Biola

Ár:   4402 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ISzilvi, Módosítva: 2012. május 14.

Kategória:   Fényvédők

Napozáshoz erős fényvédő hatású és nappali fényvédő arckrémként is használható a fény okozta ártalmaktól és a mélyrétegi bőröregedési folyamatoktól védő antioxidánsokat tartalmazó krém. A krém a felhasznált gyógynövények hatóanyagai, természetes színezőanyagai miatt alapozó színű, állagú, nappali fedőkrémként is használható.

• Dermatológiailag tesztelt hipoallergén
  • Természetes pigmentekkel fényvédő, vízálló krém
  • Nagy mennyiségú kakaóvajat, valamint a gyulladáscsökkentő hatásáról ismert körömvirág olajos kivonatát, méhviaszt és jojoba olajat tartalmaz
  • A hidratált és üde bőrérzetet az aloe gél, valamint az orvosi zsálya és cédrus illóolajai biztosítják
  • A bőr természetes védekezőképességét és a szabadgyöktől való védelmét a retinyl-palmitát (A-vitamin) és az E-vitamin, valamint a bíbor kasvirág kivonata segít

Kiszerelés: 100 ml

katica1988

2019. február 8.

Nekem nagyon nem volt jó. Fényes lett az arcom tőle, nem szívódott be és nehéz érzés volt. nagyon szeretem a biolás termékeket, de ez nagyon nem jött be. Keverve mással fogom elhasználni mert drága ahoz hohógy kidobjam és az összetétel is nagyon jó és tiszta. A sötétebb változata jobb sokkal de nekem nagyon fehér a bőröm hozzá. Ugyhogy akinek sötétebb a bőre annak tudom ajánlani a sötétebb verziót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Kissa

2018. június 4.

Először nem tudtam, mihez kezdjek vele, mivel a színe miatt egyértelmű volt, hogy testre nem fogom kenni. Több helyen olvastam, hogy sok mosószerrel kijön a ruhából, de én végül mégse mertem kockáztatni. Ezért maradtam annál, hogy fényvédős arckrémként használom minden nap. Szoktam alapozót vagy legalább korrektort használni télen-nyáron, ezzel a krémmel viszont kiváltható mindkettő, mert ugyebár elég jól fed. Nagyon vékony rétegben kenem, és jól el kell dolgozni, különben csíkoz. Utána pedig várni kell, mielőtt utcára megyek, mert valóban fénylik tőle az egész arcom. Beszívja a bőr, csak kicsit lassan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

DVeronika

2018. május 29.

Nagy reményekkel rendeltem anno és annyira szeretném szeretni a Biola termékeket, hogy nem volt szívem lehúzni. Viszont azóta kipróbáltam már több fizikai fényvédőt is és rájöttem, hogy attól, hogy valami természetes, nem muszáj, hogy ennyire vakolat hatású legyen.
Száraz a bőröm, de még rajtam is nagyon csillogott, izzadt alatta az arcom, eltömte a pórusokat, szóval testre használtam el, pedig (tekintve az árát és a mennyiségét) inkább arcra szántam, mivel nagyobb védelemre szoruló, érzékenyebb, de kisebb felületre gondoltam gazdaságosnak.
Valóban vízálló - még szappannal is alig tudtam lemosni - , és bár nem vagyok csokibarna, a színezett pigmentek ellenére is elég beteges színűvé váltam tőle (sárgás-narancsos vakolat). Vízparton is elég mókásan mutatott, mert egy elég masszív krém, nem tudtam egyenletesen elkenni, így nagyon foltos voltam. Tényleg szép az inci, tele ápoló olajokkal, nem száradt ki a bőröm és a napsugárzás ellen nyújtott védelme is tökéletes volt, viszont előbbi tulajdonságai miatt csak otthon a kertben, családi körben használtam el - arcra, strandra, utcára, munkába egyszerűen nem praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

biolamánia

2018. május 9.

A somkórós helyett vettem. Arcra nem való, mert nagyon fénylik, de legalább nem égek le. A világos színű van meg. Sajnos beleül az apró ráncokba egy idő után. A test többi részére viszont jó lehet napozáskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

ShERAb

2017. december 8.

Fantasztkusan jól védett az égető nap ellen ez a krém nyáron. Rövidnadrágban, tűző napon kerékpároztam órákat, és nem égtem le. Ami a hátránya, hogy kicsit nehéz elkenni, és a ruhát összefogja rendesen. Így inkább strandoláshoz tudom elképzelni, túrázáshoz sajnos kevésbé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 8.

hopihe11

2015. július 5.

Nagyon kiszárítja a bőrt, nehéz elkenni még nedves bőrön is, többet vártam ettől a krémtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

Aisa

2015. június 3.

Arcra kerestem fényvédő krémet, nem színezettet. Valahogy a rendelésnél nem figyeltem arra, hogy ez BB krém. Nekem baromira nehéz ez a fényvédő arcra, fénylik tőle a bőröm ezerrel, védeni ugyan véd, de én jobban szeretem a könnyű állagú arckrémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Natúrmániás

2014. augusztus 6.

Nem használtam arcra, ezért az arcbőrt befolyásoló hatásáról nem tudok nyilatkozni. Nekem a színe túl sötétnek bizonyult, sajnos csíkos lettem tőle, és a ruháimat is megfogta. Viszont nem égtem le, és pont jó volt a testem száraz bőrére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

rikiki25

2014. június 29.

Hatékony fényvédelem, baráti áron magyar termék kiváló összetevőkkel. Egyszerűen szuper!
Arcra csak keveset és nedves bőrre kenjetek, különben olajos és kihozza a mitesszereket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

greka

2014. január 28.

Hatékony fényvédelmet nyújt, viszont sajnos nyaraláskor használhatatlannak bizonyult, mert a bikinijeimet nagyon megfogta, és szappanos/samponos vízzel nem is jött ki belőlük maradéktalanul a folt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Szurokfű, mely fűszer- és gyógynövény. A kozmetikumokban virágának, levelének a kivonatát és olaját használják. A CosIng szerint a virág kivonata segít a faggyú termelés szabályozásában. A wikipédia szerint a szurokfű a természet antibiotikuma, mely gyulladáscsökkentő és baktérium ellenes anyagokat is tartalmaz.

További info az összetevőről a KM-blogon >>