Biola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2013. február 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Zsíros hajra a haj zsírosodását mérséklő gyógynövények hatóanyagaival és biotinnal készülő sampon.A zsíros, vagy könnyen zsírosodó hajas fejbőr és haj bőr- és hajkímélő alapos tisztítására ajánljuk. Praktikusan akár 2-3 naponta is alkalmazható.

bongi

2017. január 26.

hosszú hajra alig néhány mosáshoz volt elég, ehhez képest drága. szárította a hajam, korpás lett a fejbőröm. az összetevői rendben vannak, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

cserryy

2015. május 31.

Nekem nagyon rossz volt,szárította a hajam de rettenetesen és emiatt szinte aznap zsíros is lett. Felmosáshoz használom el, ami az árát tekintve siralmas dolog. Ha lenne nulla csillag ,ez megkapná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 31.

Goldapple

2015. április 12.

Hajmosás közben és után nem voltam vele elégedett. Aztán megvettem hozzá a hajfény spray-t. Azt kell mondanom, hogy kell hozzá, anélkül nem csodaszer, bár én így sem sorolnám ebbe a kategóriába. Csalódás volt ez a termék, sokkal jobbra számítottam ezért az árért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Rekuuu

2013. április 27.

Hatalmas reményekkel kezdtem el használni ezt a sampont, és azt kell mondanom, életemben nem csalódtam még ekkorát hajápolóban. A zsírosodást semmilyen mértékben sem csökkentette, épp ellenkezőleg, sokkal gyorsabban zsírosodott a hajam, mint eddig bármikor. Már hallom is magamban a választ az okosoktól, hogy csak méregtelenített a fejbőröm, de biztos vagyok benne, hogy nem ez a megoldás, mivel már hosszú hónapok óta natúr termékekkel mosok hajat & gondosan megnézem, milyen összetevőjű hajápolókat használok.. Ezen kívül hihetetlen gyorsan fogy ez a sampon, nyilván az árához képest ez horror.. Ahhoz mérten pedig végképp, hogy akinek zsíros a fejbőre, az sokkal gyakrabban nyúl majd utána, mint a többiek.. Ja, és elviselhetetlen szaga van a hajamnak a használata után. Vannak olyan Biola-termékek, amiket szeretek, de ez most egy elég szép baklövés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid, Biotin, Panthotenic Acid

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.