Bioré

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Boots), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krikike, Módosítva: 2019. augusztus 13.

Lelőhely:   külföld (Boots), online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kék agávé és sütőpor tartalmú micellás arclemosó. Könnyedén eltávolítja a vízálló sminket, és a felesleges faggyút, emelett megtisztítja a pórusokat.

PH semleges.

Krikike

2019. november 29.

Nem minden nap szoktam használni, csak akkor amikor lusta vagyok, vagy nincs időm arcot mosni :) Nagyon szeretem ezt a márkát. Ismét nem csalódtam. Szépen megtisztít, nem szárít, nem csíp, nem irritál. Kicsit engem hidratál is, így elég utána egy krémet vagy szérumot feltennem és már kész is vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)