Bione Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   17 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pipszi, Módosítva: 2016. június 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

FrostJaina

2017. december 6.

Egy idő után darabos lesz, és ha visszatekerem nem kevés marad a peremén, nagyon olajos, jól puhit, viszont párom szerint büdös tőle az arcom, úgyhogy annyira nem előnyös, bármennyire bio is. Elkenegetem vele magam de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Firenzisz

2017. november 6.

Az illatanyagot leszámítva nem olyan rossz ajakápoló. De az illatanyag csak nem kéne bele. Túlságosan erős, már-már tolakodó illatú. Cserében viszont a 17 ml örökké elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

JucMagic

2016. június 10.

Hmmm meglepődtem, hogy fel lett töltve, de nincs vélemény róla.. de sebaj orvosolom ezt :)
Még decemberben rendeltem meg a Cannabisos arckrémmel együtt, és azóta is megvan ill. használom.
Hát elég durva méz illata van, bár néha nekem hányingerem van tőle, ezért nem használom napi többször.
Kellemesen krémes, jól hidratál, nem tartalmaz káros anyagokat és csillám sincsen benne (hála a jó égnek). És nagyon sokáig elég a kiszerelés... még mindig van benne napi használat mellett. Szóval csak ajánlani tudom azoknak akik rajonganak a mézes dolgokért, ill. nem lesz rosszul a tömény mézes illatól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek