Biola

Ár:   6827 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2020. június 25.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Érzékeny szemkörnyékre, a smink alá is kiválóan alkalmas, gyorsan felszívódó, különlegesen hatékonyan hidratáló és tonizáló szemránckrém. Az argán-, moringa- magolaja, a hyaluronsav és az értékes hibiszkusz-, medveszőlő levél-, ligetszépe-, búzavirág bioaktív gyógynövényi kivonatok támogatják a kisimultabb szemkörnyék állapot kialakulását. Multivitamin komplex támogatja a bioaktív hatóanyagok hasznosulását.

A parfüm természetes növényi illóolajokból származik. Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Ár: 3500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+790 Ft)
Ár: 3000 ft plusz posta , Eladó: Feherzsofia
Állapot: uj bontatlan, Helyszín: --, fizetés: --

rtteszvesz

2020. augusztus 4.

Sajnos azt tudom mondani én is, mint az előttem szólok. NAgyon sok jön ki egyszerre, így nem takarékos a használata és nem is szabályozható a mennyiség. Fehér lepergő réteget hagy maga után, a gyerekeim rosszul vannak tőle, így este használom. Így újravenni nem fogom, szerencsére a Boxból kaptam, amúgy drágállnám. Egyébként az érzékeny szememet nem irritálja, és jól hidratálja a szemem környékét, de a használata rendkívül macerás.
08.03.
Update:
CSípte a szemem, könnyezett tőle, illetve tönkrement az adagoló nem jön ki belőle semmi. Letekerem és úgy próbálom kibányászni a krémet. Dekoltázsra kenem már csak. Így levonok egy csillagot a kettőből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

08.03.
Update:

lupelupe

2020. augusztus 1.

Úgy használom, ahogy a használati utasítás is írja: nedves bőrre kenem. (Most konkrétan az Yves Rocher Elixir Jeunesse folyékony nappali arcápoló fölé használom.) Így könnyen el tudom kenni és máris jöhet a rutinom következő lépése. Az viszont mindenképpen negatívum, hogy nagyon sok jön ki egy nyomásra, jut belőle az egész arcomra, nyakamra, időnként még a kézfejemre is marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Tymy181

2020. július 26.

KM boxos szerzemény. Nagyon nem jött be nekem. Szerintem ez egy rettenetesen rossz termék. Az adagolója nem megfelelő, mivel rengeteg terméket nyom ki. A krém egy fehér réteget hagy maga után és morzsolódik. Nem lehet rá sminkel sem, és igazából semmi hatása nincs számomra. Elég nagy csalódás volt ez a termék. Nem értem, hogy hogyan kerülhetett bele a KM boxba, eddig csupa jó termékeket válogattak össze. Most ez mellényúlás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Pávácska

2020. július 15.

Gyógynövényes illatú, krémes állagú krém. Tényleg kicsit sok jön belőle egy pumpálásnyira, de én a felesleget a kézfejem bőrébe masszírozom. Vizes bőrre vagy vizes ujjal próbáljátok meg felvinni, akkor nem fehéredik ki az arcotokon a krém. Én éjszakára használom, így engem annyira nem zavar, ha nem sikerül teljesen bemasszírozni. Próbáljátok ki maszknak is! Ami kijön egy pumpálásnyira kenjétek fel a szemetek alá, hagyjátok fenn 20-30 percig, majd a felesleget utána vizes vattapamaccsal mossátok le. Szerintem ez is egy nagyon jó felhasználási módja a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Gica81

2020. július 13.

06. 25. Nekem is KM boxban volt. Mindig örülök ha arcápolási termékek is lapulnak egy-egy ilyen dobozban.
Már megtaláltam a nekem megfelelő szemkörnyék ápolót, de én is szeretek kísérletezni és új dolgokat kipróbálni.
A pumpás adagolója ehhez az állagú termékhez borzasztó, kicsi mennyiséget képtelenség belőle kinyomni. Amit kinyomok azt próbálom valahogy belemasszírozni a bőrbe, de nem értem, hogy miért üt ki utána ez a fehérség??? És ahogy olvasom másnál is fehér réteget hagyott. Más jellegű problémám nincs vele, de a már jól bevált krémemet biztos nem cserélem le erre.
07. 13. A fehérség nálam akkor nem üt ki, ha nedves ujjaimmal masszírozom a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

BoBogika

2020. július 8.

Tényleg nem értem, hogy kerülhet ki egy ilyen termék a Biola márkától.
Azt meg pláne nem, hogy egy ilyen apróságon "csússzon el" egy termék, mint a csomagolás.
Üzenem a Biola csomagolástechnológusának, (ha van ilyen) hogy egy szemkrémet érdemes lenne egy arra kifejlesztett adagolóval piacra dobni.
Véleményem szerint magával a krémmel nincs baj. Engem nem zavar a fehér réteg, egyébként is szemkörnyékápolót csak esti rutinnál használok. És szerintem szuper hatása van a krémnek.
De az, hogy nem tudsz megfelelő mennyiséget kinyomni, az mérhetetlenül bosszantó a számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Tényleg nem értem, hogy kerülhet ki egy ilyen termék a Biola márkától.

póniló

2020. július 3.

Nem rossz, nem rossz, de tudásra kb ugyanazt hozza, mint egy ezer forintos olcsó termék. Nem lehet megfelelően adagolni, és a mennyiséghez képest a csomagolása óriási.nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

cattitude

2020. július 2.

szerintem nem rossz, de nem is jó.
a csomagolás nekem nem tetszik, nekem nem hat minőséginek, olyan érzésem van tőle, mint a tömeggyártott 10 centes kínai parfümszórók (persze nem gondolom azt, hogy más szemkörnyékápolókat kézműves tubusokba raknak, de na).
a termék illata nagyon tetszik, a tény, hogy a szemem környékét illatosítom, nem annyira. az állaga jó. először száraz szemkörnyékre próbáltam, természetesen nekem is fehér réteg maradt utána, de nedves bőrre kenve nem tapasztaltam ezt.
a hatása átlagos szerintem, érzem, hogy hidratál, de semmi extra. nekem jó érzés felkenni és elmasszírozgatni. a bőröm nem irritálja.
az adagolója sajna tényleg botrány, lehetetlen kis mennyiséget kinyerni belőle, inkább lecsavarom az egész tetejét és spatulával kiveszek belőle egy kicsit.
az árát így sajnos egyáltalán nem éri meg, el fogom használni a KM boxos példányt, de ennyi pénzért újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

szerintem nem rossz, de nem is jó.

TamaraS

2020. július 1.

Nekem ez sajnos annyira nem jött be. Nem irritál és nem pattogtam ki tőle, de viszont annyit ad ki magából a pumpa, hogy az egész arcomra elég szokott lenni. Sok hatását nem vettem észre, elhasználom, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

sugarcane

2020. július 1.

Nem tapasztaltam kukacosodást, sem fehér réteget.
A szemem sem irritálja, pedig egyébként nagyon érzékeny.
Kifejezetten kellemes viselni, javít a szemkörnyékem állapotán.
Pumpáláskor a krémből hatalmas adag jön ki, még óvatosan nyomással is, ez nagyon nem tetszik, pocsékolásnak tartom.
Ennek ellenére összességében szerintem ez egy nagyon jó krém, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

Nem tapasztaltam kukacosodást, sem fehér réteget.
A szemem sem irritálja, pedig egyébként nagyon érzékeny.
Kifejezetten kellemes viselni, javít a szemkörnyékem állapotán.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ubiquinone, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Calcium Gluconate
Vitaminok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.