Bioturm

Ár:   €6   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. június 22.

Ár:   €6
Kategória:   Tusfürdők

Intim mosakodógél. Természetes tejsavval, ami segít megőrizni az intim területek természetes pH-értékét. A kamilla és a körömvirág nyugtatja az érzékeny bőrt.

CBlue

2016. június 27.

En is nagyon szeretem. Nagyon gyengeden es alaposan tisztit, mindossze egy pici illata van. Tiszta es apolt erzest nyujt. Tetszenek benne a gyogynovenyek es a specialis lacto intenziv komplex hatoanyag. Mindig ujraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Tvylvis

2015. augusztus 14.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Kíméletesen tisztít, nem csíp, nem irritál. Géles állagú, illata nagyon enyhe, szinte nincs is. Elég nagy kiszerelés, jól adagolható. Nem is kell mást tudnia. Egyértelműen megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Lac