Bioturm

Ár:   5150 Ft és 13 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   5150 Ft és 13 100 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A mikro-ezüst kiváló nagyon száraz és problémás bőrre annak érdekében, hogy az visszaszerezze egészségét. A cinkkel kombinálva csökkenti a kivörösödést és a viszketést (pl. neurodermatitisz esetén).

A Bioturm® Ezüst kenőcs Nr.33 segít a gyulladt, kivörösödött bőr megnyugtatásában, az értékes növényi olajoknak és lipideknek köszönhetően rugalmasságot ad. A kenőcs a mikro-ezüst által antibakteriális hatású, segít a kirepedezett bőrnek, valamint napégés és rovarcsípés esetén. Hatékony a fiatalos bőrproblémák (pattanás, akné) esetén.

• Gyulladásos, kivörösödött és viszkető bőr
  • Terápiás kísérő atópiás bőr esetén
  • A mikro-ezüst a cinkkel kombinálva csökkenti az irritációt és a bőrpírt
  • Megnyugtatja a problémás bőrt
  • Tisztítja a tisztátalan bőrt
  • A tiszta növényi olajok és más növényi kivonatok lipidekkel és nedvességgel látják el a bőrt
  • Nyugtató hatású irritáció esetén
  • Vegán

dzsanki

2018. május 17.

Ezt a krémet lokálisan ajánlom használni, kezelésként, én hatásosnak tartom.
A halántékom, és lejjebb, befelé az orcáim felé a bőröm pár éve nagyon érzékeny, és sokszor volt piros/rózsaszín alapban. Ez a bőrterület reagál először minden hatásra, kencére, és a mai napig ultra mennyiségű hidratálót/szérumot képes felvenni. De tényleg, valami brutál. Gondoltam, hogy kipróbálom ezt a krémet, és a hidratálókrém előtt szoktam használni, a szérumok után. Mattra beszívódik nyom nélkül, viszont felkenéskor fehér lesz tőle a bőr, be kell masszírozni óvatosan. Most úgy 3 hete használom reggel-este, és a bőröm ezen a területen már majdnem teljesen rendbejött. Én ezt az ezüst tartalmának tudom be, az ezüst-kolloiddal is jó tapasztalataim vannak. Ezt a krémet használom egyébként bikinivonalra is szőrtelenítés után, arra is bevált, de használtam már egész arcra is egy plusz nyugtatóként. Már megvettem a második tubussal, úgyhogy bátran ajánlom.
A krém maga szürke színű, felkenve fehér lesz, majd teljesen beszívódik. Nincs illata. Akciósan ötezer forint alatt is gyakran meg lehet venni az 50 ml-es kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Ezt a krémet lokálisan ajánlom használni, kezelésként, én hatásosnak tartom.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ezüst. Erős antibakteriális hatásáról ismert, baktérium-, gomba- és vírusölő hatású nemesfém, mely a kozmetikumokban fertőtlenítő, dezodoráló tulajdonságokkal bír valamint színezékként is használatos. Paula Begoun szerint az ezüst túlérzékenységet és ezüsttoxicitást okozhat a bőrön.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.