Biomed

Ár:   849 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   70 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BDia78, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Elhúzódó mozgásszervi problémák, kopások időszakában frissítő helyi masszírozásra.

fioretta

2021. február 4.

Gyorsan és könnyen bemasszírozható, sűrűbb állagú krém. Az illatán leginkább a mentol érződik. Van egy minimális hűsítő hatása. Futás okozta megerőltetésre és a kezemre is használom, hatásos, főleg rendszeres alkalmazása mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Regi88

2020. december 17.

Abszolút csodaszer!
1. Valóban hatásos kopásos problémák esetén / húzódás, gyulladás/
2. Az ára is remek, van hogy 2 db os kiszerelés 800 Ft
3. Az INCI je sem rossz
4. Nem büdös, nincs " falkaparóan" égető érzés
5. 10-15 percen belül hat☝️

Nálam ennél a terméknél nincs DE és CSAK sem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

Abszolút csodaszer!
1. Valóban hatásos kopásos problémák esetén / húzódás, gyulladás/
2. Az ára is remek, van hogy 2 db os kiszerelés 800 Ft
3. Az INCI je sem rossz
4. Nem büdös, nincs " falkaparóan" égető érzés
5. 10-15 percen belül hat☝️

Nálam ennél a terméknél nincs DE és CSAK sem!

Andrea456

2020. augusztus 10.

Anyukámnak vettem, mert nagyon fájt a csípőízülete. Sok krémmel próbálkozott előtte, már erős fájdalomcsillapítót is szedett, végül ez tényleg bevált neki. Az első nap még vett be gyógyszert, de a másodikon már nem, majd a harmadik nap is bekente, és azóta elmúlt a fájdalma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Vikka12

2019. június 13.

A csípőízületemmel van probléma, 1-2 naponta kenem vele, nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

A csípőízületemmel van probléma, 1-2 naponta kenem vele, nagyon bevált.

Dottus

2019. május 8.

A nyaki és ágyéki gerinc panaszaimat (izomfájdalom, görcsök, stb) hatásosan kezelte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

WhiteMarble

2019. január 31.

Elsősorban a nyakam/tarkóm területére vettem illetve a hátam felső területeire mivel elég gyakran szokott fájni illetve a fejfájás lehúzódni oda. Kellemesen hűsít, bizonyos fajta nyaki fájdalmamat enyhíteni szokta, de azért nem olyan jó rá mint a lóbalzsam. Viszont páromnak a lábára egy szalag húzódás fájdalom enyhítésére eléggé bevált, kellemes volt neki utána egy kisebb bemasszírozást követően. Öcsémnek is a napokban a fájós hátára kentem belőle, neki is tetszett. Tervezem a talpamat bekenni vele, mivel a napi testmozgást követően néha eléggé befeszül az izom, hátha segít benne.
Ennyi pénzért egy próbát megér az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Ennyi pénzért egy próbát megér az biztos.

fhajnalkarita

2018. február 16.

Nálam csillagos ötös a termék, ami akkor is segített az akut izületi gyulladásban, amikor sem a fizioterápia, sem a rozmaringos termékek sem segítettek, olyan heves fájdalom gyötört.. Ez a krém napokra képes elérni a fájdalom csökkenését minimális szintre, de olyan napok is akadtak, amikor több napon át megfeledkezhettem a gyulladás erősségéről..

Természetesen használom a Biomed Rozmaringos krémjét is, ugyan akkor ezt a terméket is.. mindkettő ötöst érdemel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.