Biola

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Könnyen beszívódó ún. száraz olaj, amely a sugárzóan szép megjelenést segíti. A bőrregenerációt támogató körömvirág, aranyvessző és orvosi zsálya kivonatokkal készül. A bőrtápláló argan-, inchi-, szilvamag olaj valamint ligetszépe, jojoba olajok segítik a fiatalosan üde, selymes bőrérzet kialakulását.  Az antioxidánsokban gazdag rozmaring kivonata, valamint az E-vitamin a rejuvenálódási folyamatokat támogatja.

A parfüm természetes növényi illóolajokból származik. Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

dizabella01

2018. július 22.

Tesztelésre kaptam.
Igényes a csomgolása, de sajnos a pumpája nem tetszik, hiszen túl sok olajat nyom ki egyszerre. Ha fele ennyit nyomna ki sokkal jobb lenne, mivel jobban be lehetne osztani, és mindenki annyit nyomhatna ki, amennyi pontosan kell.
Érdekes illata van, köménymagra emlékeztet.
Zsíros, nem szívódik be magában, csak ha krémmel keverem el, és úgy sem teljesen, szóval vigyázat, a párnahuzat is kap belőle bőven. Nappal nem tudnám használni, csak abban az esetben, ha a kinyomott adag felét használom el, a többit meg eldobom, amit nem igazán szeretnék. Hűvös időkben jó, -10 fokban segített, hogy a bőröm fenntartsa a nedvességtartalmát.
3 csillagot adok neki, hiszen nem venném újra, a szőlőmagolaj is képes ugyanerre, legalábbis az én 23 éves, kombinált bőröm ezt gondolja. Felnőtt bőr esetén tuti másképp viselkedik, de nekem nem nyújtott túl nagy segítséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Tesztelésre kaptam.
Érdekes illata van, köménymagra emlékeztet.

Saranhuone

2018. február 28.

Én is tesztelésre kaptam, igazából nem tudtam hogy mit várjak tőle, nem használtam még olajat. Több mint egy hónapja használom, este kenek szét egy pumpányit az arcomon és a kezemen (mert az egy pumpa nekem is sok), nekem sokáig zsírosan érződik de reggelre beszívódik. Őszintén szólva nem vettem észre látványosabb hatást mint amit egy sima hidratáló krém csinál (árban negyedennyiért), nem okozott pattanást vagy kiütést de olyan hű de nagy hatást sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Orsolya13

2018. február 8.

Tesztelésre kaptam én is, de sajnos nem igazán jött be. A csomagolása masszív és jó, hogy pumpás, csak nehéz belőle keveset kinyomni. Engem az illata nem zavar, hanem valahogy az én bőröm nem akarja beszívni. Még másnap reggel is van rajta egy fényes réteg, amit nem bírok megszokni. Egészségesebb kinézetet ad a bőrnek és valamelyest hidratál is, de sajnos én teljes áron nem hiszem, hogy beruháznék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Kremcica

2018. február 6.

Update:
Az illatával nem tudok megbarátkozni, arra emlékeztet mikor beteg voltam és zsályateát kellett innom... Még mindig nem szívódik be rendesen, próbáltam már krémbe keverni, jól elegyedik, de még krémmel is nehezen szívódik be. :(

A Krémmániától kaptam tesztelésre, karácsony előtt érkezett meg így nagyon hosszútávú véleményt nem tudok mondani. Kívülről a virágos doboz csalóka, mert maga a szérum szerintem nagyon trendi csomagolást kapott. Hosszúkás henger alakú, ezüst színű kupakos, az adagolója pedig pumpás. Minőségi kinézete van, kifejezetten tetszik. De és itt kezdődik az első probléma: a pumpáját elég határozottan kell lenyomni, picit nem tudok kinyomni belőle. :( Sajnos rémes zsálya szaga van, elég erőteljes. Jelöli a gyártó a parfümöt az inci végefelé, gyanítom ez a természetes illatanyag ami a felhasznált növényekből származik. Ez nekem kicsit kellemetlen. Maga a hatása attól függően mennyire van kiszáradva a bőröm jó, pattanást vagy érzékenységet nem okoz. Este használom és van hogy az éjszakai krémemre kenem azzal keverem, vagy önmagában. Teljesen csak krémmel szívódik be, önmagában kb 30 percet szoktam hagyni neki utána papírzsepivel felitatom a felesleget. Leszámítva a nehézkes pumpát és az erős illatot elégedett vagyok vele. Majd jövök updatelni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Update:

LedaKoszegi

2018. február 3.

Szintén tesztelésre kaptam a Krémmániától, és nagyon örültem neki, mert mindig is szerettem volna kipróbálni egy száraz olajat. Közel két hónapja használom, minden este, úgyhogy kialakult már egy vélemény a termékkel kapcsolatban.
A csomagolását illetően, dekoratív, igényes kiszerelésű, pumpás adagolása higiénikussá teszi a termék kinyerését és tárolását. Egy pumpányit használok esténként (önmagában), amely bőven elég az arcomra, illetve a nyakamra is. Reggelre bársonyosan puha lesz tőle a bőröm, teljesen beszívódik az olaj, nem hagy maga után semmit. Az illata amolyan "natúr, bio", engem nem zavar. Szépen "feltölti" az arcot, üdévé, hidratálttá varázsolja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Dorottya92

2018. január 30.

Én is a krémmániától nyertem. 🙂 Összességében elégedett vagyok vele, az olaj nem hagy feltűnően csillogó bőrt maga után, szépen beszivódik. Nagyon jól hidratál. Apró negatívumként tudom én is megemlíteni, hogy a pumpálásnál nem lehet pontosan szabályozni az adagokat, így egy nyomásra elég sok jön ki. Az illata valóban kicsit furcsa (olyan zöldséges illat 🙂) de pár perc után elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

FeketePiroska

2018. január 25.

Szintén tesztelésre kaptam. /a bőrömről azt kell tudni, hogy nagy kényes, fakó, pattanásra hajlamos, helyenként vízhiányos, helyenként zsíros. /Nagyon szép a csomagolás, egyszerűen imádom. Egy gond van vele, hogy nem lehet szabályozni a pumpával, hogy mennyit szeretnék az arcomra kenni(nekem sok az egy pumpányi). Az eddig használt száraz olajokhoz képest zsírosabb hatást kelt számomra, így nappalra nem igazán szeretem(pláne ott ahol zsírosabba hajló a bőröm). Pattanást nem okozott. Hidratáló hatása rendszeres bőrradírozás mellett megfelelő. A leírásban olvasható frissesség/üdeség viszont elmaradt, fáradtabbnak tűntem(a korrábban áltam használt olajhoz képest), pedig az életmódomban semmi sem változott. A pattanás hegek gyógyulását nem vettem észre , hogy gyorsította volna. A Hatás-Ár viszonyát tekintve közepesre értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

kbetti92

2018. január 23.

Én is a Krémmániától kaptam tesztelésre. Mivel még sose használtam arcápoló olajat, így elég fura volt, hogy olajat kell az arcomra kenni :D A csomagolása nagyon tetszett, olyan amire az ember felkapja a fejét, hogy jé ez micsoda, milyen lehet. Első használat után az illata annyira nem jött be, de a 8. alkalomnál már fel se tűnik. Nekem egy pumpálásnyi elég, lehet hogy egy picit még sok is. Este használom, de nem éjszakai krémmel, hanem a nedves arcbőrömre viszem fel. Reggelre szép, puha lesz tőle a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Antioxidánsok: Achillea Millefolium Flower Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!