Bioré

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Boots), online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2019. október 28.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   külföld (Boots), online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mélytisztító por állagú arcradír amely gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket. Víz hatására aktiválódik. Láthatóan egységesebb bőr akár 1 hét alatt.

Hipoallergén, PH-bőrsemleges.

Krikike

2019. november 29.

Én egy borsónyit szoktam kiszórni belőle. Ki kellett tapasztalnom mennyi vizet csepegtessek hozzá, hogy jó legyen az állaga. Nekem tetszik ez a megoldás. Előtte az arclemosójával azért lemosom az arcom, utána szoktam ezt használni. Nagyon szépen megtisztítja az arcomat, nem szárít. Puha selymes lesz utána. Heti 1x használom. Már több mint egy éve meg van de még van benne, így ár érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Vitaminok: Panthenol