Best of Beauty 2019

Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális hidratáló, ápoló krém irritált, gyulladt, hámló érzékeny bőr kezelésére és mindennapos ápolására. Seborrhoeas dermatitis kezelésére. Különösen ajánlott az irritált bőr zsírosabb területeinek kezelésére és ápolására, ez általában az orrcimpák, szemöldök, homlok és az áll környéke.

ziadrienn

2019. március 28.

ez nem csinált velem semmit ,sőt picit szárította bőröm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

ez nem csinált velem semmit ,sőt picit szárította bőröm

Meloni

2018. december 9.

seborrhoeás dermatitisztől szenvedtem(már azóta megtaláltam rá a csodaszert és teljesen tünetmentes vagyok) az orrom környékén. Annyi változást hozott ez a krém, hogy pár percre megszüntette a viszketést, illetve selmyes lett a bőröm tőle, így könnyen lejöttek a lehámlott bőrdarabkák, de ez is csak ideiglenes volt és pirosságot nem is szüntette meg. Viszont azonnal beszívódik és semmi nyomot nem hagy maga után. Sajnálom, hogy nekem nem használt😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Edis

2018. július 4.

Azért tisztázzunk valamit. Mivel 15 éve "szenvedek" a seborrheától, tudom, hogy nem egy krémtől kell várni a megváltást. Sajnos ez egy belülről fakadó dolog, amit sok minden okozhat (stressz, ételintolerancia stb.).
Viszont 10 éve használom a krémet napi szinten és nekem sokat segít. Ha nem is mulasztja el a piros foltokat, majd az utána következő hámlást, ami egyébként magától is szépen lezajlik pár nap alatt, nagyon jól nyugtatja a bőrt és segít pl abban, hogy ne viszkessen annyira a bőröm. Az arcom többi részét nagyon jól hidratálja, ahol nincs hámlás. Nem ragad egyáltalán, hamar beszívódik.
Mindenképp megéri használni, de érdemes a kiváltó okot megtalálni. És ez nem okoskodás, de nekem évekbe telt mire erre rájöttem, hogy bizony ezek olyan dolgok, amiket kívülről nem tudok megoldani, belül kell keresni a megoldást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

hógolyó

2018. február 8.

Tisztázzuk: az nem arckrém. Spéci krém a seborrheára. Akinek nincs ne használja. Akinek van az pedig tudja, hogy bármit magára kenne, csak csillapodjon a viszketés és a csúnya, gyakran vérvörös folt, ami napok múlva lehámlik. Szóval aki ezzel küzd annak megváltás! Nem csodaszer, csodaszer a szteroid rá. De azt sokan elutasítjuk.
Nincs illata, szépen beszívódok. Csillapítja a vörösséget. Nálam így felgyorsul a folyamat és hamar lehámlik. Mindig van itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

hzs

2018. február 8.

Nem tudom hány pontot adjak rá, mert az én bőrömre nem használt, viszont ilyen krémmel még nem találkoztam korábban: felkenem az arcomra, rögtön beszívódik, de a legmeglepőbb, hogy utána olyan érzés, mintha semmi nem lenne rajtam. Kicsit selymes, de amúgy mintha semmi nem lenne. Ilyen arckrémmel eddig nem találkoztam, mindegyiknek volt valami kisebb-nagyobb ragadós érzése, miután felkentem. Szóval nagyon meg vagyok lepve. De a hámló bőrömmel nem csinált semmit, bár lehet nem attól hámlik az arcom, amire ez való (nekem nem seborrhoeas a bőröm, jelenleg perorális dermatitiszem van a szám körül). Mellé a Sensibio Light-ot használom, rákenve, éjszakára. Tökjó, hogy jó viselni a krémeket, és egyiknek sincs illata (ezért külön csillagot adnék), de nekem nem hat egyik sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Zafina

2018. január 11.

Imádom ezt a krémet is, mert egyből beszívódik, nem hagy még minimálisan sem ragacsos érzetet a bőrön, nagyon finom puha lesz tőle a bőröm és valóban azt adja, amit ígér! Sok bioderma termékem van, mert eddig még egyikben sem csalódtam - ez a termékcsalád vált be nálam a legjobban...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Rivendell

2017. november 10.

Száraz, vízhiányos bőröm van, néhol száraz foltokkal, olykor a preorális dermatitisem is előjön. Szeretem ezt a krémet, mert hamar beszívódik, viszont önmagában nem elég, de valószínüleg ez nem is elvárható az esetemben. Sajnos nem érzem, hogy más lenne mint a negyed ennyibe kerülő Balea MED arckrémem, ezért nem tudok öt pontot adni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Hencida

2017. szeptember 25.

Szeborreás dermatitis piros foltokra, nyakon, fül tövében, homlok-hajvonalban, szemöldökön hámlásra vettem meg. Engem helyre rakott. Vékonyan bekentem reggel és este a kritikus területet. A krém jól beszívódik. A hajamra ennek a samponját vettem meg, úgy néz ki, hogy ott is szépen teszi a dolgát. Nem viszket a fejbőröm. Az ára kicsit húzós, de ha beválik, akkor nem érdekel még az sem....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

mizantrop

2017. szeptember 16.

Update: lassan egy éve megvan ez a krém, amit tavaly októberben a szemöldököm körüli hámlásra vettem, amely azóta teljesen el is múlt (!). Az utóbbi egy hónapban megbolondult a bőröm, úgyhogy sikerült túlhámlasztanom... elővettem őt és konkrétan megmentett: fokozatosan múlnak el a hámló részek... Könnyen beszívódik, nem hagy réteget, nem fullasztja a bőrt, nekem ez egy csodaszer! Szóval mindenképp újraveszem, ha egyszer elfogy.

2016 október:
Szintén szemöldök körüli hámlás ügyében vettem és működik! Nem irritál, nem zsírosít, nagyon könnyű állagú krém és valóban elég belőle kevés. Újra fogom venni, mert ez az első krém, ami megoldotta problémámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

2016 október:

Annusko

2017. május 23.

Férjemnek az orra körüli igen csúnya, gyulladt, hámló sebhorrea-ját kezeljük ezzel, igen jó hatásfokkal. Gyakorlatilag amióta ezt használja, nem jött elő a probléma. Ajánlom!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak