Bioderma

Ár:   4706 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten a szemkörnyéki finom bőr ápolására kifejlesztett hidratáló gél. Különleges összetételének köszönhetően a bőrt feszessé és simává teszi.

Illatanyagmentes.

Kielemeztük a Krémmánia TOP 5 szemkrémjét

syrin

2019. április 4.

Egész jól használható. Most épp nincs másom, így ennek a mintáival kenem magam. Azt hozza, amit minimálisan elvárnék egy szemkörnyékápolótól. Ha lehetne, 3,5 csillagot kapna, de üsse kavics, legyen 4. Kellemes az állaga, de nem hagyott bennem mély nyomot, next.

Update: Talán, de csak talán, látni vélek egy bizonyos fajta javulást, de nem biztos, hogy ettől van, nem is merem elkiabálni. 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

DErika78

2019. március 7.

Az egyetlen szemkörnyék ápoló ami nem irritálja az amúgy nagyon érzékeny szemkörnyékem.
Jól hidratál.
Mintha javítana a kis ráncaimon is.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Jól hidratál.
Mintha javítana a kis ráncaimon is.
Csak ajánlani tudom.

RekaYogagirl

2019. január 22.

Nagyon érzékeny, ekcémára hajlamos a bőröm a szemem környékén. Semmi más nem használ rá, csak ez a krém. Évek óta reggel és este is használom, egyszerűen imádom. Mindenkinek nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Babooca

2019. január 22.

Sensibio micellás vízzel és a Sensibio Light krémmel vettem összecsomagolva októberben. Ha éjszakára/lefekvés előtt használom, reggel bedagadt szemmel kelek. Nappalra nem szeretem használni, mert könnyezik tőle a szemem ha pluszban sminkelek is. Nem vált be és fogalmam sincs, hogy hogyan fogom tudni elhasználni. Kisérletezem még, mert egy darabig jó volt éjszakára és nappalra is, nagy változásokat nem vettem észre, de legalább akkoriban még nem irritált. Nem fogom újravenni.

TuliIldi

2018. november 2.

Az árához képest nem hozta a kívánt eredményt. A krém állaga jó, könnyen feszívódik, de a szem környékét inkább szárazzá tette. Illatanyagmentessége pozitív tulajdonság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

Panni21

2018. október 11.

Egyszer megvettem, majd egyszer kaptam ajándékba, azt használom most is. Szeretem, de nem hiszem, hogy újraveszem, mivel az ára (amin nemrég még jócskán emeltek is) azért nincs egészben arányban a teljesítményével.
Csak sminkelés előtt használom, éjszakára inkább valami tápláló arckrém vagy maszk egész arcra, nekem így szebb a végeredmény, mint amikor éjjelre is szemkörnyékápolót (mindegy, hogy ezt vagy mást) vittem fel. Szóval, ezt csak reggel kenegetem, - mivel sminkalapnak az éjjelinél jóval könnyebb krémet használok- mintegy a lelkem megnyugtatására. Ránctalanításra nem alkalmas, illetve szerencsére még nincs is szükségem rá (24), valamennyire hidratálja a szemkörnyéket, szépen fel lehet vinni rá a korrektort, de nagyjából ennyi.
Nem okoz irritációt (ment már a szemembe véletlenül), így annak valóban jó lehet, akinek nagyon érzékeny a szemkörnyéke. Más esetben nem látom indokoltnak, mivel ez csak egy hidratálókrém,annak is átlagos, nem ránctalanító, nem halványítja a karikákat, tartós használattal sem hoz semmilyen változást, csak valamicskét hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

ludri97

2017. szeptember 11.

Ez a legujabb termek a bioderma keszletemben, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Ez a legujabb termek a bioderma keszletemben, szeretem :)

bednem

2017. augusztus 26.

Semmivel nem tud többet, mint egy jóval olcsóbb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Semmivel nem tud többet, mint egy jóval olcsóbb termék.

TundiPapp

2017. június 18.

Hat megvettem es nekem magy csalodas (az egesz marka ) semmit nem ert, akar vizzel is kenegethettem volna az arcboromet.
Mindegy, elhasznaltam majd kaptam ajandekba egyet.... azota is csak ide oda pakolgatom elhasznalni sincs kedvem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

felhasznalovagyok

2017. április 8.

Nekem kellemes elményem van ezzel kapcsolatban, jól hidratál, puhább tőle a bőröm, nem olyan fáradtak a szemeim. Csodát nem kell tőle várni, semmilyen krémtől sem.

Update: Már több mint egy hónapja használom, éjszaka szoktam vele bekenni a szemkörnyékem lefekvés előtt. Miután reggel lemosom, utána is hihetetlenül puha a bőröm. Nagyon szeretem. Kár hogy nem készítenek arckrémet ilyen formulával, de az megfizethetetlen lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék