Bioemsan

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: norika18, Módosítva: 2012. október 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A bioemsan sószappan minden tisztításnál figyelmességgel ajándékozza meg testét. A krémes, finom szerkezetű hab a legtisztább szórakozás a bőrének.A bioemsan sószappan nem csak az aktivált víz, a különlegesen értékes Manju tengeri só és kerámia használatában különbözik a hagyományos szappanoktól, hanem az előállítás módjában is: értékes, hidegpréselésű biológiai olajok mint a máriatövis olaj és ricinusolaj, biológiai növényi zsírok, mint a sheavaj, kakaóvaj, kókusz és pálmazsír nátrium-karbonát lúggal szappanosításra kerülnek. A finom levendula, zsálya, bergamott-menta, boróka, ciprus pótolja a zsírt.

mihrek

2018. szeptember 12.

Nagyon bevált, nagyon szeretem. Szépen tisztít és mattít. Engem nem szárított túl. Most nemrég vásároltam újra harmadszor. Szépen kiegyenlít és javítja az arcom egységes tónusát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Tekka

2017. április 13.

Nekem sajnos nagyon szárítja az arcomat meg igazából eddig mindent ahová próbáltam, nem tudom én csinálok-e valamit rosszul vagy hogy lehet hogy másoknak meg annyira bevált, nálam sajnos nem szuperált. Igazágból ez az egyetlen eddig próbált bioemsan termékem amivel nem vagyok elégedett, a többit pl. a balzsamkrémet nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

delorean

2016. március 19.

Arctisztításhoz én is elhasználtam egyet, de semmi különleges dolgot nem tud szerintem, az afrikai fekete szappan jobban teljesített, mint ez, ráadásul nagyon drága is. Sőt a saját készítésű szappanom is tud ennyit bőven. :D Legalább nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Klaudia

2015. december 3.

Mióta ezzel mosok minden este arcot, azóta nem száraz az arcbőröm így télen. Már tusoláshoz is ezt használom, mert így nem kell testápolózni. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

naiva

2015. július 22.

Sokáig nézegettem, kerülgettem ezt a szappant. Hajtott a kíváncsiság, hogy kipróbáljam, de az árát soknak tartottam. Végül a kíváncsiság győzött. Szitakötőhöz hasonlóan én is kettévágtam, így sokkal jobban kézreáll és persze nem áztatom feleslegesen a szappant. Használtam már korábban is kifejezetten arclemosó szappant, de hogy ez meddig kitart, az még engem is meglepett. Hónapok óta használom reggel és este, és a második felét most kezdtem el. Összességében tényleg szebb lett a bőröm, mióta ezt használom. Gyakorlatilag csak azokon a napokon fordul elő, hogy egy-egy kis patti előbújuk, viszont hamarabb is gyógyulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Daisyyy

2014. május 29.

Egyszerűen csodálatos ez a szappan! Most rendeltem, és első használat után a zsíros-piros bőröm sima lett és letisztult, 10 évet fiatalodtam tőle 5 perc alatt! :) Kíváncsi leszek pár hét múlva, meddig fokozható még ez a csoda! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

hajasbaba

2014. május 3.

Nagyon megszerettem ezt a terméket, nekem is nagyon bevált. Azt tudni kell, hogy ez a sószappan különbözik a hagyományos szappanoktól, az EM-só és az EM-x kerámia ötvözetével jött létre.
Kimondottan testre, arcra kerestem szappant. Az arcomon és a testemen is a bőröm nagyon szép lett. Mióta ezzel mosom a hónaljam, azóta semmilyen izzadásgátlót nem használok. Estére semmilyen kellemetlen szagom nincs, a ruháimnak sem. Nem csak az izzadás ellen jó, hanem a borotva okozta kis kiütéseket is totál eltüntette. Intimszappanként is nagyon megállta a helyét, eddig valahogy minden kipróbált termék csípett, de a Bioemsan viszont semmilyen kellemetlen érzéssel nem jár, és nagyon jó tudni, hogy minden tisztálkodáskor építi a hasznos baktériumflórát az effektív mikroorganizmusokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

szitakötő

2013. november 27.

Arcra használom már elég régóta, a 2. darabnál tartok, újravásároltam. Előtte soha nem bírtam a szappanokat, nagyon kiszárították a bőrömet. Olvastam róla, hogy az első időszakban ez normális, így ennél a változatnál kitartottam, és kb. 2 hét után szűnt meg a húzódó-feszülő érzés. A bőrömön valamennyire kiegyenlítette a zsírosabb és a szárazabb részeket, de még mindig kombináltnak mondanám az állapotát.
Félbevágtam az első használat előtt, így nagyon sokáig kitart, és tényleg keveset használok belőle egyszerre.
Nekem elképzelhetetlen érzés volt régebben, hogy egy samponos arcmosás után hidratáltnak érezzem krémek nélkül is a bőröm, de most megtapasztalhattam, milyen az. Krémeket persze használok mellette, már öregszik a bőröm, igényel valami pluszt. Külön arctejet és tonikot viszont már nem kell mellette használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Palmate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Palmate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Limonene, Linalool

A máriatövis magjából kinyert olaj. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Az összetevő gazdag linolsavban és olajsavban, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.