Bionsen

Ár:   750 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Biankaa, az összetevőket feltöltötte: hn.juri, Módosítva: 2018. január 15.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Bőrápoló hatású. Megszünteti a testszagot okozó baktériumokat és kellemes illatot biztosít egész napra. Nem tartalmaz alumíniumsókat parabéneket.

Mamamacica

2018. május 7.

Nem semlegesítette a kellemetlen szagokat, vörösre marta a bőrömet, az illata sem éppen kellemes. Pénzkidobás...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

A77

2018. január 14.

Már nem lehet kapni, 2 uj deo váltotta le kb 1 éve. A 2017s értékelések vagy készletkisöpréses termékekből származhatnak, vagy a terméket esetleg rossz helyen értékelték a Bionsen Mineral Protective helyett. Szerencsere az uj Mineral Protective deo ugyanúgy hatásos, a másik fajtát nem vettem, mert abban van aluminium. Az összetevőket is módosították, nem csak a külcsín változott (pozitívum, hogy kivették a Triclosant)
Sajnos sokkal dragabb lett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Sajnos sokkal dragabb lett

KVanda

2017. november 20.

Nekem kifejezetten tetszik az illata, egész nap érezhető, a kellemetlen szagoknak semmi nyoma. Viszont az összetevői miatt le kell vonjak 2 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. április 27.

Már nincsen benne triclosan!!! Ez azért megnyugtató.

Én szeretem az ilyen nem édes, nem gyümölcsös, hanem enyhén férfias vagy inkább uniszex illatokat, és a púdereseket is. Régen használtam Bionsan golyóst, de az nem igazán vált be nekem egyik sem. Mostanában áttértem a fújósakra, és egyelőre próbálgatom az alumentes választékot, keresem az igazit. Találtam néhány (nekem) igazán jó, kellemes illatú és hatékony dezodort. Ez is az egyik. Kellemes illatú (ez nagyon szubjektív), egészen hatékony ahhoz képest, hogy nem tartalmaz alut. Én ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 27.

Már nincsen benne triclosan!!! Ez azért megnyugtató.

ihavenotime4this

2016. október 30.

Én fújós deo-kat csak kiegészítésre szoktam használni vagy frissítésre, önmagában ugyanis nekem kevés. Nekem kifejezetten tetszik az illata, szerintem nem férfias, inkább egy friss uniszex illat. Az előbb említett funkciókra tökéletes és még irritációt sem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Zalvin

2016. június 21.

Munkahelyi dezodorként használtam. Bármikor fújtam be magam, a kollégáim mindig azt hitték, hogy a cipőt szagtalanítom éppen... :-) Hatása, hát so-so... Le kellett váltsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

magyaredina

2016. április 3.

Na, szóval... őrület!

Férfias illat, LEÉGETI az egész bőrömet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Na, szóval... őrület!

Férfias illat, LEÉGETI az egész bőrömet!

DianaS

2016. február 24.

Jobban bejött nekem mint a golyós változata, az illatával megbarátkoztam, már kifejezetten tetszik is, és tartósnak is mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

sterlingsilver

2016. január 1.

Fura volt elsőre az illata, de mivel alumentes, túltettem magam rajta. Elveszi a szagokat, enged izzadni anélkül, hogy bűzölögnék, persze nem extrém hőségben teszteltem a Bionsent. Viszont igaz, hogy nem pirosodok ki tőle, de egy rövid ideig ég a befújt terület, szóval szerintem, ha elhasználom, próbálom tovább a többi terméket, hátha valamelyik beválna. Biztos van, akinek tökéletes, nekem sajnos van benne kivetnie valóm. Édesanyámnak meg még nagyon csúnyán ki is pirosodik mindkét hónalja :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

VVioletta

2015. október 9.

Ízlések és pofonok, nekem tetszik az illata :) Egész nyáron használtam, tényleg különös, hogy valóban éreztem az izzadtságot, de szaga nem volt egyáltalán, vagyis csak ez a kellemes illat. Nem tudom, én ezt előnyként könyvelem el, hogy mégis "hagy izzadni" egy kicsit. Azért egy világosszürke póló alá a nyári hőségben lehet, hogy nem előnyös. :) Volt, hogy engem is csípett egy kicsit, gondolom az alkoholtartalom miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Hidratálók: Copper PCA, Zinc PCA, Manganese Pca

Alkohol denaturálásához használt anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő, valamint oldószerként is használatos.