Bioeel

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2018. március 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A termékben található zsályakivonat és propolisz enyhíti a szájüregben levő gyulladások, sérülések okozta irritáció tüneteit. Javasolt a szájüreg védelmére fogínygyulladás, helyi vérzés, szájüregi afták és fogínysorvadás esetén. Fogászati eszközök (pl. fogszabályzó, protézis) okozta sérülések esetén is eredményesen alkalmazható.

Eria

2019. november 24.

2018.03.28
Enyhe ínysorvadás miatt vettem meg, gondoltam egy kis támogatás nem ártana a gyogyuláshoz.
Az íze először retttenetesen zsályás, számomra hirtelen rossz ízü, de nem kell tőle megijedni, gyorsan elillan.
Maga a krém már inkább olyan mint egy sima propolisz kenőcs. Sárgás színü, méz jellegü, de annál átlátszatlanabb, kevésbé folyós krém. A tubus szája nem nagy, jól lehet adagolni, én fülpiszkálóval vagy az ujjammal szoktam a megfelelő helyre juttatni és elkenni.
Alkalmanként használom.

2019.11.24. Update- Egy csillaggal többet érdemel.
Kénytelen vagyok egy kis sztorit hozzáfűzni, mert az, hogy nektek használ-e függhet a motivációm feltárásától, de igyekszem rövid lenni.
Nincs szükségem folyamatos használatra, de másfél éve olyan munkaterhelés van a munkahelyemen hogy van, aki kórházban kötött ki. Nekem a feszültség újabban a számban csúcsosodott ki, a pszichés terhelés a fogaim esetleges elvesztése iránti félelembe fordult. Nem hiszem, hogy komoly baj lenne velük, de szükségem volt valamire, hogy megszakítsam azt az öngerjesztő folyamatot, ami elindult bennem. Kellett valami ami ápol és megnyugtat.
A propolisz tartalom és a korábbi tapasztalat miatt egy percet sem hezitáltam, hogy újra vegyem. Fel voltam készülve a túláradó zsálya ízre.
De nem jött. Semleges íz, sötétebb sárgás szín jellemzi. Lehet hogy anno egy friss krémet vettem, míg a mostani sokáig állt a polcon, vagy módosítottak az összetételt, de egy ízetlen, harmonikus, ápoló krémmel jöttem haza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

2018.03.28
Alkalmanként használom.

2019.11.24. Update- Egy csillaggal többet érdemel.

Hidratálók: Propolis Cera, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.