Bioderma

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Adricsek, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 16.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító törlőkendő az érzékeny arcbőrre

Luluna

2016. április 12.

A Garnier micellás vízét használom, de most láttam a "25 éves" reklámot a Bioderma micellás vízéről, ezért gondoltam kipróbálok valamit a sensibiok közül. Nagyon megbántam. Először nem értettem, mi ennyire nehéz a bőrömnek. Azt gondoltam a kendő megoldás lehet szokatlan, mivel én kis ruha törölközőt használok sminklemosáshoz. Most látom az összetevőket... Számomra ez hatalmas csalódás a márkában. Miután elhagytam, az arcom fellélegzett. Csak egy hétig barátkoztunk, pedig örültem volna neki nyáron...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.