BioHair

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: reri93, az összetevőket feltöltötte: habfurdo, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok
Kategória:   Samponok

Nyugtató hatást biztosít a hajnak és a fejbőrnek egyaránt. Az innovatív édesgyökér kivonatnak köszönhetően hatékonyabban kezeli a fejbőr irritációját, segíti a fájdalmas, gyulladt, viszkető és égető érzés megszűntetését. Nyugtatja és táplálja a hajat és a fejbőrt és tiszta friss érzést biztosít.

ameliemoon

2020. március 17.

Egy Biohair-es hajmosás után csodás volt a hajam napokig, ezért, bár nem teljesen bio, kísérleti jelleggel megvettem. Mostanában naponta kell hajat mosnom, ezzel a samponnal úgy tűnik két napra ki tudom tolni. Szerintem extrém zsíros hajra kiváló, a tövekre ezt teszem, a (hosszú) hajam végére pedig kíméletesebb sampont választok. Balzsamot szükséges használni mellé, cserébe minden szennyeződést leszed, ami a légszennyezés miatt szükséges is.

Az első sampon,ami után nem viszket a fejbőröm egyáltalán, igaz a Biohair hajtőemelő sprayt is használom utána (törölközőszáraz hajon).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

NikolettaP

2018. augusztus 18.

Nekem nagyon-nagyon tetszett ez a sampon! :) Amikor először vágattam le a hajamat a Biohair-ben akkor ezt használta a fodrász lány. Nagyon tetszett az illata, másnap is még nagyon lehetett érezni a hajamon, és harmadnap is picit. Más samponnak az illatát nem szoktam ennyire intenzíven érezni. Párszor vettem ilyet otthonra is, de drágának tartom picit, és még egy másik negatívum, hogy elég zsíros lett tőle a hajam. Nekem nem igazán zsírosodik a hajam, hetente mosom, de amikor Biohair-es samponokat használok, akkor már a 3. napon látszódik, hogy kezd zsírosodni :O Emiatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Yummy

2017. szeptember 16.

Az illata számomra nem volt rossz. Hajmosás után már úgysem érezni. Egy gagyi sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

cattitude

2017. február 8.

nemrég biohairben vágattam a hajam és a fodrászlány ezzel a samponnal mosta meg. tudom, hogy egy használat után nem érdemes sok messzemenő következtetést levonni, de ez a sampon egyáltalán nem jött be. szerintem szörnyű mű illata van és két napig éreztem a hajamon. habár elég zsíros volt a hajam, nagyon kiszárította a fejbőrömmel együtt. biztosan nem venném meg otthonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

hajapolasmania

2016. április 26.

Az ára túl sok, ennél van jobb is jobb árban. Egyedül az illata volt kellemes, de az sem volt túl erős és túl sokáig érezhető. HATALMAS CSALÓDÁS.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Fructose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.