Naturissimo

Ár:   5920 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2012. május 13.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Gyorsan felszívódó éjszakai arckrém bioaktív növényi kivonatokkal, amelyek a bőr rugalmasságát, hidratáltságát és újrastruktúrálódását segítik elő. Értékes bőrtápláló olajokat és ráncfeltöltő hyaluronsavat tartalmaz.

Kiszerelés: 50 ml

Pumpulina

2018. szeptember 13.

Ősszel és télen, hűvös időben használom ezt a krémet, az ilyenkor szárazabb bőrömre pont jó és elég ez a krém. Nedves bőrre szoktam felvinni, viszonylag könnyen felszívódik akkor is, ha picit többet viszek fel. Már többször újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

KG

2015. május 16.

Nagyjából elégedett vagyok vele. Szerintem enyhe és kellemes illata van, nem zavaró. Valóban sokáig elég, télen reggel és este is ezt használtam, és még rengeteg van belőle (én is vizes arcra kenem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

Heloise

2014. november 14.

Egy időben nagyon erőszakosan próbálkoztam ezekkel a nagyon natúr arckrémekkel és társaival. Csupán egyvalamivel nem számoltam. Avval, hogy a párom konkrétan lefordult az ágyról tőle.Azt mondta, hogy ha tovább akarom használni, ő átköltözik egy másik szobába... A férfiak orra nincs bekalibrálva az ilyen natúr, virágos, tömény illatokra. Hogyha igazán az a célunk, hogy életünk párját elidegenítsük magunktól, na arra pont tökéletes. Biztos borzasztó hatékony meg minden, én mégis azt ajánlanám az itt nézelődőknek, tényleg csak egyedülállók vásárolják meg, akik nem mással hajtják álomra a fejüket..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 14.

Meriel

2013. január 16.

Ősszel és télen van csak szükségem arckrémre, akkor használok éjszakára is. Ez a krém alig akar fogyni, ugyanis enyhén nedves bőrre szoktam felvinni, és így nagyon kevés kell belőle. Gyorsan beszívódik, az illata nagyon intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hyaluronic Acid, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Folic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.