Bioderma

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: akeber, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató, tisztító kezelés az irritált, kipirosodott és hámló bőr számára. Könnyed, nem ragadós, kellemes "gél-krém" textúrája frissítő hatású, valamint valódi komfortérzetet garantál a bőrnek.

• A bőr biológiájának szakértő kutatásai során kifejlesztett Bioderma-innovációként a Sensibio DS+ krém szembeszáll a kipirosodás és a hámlás okaival.
  • Segít meggátolni a Malassezia nevű gomba szaporodását, mely az irritációt okozza, és súlyosbítja a kipirosodásra és hámlásra hajlamos (seborrheás) bőr állapotát.
  • A Sensibio DS+ krémben található nyugtató (enoxolon) és lágyító (kókuszolaj) hatóanyagok nyugtatják az irritált bőrt, minimalizálják a pirosságot, valamint láthatóan csökkentik a hámlások kialakulását.
  • A D.A.F. (Dermatological Advanced Formulation) szabadalmaztatott természetes komplex növeli a bőr toleranciaküszöbét.

Illatanyagmentes, hipoallergén, nem mitesszerképző.

Ár: 3200 , Eladó: rouquine
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy előre utalás után postán
hógolyó

2019. június 9.

Nagyon jó! A hajtő, fül körül megjelenő piros seborheás (vörös) foltokat szépen eltünteteti. Hajat nem zsírosítja, egy pici pötty kell belőle. Sokáig elég, bár én csak akkor kenem, ha szükséges. Előfordult, hogy pár óra alatt lehúzra a vörös foltokat. Imádom. Tényleg csodaszer! Az uriagenak is van hasonlója, ugyan ilyen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Pecci

2019. április 30.

Seborrheas arcomat isteni gyönyörűen helyrehozta, sehol egy hamlo, vörös, viszkető, sebes folt az arcomon. Az arcborom ennek a kenőcsnek hála sima, puha, tiszta, sebmentes, szép, egyenletes, hidratált. Nekem ez a krém a nagybetűs csodaszer. Amióta használom (2 hónapja), elegendő, ha 3 vagy 4 naponta kenegetem az arcom, annyira klasszul funkcionál. A bőrgyógyászaton felirt pimafoucort/nizoral alkcema kenőcsöt teljesen el tudtam hagyni ennek a használatával. Többször ujravevos. Bár drága, nem kell belőle sok, könnyen felszivodik, nem hagy maga után zsíros réteget, nem csillog tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

dorakrem

2019. január 26.

Bőrgyógyász javaslatára vettem meg, de szerintem egy vicc, abból is a rosszabb fajta. Nekem semmit sem ért ráadásul, szerintem drága. A kozmetikai polcomon áll kb. két éve, a problémát nem oldotta meg, lassan kidobandó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Gina1031

2018. november 28.

A fiam hámló, seborrhoeás bőrét másfél nap alatt helyrehozta. Naponta kétszer használjuk és mind a szemöldöke környékén és a homloka tetején - mind az orra körül eltűntek a hámló, vörös foltok. Érdemes azonban utánajárni az akcióknak. Első kétségbeesésemben berohantam egy szombati napon a gyógyszertárba ahol 5.100,- Ft-ért tudtam hozzájutni... akkor épp netes rendeléssel 4.500,- lett volna az ára - persze nem akartam napokat várni és elég ijesztő állapotban volt a gyerek bőre... most egy akció keretében 3.700,- Ft-ért lehetett hozzájutni, mivel úgy gondolom, ezentúl alapdarab lesz nálunk - meg is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

ziadrienn

2018. szeptember 17.

az én érzékeny bőrömet csípte és húzódott 3 használat után :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

az én érzékeny bőrömet csípte és húzódott 3 használat után :(

Beus005

2018. szeptember 2.

Tetszik, teszi a dolgát, nem nehéz krém, hamar beszivodik, szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Tetszik, teszi a dolgát, nem nehéz krém, hamar beszivodik, szépen hidratál.

lana37

2018. március 24.

Valóban nyugtatja a bőrömet, sőt amikor az akneroxid kiszárította ez mérsékelte azt és a hámlást is. Nem fénylik tőle az arcom, frissebb érzetet nyújt, ha bekenem vele. Hamarosan elfogy, szeretném majd újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

dez

2018. február 23.

A habzó arctisztítóval együtt használtam, nem sok mindent ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

A habzó arctisztítóval együtt használtam, nem sok mindent ért.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak