Bioderma

Ár:   4849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló, tápláló krém a száraz és nagyon száraz, érzékeny bőr ápolására. Nyugtatja és üdévé teszi a bőrt. Hipoallergén.

• Növeli a bőr tolerancia küszöbét: a szabadalmaztatott Toléridine® összetevő segítségével.
  • Helyreállítja a bőr védő funkcióit és megakadályozza az irritáló tényezők bejutását.
  • Optimális kímélet: A szigorún megválasztott aktív összetevőknek köszönhetően.

sammy

2019. augusztus 22.

Miután az avene kivonult a patikákból és akkoriban nem lehetett még más utakon kapni itthon, áttértem erre a krémre. Nagyon bevált mindennapos hidratálónak, száraz, allergiára hajlamos arcbőröm van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

stefanie95

2019. június 28.

Télen és ősszel használtam, nagyon gyorsan rendbe tette a bőröm! Szerintem a light verziójával együtt szuper része lehet egy alap rutinnak. Ezt is akciósan érdemes beszerezni, az ára miatt vonnèk le csak csillagot mert azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

EricaKing

2019. június 23.

Minimál rutinhoz jó, de nem hidratal annyira télen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Minimál rutinhoz jó, de nem hidratal annyira télen

Petra2424

2019. május 30.

Én nem éreztem, hogy annyira jól hidratálna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Én nem éreztem, hogy annyira jól hidratálna.

SimonB

2019. május 30.

3 éve használom reggel és este, tavasszal, ősszel és télen. Csodát tesz az érzékeny, seborrheára hajlamos, kombinált bőrömmel. Nyáron a light verziója a nyerő. Egyáltalán nem zsírosít, tökéletesen hidratál. Más krémet, szérumot nem használok, figyelek a bőséges napi folyadék fogyasztásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Lilium

2019. március 24.

Teljes imádatban és ámulatban vagyok a Sensibio termékcsaláddal, egyik termékben sem csalódtam eddig! Ez tényleg egy nehezebb, jobban tápláló krém, ha egy könnyen és gyorsan felszívódót kerestek, akkor mindenképp a Light verziót válasszátok. Nekem most egy intenzívebb hidratálásra van szükségem, eddig teljesen elégedett vagyok. Az orrom mindig egy szuper száraz terület, állandóan hámlik és sajnos nem mindig elég rá egy könnyedebb krém. Most remek állapotban van a bőröm, ezelőtt a Clinique Moisture Surge Intense krémet használtam nappali hidratálónak, ami egyébként egy jó krém, de nagyon büdös alkoholos szaga van, így nem azt vettem újra. Ennek a krémnek nincs semmi illata, valamint nem is szilikonos, talán ezért is működik most jobban. Extra száraz és érzékeny bőrűek imádni fogják!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

DErika78

2019. március 7.

Nagyon szeretem a Bioderma termékeit, de ettől kipattog az arcom.
Soha nem voltam pattanásos. A rich krém használatakor azonban előjönnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Nagyon szeretem a Bioderma termékeit, de ettől kipattog az arcom.
Soha nem voltam pattanásos. A rich krém használatakor azonban előjönnek.

AnikoR

2019. január 11.

Egész jó kis krém, kellemes volt használni, de változást nem okozott. :) Az ára korrekt, nem okozott irritációt, de én valami megnyugtatást vártam volna a nagyon érzékeny pattanásos bőrömnek, viszont egy minimális hidratáláson kívül nem érzek semmit.
Nem hiszem hogy újra venném, bár még meglátjuk, egyelőre a felénél járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Nem hiszem hogy újra venném, bár még meglátjuk, egyelőre a felénél járok.

rekav11

2018. december 30.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, bár velem nincs nehéz dolga, mert nem problémás az arcbőröm. Azért adok neki 4 és nem 5 csillagot, mert van ennél jobb krém is, de sokszor veszem ezt, mert ár-érték arányban igen-igen jó. A light testvérét is szeretem, de ezt talán jobban. Ez a nehezebb krém, mégis ez szívódik be jobban, ez az oka. Ha van mindkettő, a lightot nappalra, ezt estére használom, de nekem ez nappalra is geljesen oké.
Update: itt a krémmánián kezdtem el tüzetesebben nézni az összetevőket, s csak a Bioderma, ami nem tartalmaz sem szilikont, sem illatanyagot (amit néztem: Uriage, La Roche Posay, Eucerin, Vichy), ezért a 4 csillagot átjavítom 5-re. Nekem a legkomfortosabb érzést a La Roche Posay Hydraphase adja, de abban mindkét előbb említett összetevő van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Fberni

2018. október 29.

Nagyon szeretem a Light testvérét, de ez is idővel lenyűgözött. Ennek lehet köze van a hideg szeles időhöz, de nyáron ez sok lett volna amit nyújt a bőrömnek, de most szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.