Bioderma

Ár:   4706 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten a szemkörnyéki finom bőr ápolására kifejlesztett hidratáló gél. Különleges összetételének köszönhetően a bőrt feszessé és simává teszi.

Illatanyagmentes.

Kielemeztük a Krémmánia TOP 5 szemkrémjét

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

hoya94

2022. április 24.

Nem csípi a szemem, ami jó és hidratál is, de semmi mást nem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

Nem csípi a szemem, ami jó és hidratál is, de semmi mást nem csinál.

Vivien58

2021. augusztus 3.

Imádom. Körülbelül 2 éve használom, imádja a szemem. Véletlen rájöttem, hogy a szám szélén lévő ekcémámra is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Lorna

2021. augusztus 1.

Érdekes, hogy még nem volt érzékeny bőrre való szemkörnyékápolóm, eddig csak "sima" szemkrémeket használtam, amik nem csíptek sose, de ez az érzényeny bőrre valóeg csípett néha. Inkább akkor ha túl sokat vittem fel.
Hidratált, könnyed állaga volt, én egy 3 az 1-ben sensibio csomagban vettem ahol ez kb ajándék volt.
Nem hinném, hogy megvenném teljes áron meg kezdek leszokni a szemkrémkről, kezdem én is azt a filozófiát vallani, hogy ha ugyanazok az összetevők vannak benne mint a sima krémben, ami a legtöbben ugyanaz, akkor minek másikat venni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Jutka0322

Korcsoport: >54
2021. június 21.

Szépen hidratál, de ennyi. A karikákat nem halványítja, apró ráncokat nem tünteti el. Mindig akciósan veszem, így jobban megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 21.

magyaremese1999

2021. március 25.

Nekem nagyon bevált, mikor kiszáradt durván a szemkörnyékem akkor nagyon szépen rendbe tette. Könnyed állagú krém, smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

lili2020

2021. január 28.

Nagyon érzékeny szembőrre használom, szerintem hat. Mindennapi használat mellett is sokáig elég egy tubus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

ahalasz

2021. január 2.

Szépen hidratál, nem okoz irritációt. Szeretem használni, gyorsan beszívódik és praktikus a tubusa. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

kitty93

2020. november 12.

Nem irritál, nem túl zsíros, nyárra elég volt, télre talán keresnék egy vastagabb krémet. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra veszem és az ára borsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

sezi

2020. november 6.

nagyon érzékeny a szemem körül, ez a szemkörnyékápoló bevált. szépen hidratál. nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Candy21

2020. október 17.

Nagyon szeretem könnyed géles az állaga hamar beszívódik jól hidratál nem okoz irritációt nincs semmi illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék