Biosilk

Ár:   $16.98   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mlnda, Módosítva: 2020. október 26.

Ár:   $16.98
Kategória:   Hajformázók

• A quinoa könnyebb kifésülést biztosít, így megtartva az erős haj textúráját, puhaságát és hidratáltságát
  • A selyemfehérjék erősen és egészségesen tartják a hajat
  • A maracuja olaj könnyű textúrával táplálja a hajat

mlnda

2020. október 26.

Tizenakarhany eve nem hasznaltam hajhabot. Aztan meglattam ennek a termeknek a csomagolason a "hydrating" feliratot es ugy gondoltam, igy mar erdemes habot (is) hasznalni a hajamra. Formazasra is jo lesz, es hovedonek is.
A hajam szokitett, szaraz es hullamos, meglehetosen rakoncatlan. A hajapolok sorrendje nalam a kovetkezo: hajmosas utan maszk, ezutan balzsam, ezutan a meg nedves hajra hajolaj, ezutan jon a hab. Ami nagyon fontos ennel a termeknel, hogy nem ugy kell "beledolgozni" a hajba, mint ugy altalaban a hajhabokat (a hajvegektol a gyokerek fele haladva), hanem forditva. A kifesult hajba, a gyokerektol a vegek fele haladva kell eloszlatni.
Elso nekifutasra nem igy csinaltam, es borzaszto gubancos, kocos lett a hajam. Alig birtam kifesulni. De miutan sikerult kitapasztalni a jo metodust, igazan megszerettem.
Az illata eszmeletlen jo, gyumolcsos. Es ami meg jobb, hogy nem teszi a hajat ropogossa, szarazza, mint ahogy azt altalaban a hajhabok teszik. Nem is erzodik, hogy ott van, csak tartosabba teszi a frizurat (pl. a hullamosra besutott, vasalt hajat). A hajam sem zsirosodik tole hamarabb.
Szerintem jo termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Szerintem jo termek.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Panthenol