BioHair

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AzAlex, az összetevőket feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok
Kategória:   Hajápolók

Kókuszolajat, zabot és természetes selyemproteint tartalmazó hajpakolás, amely a meggyengült és száraz haj belső regenerálódását segíti.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pont

2020. szeptember 9.

elhasználtam, egynek jó volt, hidratáló hatása rendben van, de azért nagy csodát nem nyújtott. felejthető, nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

raczrenike

2018. április 11.

Nagyon szeretem. Hajmosas utan hagyom a hajamon fel orat, de neha egesz ejszakara. Szaraz hajam nagyon puha lett tőle. Mindenképp 5 csillag 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

renata_0616

2018. március 31.

Hosszú, vörösre festett hajamra használom, ami nagyon gubancolódik. Én nagyon elégedett vagyok. Könnyen fésülhetővé vált, puha, nincsenek száraz végek. 5 csillag mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

ebabucci

2017. október 10.

Sugár Biohairben ajánlották, miután panaszkodtam, hogy gubancolódik és nagyon száraz a göndörödő vörös hajam. Azt javasolták, hogy nyugodtan a hajtőtől a végéig kenjem be, de én inkább csak a nyakamtól lefelé használtam. Hagytam 10 percig hatni, majd lemostam.
Azt kell mondjam, nagyon puha és fésülhető lett a hajam, egészen egy hétig éreztem az illatát és a hatását. Nem is zsírosodott jobban.
Két használat után mindenképp max csillagot kapja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Két használat után mindenképp max csillagot kapja

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk