Biotherm

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. március 1.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Habzó arclemosó, gyengéd peeling hatású gél napi használatra minden bőrtípusra, mikrogyöngyökkel és Life Planktonnal, L.Saccharina alga kivonattal.

eperkeszederke

2016. augusztus 19.

Jöttem megvédeni az en imádott lemosómat :) szerintem legalább másfél éve használom nap mint nap. A harmadik tubust kezdtem meg most, szóval teljesen elégedett vagyok az élettartamával. Eddigi legjobb es legkíméletesebb lemoso, ami valóban nem bántja nem irritálja a borom! De ami miatt en igazándiból teljesen a rabja lettem, az pedig hogy nem bántja a szemem. Mindenféle vízálló nem vízálló szemfesteket ugy lehoz pillanatok alatt hogy először el sem hittem! Merem állítani hogy legalább olyan szepen leszedi mint egy ketfazisu lemoso! Szóval nálam ez egy főnyeremény, nagyon szeretem es nem is óhajtok mar mással kísérletezni. Ez egy örök barátság :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

rougeoftheday

2016. március 28.

Nekem nagyon nagyon bejött. Imádom az apró kis szemcséit. Ezután tényleg azt érzem, hogy tiszta az arcom. Az állaga valóban híg egy picit, de engem ez nem zavar annyira. Nagyon selymes az arcom utána :) Nyilván a bőrradírt nem helyettesíti, de olyanoknak mint nekem (akik sokszor meglógnak a hámlasztás elől) nagyon jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid