Biotaniqe

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aszilvia, Módosítva: 2019. június 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A proaQua intelligens módon támogatja a bőr természetes mikróflóráját, a hasznos mikroorganizmusok fejlődésének élénkítése által. Semlegesíti a vízben lévő kalciumot, megvéd annak irritáló hatásáról. A micellás víz ultrafriss zsírmentes formula az ideális tisztításhoz és felfrissüléshez. Azonnal lemossa a bőrt, tonizál és detoxikál. A botanikai fehér liliom kivonat aktívan nyugtatja és csillapítja a bőrt, véd az irritációtól, puhítja és kisimítja a felhámot.

aszilvia

2019. június 2.

Hihetetlen jó ez a micellás víz a szemfesték lemosására is. Gondoltam teszek egy próbát a szememnél is. Általában az arcra micellás vizet használok, míg szemre kétfázisú szemfestéklemosót. Valahogy nem vagyok most elégedett a jelenleg használt kétfázisú lemosómmal, így megpróbáltam ezzel a sima micellás vízzel lemosni a szemem. Hát, elhűltem..., pozitív értelemben..., nagyon jó ez a cucc. Rátettem a vattakorongra egy normál mennyiséget, ráhelyeztem a szememre, hagytam rajta néhány másodpercig, majd elkezdtem letörölni. Nem akartam elhinni, amikor négy-öt törlés után totál tiszta szem fogadott. A jelenlegi kétfázisúm nem tudja ezt, úgyhogy nagyon meglepődtem. Így egy terméket tudok használni szemre és arcra egyaránt. De jó, hogy kettőt vettem belőle. Ezt a példányt először anyósomnak adtam, mert szegény legutóbb, amikor nálunk volt panaszkodott a fiának, hogy ő többet nem festi ki a szemét, mert nem tudja semmivel sem leszedni. Ezért vásároltam neki is egyet, hogy ha megyünk hozzá odaadjam. Végül visszaadta bontatlanul, mert azt mondta, ő már nem festi magát. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Lásd Tripeptide-32

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.