BioHair

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AzAlex, az összetevőket feltöltötte: Phoeniix, Módosítva: 2019. november 28.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló fényszérum, amely fényessé, formázhatóvá, csillogóvá és puhává teszi a hajat. A göndör és szétfésülhetetlen tincsek is kezelhetővé válnak, töredezett hajvégekre pedig különösen javasolt. Jojoba olajat, E vitamint, illetve UVB napvédő filtereket tartalmaz, amelyek megvédik a hajat a napsugarak és a szabadgyökök káros hatásaitól.

kozmaedina

2020. február 29.

3 éve használom minden hajmosás után. Könnyen kifésülhető, puha lesz tőle a vékony szálú, festett szőke hajam. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

orsesz

2019. november 28.

Meg kell törjem a varázst, én leszek a gonosz aki lejjebb pontozza. Szerintem nem nagy szám.
Igen, fényesnek látszik tőle a haj de az is kb első nap látszik, másnap már fakó. A fodrászatban ajánlották könnyen kócolódó hosszú vékonyszálú (nem törött, nem agyongyötört) hajamra, én hülye meg hallgattam rájuk. Minél jobban kentem vele annál jobban igényelte utána. Az, hogy ha a haj látszólag fényes, nem jelenti azt, hogy ápolt is.
A töredezett hajból nyilván nem csinál semmilyen termék sem pihi puhi hajat, de mint mondtam, nekem nem a töredezés a problémám, hanem a gubancok. Na hát abban sem segített, ugyanannyira húzta a fésű mint nélküle. Hosszabb távon szárít, de nem is tudom miért lepődök meg ezen, mivel alkohol van benne. Egyetlen pozitívuma, hogy nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

renata_0616

2018. április 9.

Hölgyeim, ha valaki,akkor en mar ezer olajat kiprobaltam. Egyszerüen semmi sem hasznalt! Ez egy csoda! Tölem mindenkepp 5 csillagot kap. En az illatat is imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Vivi0507

2018. március 11.

Nagyon szeretem , puha lesz tőle a hajam könnyen kezelhető , és rendbe hozza az összetört hajvégeimet. Csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Hujepicha

2017. november 9.

Legjobb hajvég ápoló szérumom! Hajmosás balzsamozás és utána ez a kis cucc törülköző száraz hajra ( kb 8-10 pumpálásnyi) és kész is van a tökéletes előkészület egy tökéletes frizurához! Én betáraztam belőle több flakonnal biztos ami biztos....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

stiles

2017. november 2.

Furcsa szaga van, de ezen kívül meg vagyok vele elégedve. Nedves (nem vizes!) hajon, hajmosás után, hajszárítás elôtt szoktam haszálni. Kevés kell csak belôle, 1-2 pumpa elég az egész hajamra, így lassan fog. Ápolja a (nagyon hosszú) hajamat, puhább lesz tôle, könnyebben tudom kifésülni, ugyanakkor nem nehezíti el. Szerintem nem drága, fôleg mivel tényleg kevés kell csak belôle. Nem fogom újravenni, mert illatanyagot tartalmaz, de ezt az üveget elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Geiranger

2017. augusztus 30.

Már írtam a Biohair mandula samponja alá egy véleményt, ő volt a másik termék, amit beváltottam. Újfent azt kell, hogy írjam, nagyon megérte. Ennek is szuper illata van, s valóban védi a hajszínemet a fakulástól. Puhává teszi a hajam, közben nem nehezíti el. Hamar beszívódik és igazából egész napos táplálást biztosít. A töredezésről nem tudok nyilatkozni. Fél éve egy elrontott szőkítés miatt 1-2 tincs félig leégett, de ezek sem váltak sprőddé, s mára már le is nőttek. Hozzá kell tennem, hogy nagyon odafigyelek a változatos, vitamindús étrendre, s sok energiát fektetek a hajam belső táplálásába, úgyhogy igazán nincs problémám vele. Szóval nem tudom, egy sokkal jobban igénybevett hajon hogyan működne. De egy próbát megérhet. Az ára kissé borsos, de ha elfogy, akkor bizonyosan veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.