Biorepair

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2019. február 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Esti fogmosáshoz kifejlesztett fogkrém, amely segít helyreállítani a fogzománc felszínét és hosszantartó védelmet nyújt a savak és baktériumok ellen, valamint frissebb leheletet biztosít a reggeli ébredéskor. A microRepair® részecskék gondoskodnak a fogzománc és a dentin optimális újraásványosításáról.

Fluoridmentes, titán-dioxid – mentes Sodium lauryl sulphate (SLS) – mentes parabén mentes.

natasa

2019. február 12.

A Dm-ben fedeztem fel ezt a fogkrémet. Se fluorid, se SLS, se parabén, se titán-dioxid nincs benne.Viszont van benne hidroxiapatit, ami a fogzománcnak elvileg nagyon jó. Ráadásul ez egy éjszakai fogkrém, esti fogmosáshoz. Na ilyet sem próbáltam még, szóval megvettem. Jól tisztít, nem szárítja a számat, valóban frissebb érzetet ad reggel. Többféle Biorepair fogkrém van egyébként, majd lehet, hogy kipróbálok mást is. Az összetevői nagyon szimpatikusak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

anneshirley

2019. február 11.

Hosszú idő óta ez a kedvenc fogkrémem. Nem tudom, hogy az "újraásványosítás" ígéretből mi igaz, de nagyon jól tisztít, nem irritál, nem okoz aftát, (szerintem) egész barátságos az összetétele, és nem túl erősen mentolos az íze. Megsúgom egyébként, hogy a különböző Biorepair fogkrémeknek ugyanazok az összetevői, így tökmindegy, hogy melyiket veszed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Xylitol, Zinc PCA

Sorbitol h 1 1