Biotherm

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GlamourAndStyle, Módosítva: 2012. november 28.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Cseniko

2018. december 4.

Hosszú éveken keresztül csakis a Vichy világos-kékeszöldes kupakos deóját használtam, amit kb egy éve megváltoztattak és szinte teljesen hatástalannà tettek.

Ekkor kezdtem lázas kutatásba, melyik dezodor léphetne a helyébe!
Itteni jó vélemények alapján esett a választásom erre a Biotherm dezodorra, jóval drágább mint a Vichy, viszont majdnem olyan hatékony mint az volt fénykorában.
Nem szárít, nem irritál, igazán kellemes az illata!
Védelmére szóljon, hogy a pénzünkért nem 50, hanem 75 mililitert kapunk!

Felváltva használom egy másik dezodorral! Ezt lazább napokra, illetve hűvös évszakban,használom, a brutál melegre is találtam megoldást, azt is mindjárt véleményezem.

Jó dezodor, de aki nagyon izzadós annak kevés lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Ekkor kezdtem lázas kutatásba, melyik dezodor léphetne a helyébe!
Nem szárít, nem irritál, igazán kellemes az illata!
Védelmére szóljon, hogy a pénzünkért nem 50, hanem 75 mililitert kapunk!

Jó dezodor, de aki nagyon izzadós annak kevés lesz.

Pindusz

2017. szeptember 16.

Kíváncsiságból rendeltem meg ezt a terméket. A márkát magát nagyon szeretem. Na de mennyivel tudhat többet ez dezodor, a (mondhatni) tized annyiba kerülő drogériás társaitól? Semennyivel, ez a dezodor számomra pontosan ugyan olyan hatásfokkal és tulajdonságokkal bír, mint olcsóbb társaik. Jó volt, elhasználtam, de újravásárolni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

mate

2016. augusztus 23.

Eddig a Clarins izzadasgatlojat hasznaltam (ami egyebkent naggyon jo), de gondoltam,hogy most kiprobalom ezt. A pozitiv velemenyek hatasara dontottem e mellett. Raadasul az Azsia Centerben felaron jutottam hozza. Finom illatu es eddig nagyon pozitiv a hatasa is. A bolti 7000Ft-ot azonban sokallom erte. Azert megkapja az 5*-ot mert maga a termek nagyon jo!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

HellaLiza

2016. július 30.

Kedves Skiiin ! Megérdeklődhetem, hogy hol jutottál hozzá ekkora kedvezménnyel ? Előre is köszönöm : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

Skiiin

2016. június 1.

Nagyon szeretem!Bár az eredeti bolti árát nem éri meg, én kb. fél áron szereztem be, nekem az Invisible változat van meg és nagyon kellemes az illata. Az illatát szinte egész nap megtartja, hamar beszívódik (nem kell vele kb. egy órát várni), az izzadással is jobban elbánik mint azok a termékek amiket eddig használtam.
Összeségében egy nagyon jó termék, ár-érték arány: 4. De az ára miatt nem csillagozom le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

juditkaa70

2015. július 16.

Nem vagyok egy izzadós fajta,de mégis az ápoltság érdekében is használtam. Nem irritál,az illata is visszafogott,de mégis kellemes. Hosszantartó,kellemes komfortérzetet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 16.

Joe

2013. november 5.

Egyenlőre nincsenek hosszútávú tapasztalataim vele, de jelenleg az 5 csillag egyértelműen jár. Teljesen szárazon tart és egyáltalán nem irritálja a bőröm. A visszafogott illata is tetszik. Nem rajongom a golyós dezodorokért, de úgy tűnik ezt kénytelen leszek újragondolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Floraline

2013. május 1.

A valaha általam próbált legeslegjobb dezodor. Oké, nem éppen egy natúr darab és tudom, hogy izzadni kell, de vannak helyzetek, mikor igenis teljesen száraz hónaljat akarok. És ha ezt használom, meg is kapom. Se szagok, se izzadás. Nem olcsó, az biztos, de ezért mégsem vonhatok le csillagot, hiszen betartja, amit ígér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

manócska

2013. január 11.

Ennél jobb dezodorral még nem találkoztam. Évek óta próbálkozom, hogy megtaláljam azt, aminek egyáltalán egy kicsi hatása legalább van, azon kívül hogy jól lehámlasztja a bőrömet, annyira szárít. A Vichy méregdrága izzadásgátlója sem ér egy forintot sem. Ezt ajándékba kaptam, és egyszerűen nem akarom elhinni, hogy semmilyen izzadást, és illatot nem tapasztalok, a dezodor isteni illatán kívül. Ráadásul a ruhát sem fogja meg, egyszerűen csúcs. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 11.

GlamourAndStyle

2012. november 21.

Sajnos ezernyi próbálgatás és hosszú időkig tartó allergiás reakciók után találtam rá. Dezodor terén nagyon borsószem királykisasszony a bőröm, bármelyik olcsóbb dezodortól szinte le tudtam volna marni a bőröm, a sebesedésről már nem is beszélve. Aztán a Müllerben rátaláltam, mert a márkának már elég sok terméke bevált. 5900 Ft, szóval kimondottan drága dezodor, de amit cserébe kapok az abszolút meggyőz: friss, de nem agyonillatosított, természetes illat, 100%-os izzadásgátlás, semmi allergiás reakció és nem mellesleg, ha az ár-érték arányt megnézzük abszolút megéri az árát, mivel nagyon sokáig elég, nekem már fél éve tart egy...más dezodort meg csak úgy kipocsol magára az ember. Szóval érzékeny bőrű, problémás társaimnak 100%-osan tudom ajánlani, meg azoknak is, akik megbízható, természetes és HATÁSOS dezodort keresnek. Sokszor nem azok a termékek a legjobbak, amiket agyonreklámoznak és sokszor a magas árért cserébe, tényleg kitűnő minőséget kapunk. 5*, mert megtaláltam a számomra tökéletes dezodort hosszú keresgélés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, C12-13 Alkyl Lactate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Ceteareth-33
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!