BioHair

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: reri93, az összetevőket feltöltötte: Bagagabcsi, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok
Kategória:   Samponok

Méregtelenítő hatása révén szabályozza azoknak az enzimeknek a termelődését, melyek egyik fő okozói a korpás haj kialakulásának. A bogáncs hatóanyagai elősegítik az egészséges fejbőrkomfort megtartását. A sampon hatóanyagaihoz felhasznált Csalánnak és a Cimicifuga racemosa-nak köszönhetően antiszeptikus és antibakteriális hatású, megakadályozva a korpásodást, a fejbőr irritációját és a zsírosodás kialakulását is, így a száraz és zsíros korpa kezeléséra egyaránt használható

NikolettaP

2018. augusztus 18.

Egyik Biohair-es hajvágásomnál használta ezt a sampont a fodrász lány, mert egy picit korpás volt a hajam. Utána meg is vettem itthonra, és tényleg elmulasztotta a korpasodást, fokozatosan csökkentette, 2-3 flakonnal használtam el belőle. Amikor ezt a sampont használtam a párom mindig megjegyezte, hogy “karácsony illatú a hajam” :)). 1-2 napig lehetett érezni a narancs illatot, ami nekem elég tartós, mert nem szoktam ennyire érezni a samponom illatát. Az egy pontlevonás azért van, mert jobban zsírosodik a hajam, amikor ezt a sampont használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Vivi0507

2018. március 11.

Illata nagyon jó,frissítő ezáltal felfrissíti a hajtöveket . viszont nekem nem segített a korpás hajamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

v92

2017. május 12.

Be kell vallanom, hogy az én hajamat még csak a szalonban mosták meg vele, de 5 alkalomból 5-ször borzalmas volt az élmény. Tegnap még haza se értem kb a szalonból, de már tiszta korpa volt a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

MsKors

2017. január 21.

A szalonban mesélt a fodrász lány a samponokról, nem emelte ki külön, hogy melyik mire való, csak otthon vettem észre, hogy a narancsost amit az illata miatt választottam, korpás hajra ajánlják. Na mindegy, gondoltam nem lesz gáz. Nem is lett, mert semmi extrémet nem tud a bármelyik másik samponhoz képest. Az illata nagyon tetszik, egy élmény vele hajat mosni, és a hajolajjal ápolgatott hajam csikorgós tisztára mossa. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, de túlárazottnak tartom. (Mondjuk legalább semmi rosszat nem csinált)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

BloodEve

2016. szeptember 3.

Ez a terméket marketingdumával adják el, hogy "a mi termékünk normálisan tisztít, ezek szerint rossz sampont használsz".
Amiben jeleskedik: 1. jól habzik 2. megfelelően tisztít
Amiben gyenge: 1.nem akadályozza meg a korpásodást és zsírosodást 2. 2 nap elteltével újból hajat kell mosni

Ár-érték: drága és ehhez képest gyengén teljesít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Amiben jeleskedik: 1. jól habzik 2. megfelelően tisztít

Ár-érték: drága és ehhez képest gyengén teljesít

azoszlardori

2016. május 2.

A szalonban ezzel mosták meg a hajam, és lenyűgözött: az eremény puha és fényes haj, több napig nem is zsírosodott egyáltalán. Ennek megörülve be is ruháztam rá, de nekem az eredmény nem ugyanaz. :( Valóban, ezt egy 600 Ft-os sampon is tudja.
Az illata viszont tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Az illata viszont tetszik.

kovacsrekaa

2016. április 14.

Fodrasz lanyka beszelt ra. Meg is vettem. Nekem sajnos semmit nem hasznal, a hajam ugxan ugy korpas. Hamarabb zsirosodik, szaraz, sprod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

albertinablogg

2015. június 9.

A fodrász szalonban ezzel mosták meg a hajam. Meglepő, mert tényleg nem korpásodott és nem kellett másnap mosnom hajat, mert nem zsírosodott. Az illata tetszik, viszont az ára nagyon húzós nekem. Igaz, mivel csak egyedül én használnám, így megérné, de akkor is -1 pont az ára miatt.

Update: Megvettem, két hete használom. Nem igazán egy nagy durranás, a hajam korpás volt, és viszketett, az illata nem igazán tetszik, és hogy felhabozzon elég sokat kell nyomni belőle (főleg elsőre). Ezért az árért legalább azt várnám, hogy ne viszkessen, de a problémát nálam nem szüntette meg. Zsírosodni kevésbé zsríosodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract
Hidratálók: Fructose, Butylene Glycol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.