Biola

Ár:   1450 Ft és 3061 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 2589 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 81Judit, Módosítva: 2015. március 14.

Ár:   1450 Ft és 3061 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 2589 Ft

Kíméletesen tisztítja a baba fejbőrét. Az apróbojtorján kivonata serkenti az egészséges hajszálak képződését. A cédrus allergénmentes illóolaja segíti a higiénikus bőrállapot fenntartását. Dermatológiailag tesztelten hipoallergén. Könnymentes. Felnőttek mindennapos hajápolására is alkalmas!

Helianthus Tuberousus Extract, Calendula Officinalis Oil ellenőrzött ökológiai termelésből származik.

Ár: 2589 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Bellita

2019. január 28.

Még sok sok éve használtam egy ideig ezt a babasampont akkor meg voltam elégedve vele, majd jött egy hosszabb szünet.
Újra vettem a terméket egy idő után, akkor még olvastam is, hogy változott az összetevő valamennyire de ezzel nem foglalkoztam...
Jó pár használat után el kellett hagynom mert hajmosás után rengeteg hajam jött ki tőle. Illatát nagyon szerettem mindig puha és fényes volt a hajam tőle, de mivel sok hajszálam jött ki minden egyes hajmosás során így abba kellett hagynom a használatát. . Nem tudom mi lehetett a probléma, melyik összetevő nem jött be a hajamnak, de kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

ShERAb

2017. szeptember 23.

Évek óta használom ezt a sampont + hajkondicionálót mellé (változó, hogy melyiket). Létezik nála jobb termék, de ezt jó ár-érték arányúnak tartom. Szeretem az illatát és nagyon jól kezeli a drótegyenes hajszálaimat :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

voicelady

2017. július 14.

Az összetevői miatt használtam ezt a sampont.Az illata szerintem kellemes.Nekem még hígítva is hamar fogyott,és így azért elég költséges,azért váltottam másikra,illetve azért mert a hamar zsírosodó hajamon nem változtatott semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Golyakalifa

2017. április 3.

Én már az új csomagolásban vettem meg, és 2 éve ezt használom. Nekem nagyon sokáig elég a 250 ml. Nehezen nőtt a hajam, de mióta bionom hajápolókra váltottam, nem győzök fodrászhoz járni. :) Az illata szokatlan a bolti termékekhez képest, de szerintem hamar hozzá lehet szokni, nem zavaró. Alig habzik, ezért néha több vizet szoktam használni hozzá.

Az egyetlen negatívum, hogy tényleg kócosodik tőle a haj, de balzsammal vagy ápolóval ezen lehet javítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Kvegh

2017. március 17.

Szerettem az illata miatt a régebbi terméket, amit két napig is lehetett érezni. Mióta új csomagolása van, valami megváltozott az összetételben, hiába nem látszik a INCI szerint. Amúgy pihe puha lesz a hajam tőle, csak gubancos is. Találtam egy sokkal jobbat terméket. Azóta ezt a sampont nem veszem, mert nem éri meg a hajbontogatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

Amanina

2016. augusztus 30.

Imádom ezt a sampont. Isteni finom illata van, nagyon könnyed lesz tőle a hajam, de nem száll. Akinek nagyon nagyon zsírosodó a haja, annak nem hiszem, hogy jó, mert ebben ugye kímélő összetevők vannak. 100%-ig úgy van összeállítva, hogy nincs benne habosító, illatosító, akármilyenesítő mesterséges anyag, tehát tényleg nagyon jó, növényi összetevőkben bővelkedik. Az ára azért sajnos borsos :(
Egyetlen kis negatívuma van: gubancosít. Nem halálosan, meg hajállapot függő is ez, de azért nem könnyíti meg a dolgot (főleg mert nem szilikonos, na azoktól aztán siklik a haj)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Sunchi

2016. február 1.

na ez a sampon az amit soha többé , pedig a biolás dolgok nagyon jók de nekem ez melléfogás volt ! jó ideje szilikonmentes a hajam és hennázom . nem vagyok pánikolos ha van a hajamba kis gubbanc de ennél konkrétan elsírtam magam , azt hittem sose bontom ki azóta csücsül a szekrénybe ha valakinek kell egy dm-es babylove-os Leichtes samponért viheted :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 1.

naiva

2015. június 28.

Nálam abszolút 5 csillag! Hosszú ideje csak ezt használom. Vízzel higítva viszem fel a hajamra, ahogy a címkén áll. Egyrészt így sokkal jobban habzik, másrészt gazdaságos is. A hajnövesztő projektem elején ruháztam be az első flakonra és azóta is töretlen a rajongásom, többször is újravettem. A projekt sikerét jelzi, hogy gyerekkorom óta nem volt ilyen hosszú hajam. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

zorica85

2015. június 28.

Több éve ezt a sampont használja az egész család. Csodálatos, fényes, puha és illatos lesz tőle a kislányom és az én hajam is. Én használok mellé Farfalla kondícionáló habot, így a tartás is megvan, viszont úgy tapasztalom hogy mióta megváltozott az összetétel mintha jobban kopna a hennázott hajam. Nem tudom mi lehet ennek az oka. Ennek ellenére elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

pamcsy9

2015. május 29.

Használom,de másik samponnal váltva,mert túl babahajpuha lesz tőle a hajam.Ami amúgyis vékonyszálú,igy nincs tartása,alapból sem.Babaillatú,bőrbarát,de tényleg babáknak való!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 29.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.