Bionnex

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2012. november 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

• Megállítja a haj további őszülését
  • Segíti az eredeti hajszím visszaállítását
  • 100%-ban természetes aktív hatóanyagokat tartalmaz
  • Haját új életre kelti és regenerálja
  • Haja tiszta, ismét ragyogó és fiatal lesz
  • Nem tartalmaz színezőanyagokat, sem más káros anyagokat
  • A bőr és a hajas fejbőr pH értékének megfelelően semleges
  • Klinikailag igazoltan hatásos és biztonságos

bagokata

Korcsoport: >54
2014. október 4.

Zéró csillag :( Nem állít meg semmit és sercegő seprűszálakat varázsol a hajból :( emellett kiütéses is lettem tőle. Abszolút nem jó semmire, de azért rendületlenül árulják a patikákban, drogáriákban, milyen már? :O

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 4.

Villango

2013. július 28.

Nulla csillag. Kb. A párom 5 hónapig használta, semmit nem ér. Higyjétek el. Sőt, nem csak a sampont, de az iszonyat drága spray-jét is használta, mindjárt jól lepontozom azt is....de láttam hogy még senki nem irt oda semmit.
Szóval pénzkidobás, mi fotóztuk a párom haját minden 3. héten, és még őszebb lett!!! Sőt, több kollégája is használta, akik szintén semmi változást nem tapasztaltak,igy több ember nevében is ebszélek.
Kipróbáltuk viszont a No Grey nevű lötyit, ami egy szesz (szerintem) ....és bár elvileg szinez...na az hat!! Itt is vannak róla infók sok sok pozitiv. Egy flakon kb 2500.- , és két hét után látszódott a változás! Szóval gesztenye....erre ne költs egy fillért se, higyj nekünk is, fogyasztóknak! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.

wonka01

2013. február 26.

Én ugyan csak a bionnex árát akartam ezen az oldlaon megnézni, de közben elolvastam a kommenteket is az oldalon alatta. Úgy gondoltam, írok pár szót róla, remélem hasznosnak találjátok, ugyanis én már tesztelem egy ideje a temréket. Én az a tipikus 'bedőlők a reklámoknak' típus vagyok :-) így persze ezt a temréket is megvettem, mivel 30 évesen eléggé őszülök... :-( így minden alkalmat megragadok, ha őszülségátlásról hallok, és szimpi a temrék. Neten kicsit utánanéztem, mielőtt elkezdtem használni, s továbbra is szimpinek tűnt, mert állítólag nem tartlamaz színezőanyagot, és temrészetes úton állítja vissza az eredeti hajszínt (ennek is utánanéztem, mennyire lehet kamu, de egész tudományosan megmagyarázzák :-)). És a melanin temrelést újra beindítja. A melanin termelés elvilega hajak színét termeli újra, ha ez nem termelődik, akkor jönnek azok a bizonyos ősz hajszáalk. Ehhez én enm értek, így a tesztelésre hagyatkoztam inkább. És láss csodát, nekem hatott! két hónap után látom ahajtövremnél rendesen az eredeti hajsíznemet! Persze mellette muszáj festenem a hajam, mert nem lesz azonnal az ősz hajból barna, de legalább elindult egy folyamat.. nem olcsó mulatság, de hat a temrék! megvárom még azért a 3 hónapot, azt mondják, akkor lehet kijelenteni, hogy látszik eredmény, de eddig nekem ez bevált. És nem ment tönkre a hajam, amitől azért tartottam.. akit zavar az őszülés, remélem tudtam adni pár hasznos tapaszataltot a temrékkel kpacsolatban. Azért kivárom végét, menynire lesz ez tartós, majd írok nektek, ha érdekel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 26.

Laura23

2013. január 12.

Ez semmire nem jó! Meg ne vegyétek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Ez semmire nem jó! Meg ne vegyétek.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.