Bioderma

Ár:   4849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló, tápláló krém a száraz és nagyon száraz, érzékeny bőr ápolására. Nyugtatja és üdévé teszi a bőrt. Hipoallergén.

• Növeli a bőr tolerancia küszöbét: a szabadalmaztatott Toléridine® összetevő segítségével.
  • Helyreállítja a bőr védő funkcióit és megakadályozza az irritáló tényezők bejutását.
  • Optimális kímélet: A szigorún megválasztott aktív összetevőknek köszönhetően.

szanii

2019. december 15.

Parfümmentes nappali hidratálót kerestem őszre és télre, a NIVEA krémemet szerettem volna lecserélni. Hát, eleinte szuper volt, de aztán a használata alatt az államon pattanásokat okozott. Így nagy duzzogva elhasználom, sajnos nem vált be teljesen, pedig nagyon akartam. Magát a krémet nem pontozom le, mert szuperek az összetevői és jól hidratál, csak kipattogok tőle. Mostmár elhasználom, mert azért árban (igaz 25% kedvezménnyel) ott van, így nem vágom ki a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Fruzsi95

2019. december 4.

A Light verziójával együtt használom. Mindkettő egy erős 4-es. Az érzekeny,kipirosodott bőrt helyre teszi,amíg fent van véd a hideg széltől. De nem szívódik be teljesen,így nem egy mélyhidratáló krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

sezi

2019. november 18.

Az elején jól működött az arcommal, de valami plusz hiányzott belőle.
Aztán történt valami, mert a tubus vége felé minden egyes alkalommal kipirosodott tőle az arcom, egyszer belobbant a rosaceám, emiatt már nem mertem használni többet.
Valószínűleg megunta az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Az elején jól működött az arcommal, de valami plusz hiányzott belőle.
Valószínűleg megunta az arcom.

TKataa

2019. október 24.

Szuper termék, használat után puha és sima lesz a bőröm. Esténként használom, nappalra sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

sammy

2019. augusztus 22.

Miután az avene kivonult a patikákból és akkoriban nem lehetett még más utakon kapni itthon, áttértem erre a krémre. Nagyon bevált mindennapos hidratálónak, száraz, allergiára hajlamos arcbőröm van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

stefanie95

2019. június 28.

Télen és ősszel használtam, nagyon gyorsan rendbe tette a bőröm! Szerintem a light verziójával együtt szuper része lehet egy alap rutinnak. Ezt is akciósan érdemes beszerezni, az ára miatt vonnèk le csak csillagot mert azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

EricaKing

2019. június 23.

Minimál rutinhoz jó, de nem hidratal annyira télen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Minimál rutinhoz jó, de nem hidratal annyira télen

Petra2424

2019. május 30.

Én nem éreztem, hogy annyira jól hidratálna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Én nem éreztem, hogy annyira jól hidratálna.

SimonB

2019. május 30.

3 éve használom reggel és este, tavasszal, ősszel és télen. Csodát tesz az érzékeny, seborrheára hajlamos, kombinált bőrömmel. Nyáron a light verziója a nyerő. Egyáltalán nem zsírosít, tökéletesen hidratál. Más krémet, szérumot nem használok, figyelek a bőséges napi folyadék fogyasztásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Lilium

2019. március 24.

Teljes imádatban és ámulatban vagyok a Sensibio termékcsaláddal, egyik termékben sem csalódtam eddig! Ez tényleg egy nehezebb, jobban tápláló krém, ha egy könnyen és gyorsan felszívódót kerestek, akkor mindenképp a Light verziót válasszátok. Nekem most egy intenzívebb hidratálásra van szükségem, eddig teljesen elégedett vagyok. Az orrom mindig egy szuper száraz terület, állandóan hámlik és sajnos nem mindig elég rá egy könnyedebb krém. Most remek állapotban van a bőröm, ezelőtt a Clinique Moisture Surge Intense krémet használtam nappali hidratálónak, ami egyébként egy jó krém, de nagyon büdös alkoholos szaga van, így nem azt vettem újra. Ennek a krémnek nincs semmi illata, valamint nem is szilikonos, talán ezért is működik most jobban. Extra száraz és érzékeny bőrűek imádni fogják!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.