Semmi hatása nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.