Biola

Ár:   4165 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chococat, az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2019. július 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fényvédők

Napozáshoz kis mértékben szokott bőrre használható erős fényvédő hatású termék, mely testre és arcra is használható az arcápoló krém fölé. A fény okozta ártalmaktól és a mélyrétegi bőröregedési folyamatoktól történő védelmet támogató antioxidánsokat tartalmazó krém.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Ár: 3500 , Eladó: cherrybabe
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: előre utalás után díjtalanul postázom
Kriszti0609

2019. augusztus 9.

Olyan erős fényvédő hatású krémet kerestem, amely biztonságos védelmet nyújt a napon az én, naphoz nem szokott bőrömnek is. Fontos számomra, hogy alapvetően természetes összetevőkből álljon egy termék, és ez ilyen. Nagyon bevált ez a színezett napvédő, mert azon túl, hogy teljesíti a fenti igényeimet, a használata kifejezetten kellemes élményt nyújt, valamit az illata is kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

csipetkek

2016. május 9.

Nagyon kíváncsi voltam rá, de hatalmas nagy csalódás volt számomra. Nekem konkrétan csillog-villog az arcom felkenés után még jó pár órát és kinézetre olyan, mintha egy viaszbábú lennék. Az arcom ragad utána fél napig, a telefonomon, ruhámon ott a nyoma. Nem tudom elkenni sehogysem. Mindenhogy próbálkoztam vele.. Lehet, hogy jó, mint fényvédő, de ennyire nehezen kezelhető krémmel és ennyire természetellenes kinézettel még sosem találkoztam. Első krém, ami abszolút kifogott rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.

Mower

2016. május 6.

Eléggé megdöbbentem, mikor kibontottam, mivel ez egy színezett krém. Kicsit szürkés-barnás árnyalata van, de jól alkalmazkodik a bőrszínhez, nem lesz maszkhatása. Tavaly nyáron végig ezt használtam. Világos, viszonylag érzékeny bőröm van és egyszer sem égtem le, pedig sokat tartózkodtam a tűző napon. Nem tapasztaltam semmilyen allergiás reakciót, kiütést. Elég sűrű krém, meg kell szokni, de jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

tothpetra

2015. november 21.

Először szokatlan volt felkenni, de legalább nem égtem le tőle. Csak sajnos színem se sok lett. Lehet a kisebb faktorszámút kellett volna megvenni. Mindegy attól még jár neki az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Csibedli

2015. szeptember 4.

Alkalmazás:
A napozást megelőzően 5-10 perccel vigye fel vékony rétegben a védeni kívánt bőrfelületre. Lehetőleg nedves bőrfelületre kenje.
Fürdőzés után a részben leoldódott ásványi pigmentek védőrétegét meg kell újítani.
Tehát: Nedves bőrre kell kenni, és máris kenhetővé válik. Valamint fürdés után meg kell újítani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Alkalmazás:

Ancsi81

2015. július 14.

Az utóbbi 2-3 évben a napfény hatására pigmentfoltok jelentkeztek a homlokomon. Egy káros anyagoktól mentes fényvédőt kerestem, kikértem kozmetikusok, bőrgyógyász, valamint gyógyszerészek tanácsát is. Mindenképpen a természethez közeli megoldást kerestem, végül a világos bőrre való változatát vettem meg.
SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!!! Ez a termék egy katasztrófa, felkentem, borzasztó fehér foltot hagyott a homlokomon, nem szívódik be, így mindenbe belekenődik, konkrétan a szép világos felsőmbe, a fürdőruhámba, stb.... Sajnos verejtékezés közben az egész lefolyt szépen az arcomon. Na de ami még ettől is borzasztóbb, hogy azt hittem 40 faktorral valamelyest védve vagyok, hát NEM NEM és NEM!!!! Napozás előtt felkentem - 15 óra után- ráadásul idiótán is néztem ki a vakító fehér maszlaggal a fejemen, amit nemsokkal később leizzadtam, majd újrakentem. Mikor hazaértem 18 óra körül és belenéztem a tükörbe, azt hittem sírva fakadok, a foltjaim élesen körülrajzolhatóvá váltak, mintha semmit sem kentem volna rájuk. Bezzeg az arcom többi része, ami nem pigmentált, "hófehér" maradt.
Egyszóval: POCSÉK!!!!
Felháborító, az ember próbál magára vigyázni, nem is volt olcsó ez a vacak, de egy fabatkát sem ér. Gondoltam, majd elkenem más testrészemre, na de akkor jutott eszembe, hogy mindent befog, amihez hozzáér.... Ohh az illata, na az illata tényleg jó.... Mit kezdjek vele??? Szóval a KUKÁBAN LANDOLT!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

Egyszóval: POCSÉK!!!!

MissNickole

2014. május 26.

Ebből a termékből kapható világos és sötét változat, nem összekeverendő!
A világos naphoz nem szokott fehér bőrre van, a sötét pedig már naphoz szokott sötét bőrre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Ebből a termékből kapható világos és sötét változat, nem összekeverendő!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology